salon

Elegancka sofa zaprojektowana przez B&B dla włoskiego stylu w salonie

Nowoczesna fioletowa scenografia do sofy

Włoska firma B&B z Włoch jest za bycie niesamowitym? Projekt sofy znany na całym świecie. Piękne meble dostępne są w szerokiej gamie kolorów i tkanin, dzięki czemu można je dopasować do każdego rodzaju wnętrza.

Elegancki design sofy w różnych kombinacjach

Sofa design-ciemny brąz-meble BB

Super szykowny, klasyczny, luksusowy, wspaniały lub minimalistyczny, duży, mały, tradycyjny i nowoczesny – to Projekt sofy przez B&B zawiera prawie wszystko. Najbardziej wymagający klienci z pewnością znajdą wśród nich coś dla siebie. Pomysłowe kombinacje sof i wspaniałe dekoracje nadają każdemu pomieszczeniu poczucie ciepła i komfortu.

Zrób wrażenie dzięki luksusowej konstrukcji sofy

Czarno-biała drewniana podłoga w salonie

To Projekt sofy jest centralnym elementem wyposażenia pokoju, które powinno współgrać z całym otoczeniem. Wygodna sofa ma ogromne znaczenie dla sukcesu i ogólnego klimatu wnętrza. Każdy z luksusowych projektów sof od B&B jest wyjątkowy i ma swoje zalety. Głównym akcentem jest albo mocny kolor, albo nietypowy kształt. Aby uzyskać mocny efekt, projektanci tworzą sofy, taborety i dekoracje w różnych kolorach, które podkreślają kontrast lub harmonię.

Wielofunkcyjny projekt mebli – zestaw czerwonych sof

Sofa zestaw-czerwone wnętrze salonu

Żywe połączenie czerwieni, szarości, czerni i bieli tworzy bardziej dramatyczną atmosferę, podczas gdy neutralne odcienie mebli są bardziej uspokajające. Czarno-białe paski to eleganckie klasyczne wzory na obicia dywanów, tapet czy mebli. Ten w kształcie litery L Projekt sofy jest praktyczny i może służyć jako kącik do czytania. Sofa jest wygodna i wystarczająco duża, aby przytulić się po całym dniu pracy.

Pomysły na dekorację wnętrz

elegancki projekt salonu BB Italy

Wiele z tych nowoczesnych aranżacji sof ma charakter modułowy. Dzięki tej funkcji można je dowolnie aranżować w pomieszczeniu. Tapicerowane wzloty to zdecydowanie kolejny oszałamiający mebel od B.&B.. To Projekt sofy jest tak wszechstronny i piękny, że możesz go dowolnie reorganizować i mieć nowy, niepowtarzalny projekt pokoju.

Umebluj salon w stylu 

Biała sofa-czarno-białe poduszki na żółtej ścianie

Nowoczesne wnętrze w kolorze czerwonym i szarym

Czerwona sofa salon nowoczesny wystrój

Klasyczna kombinacja kolorystyczna – czarno-biała

biała sofa-ciemna podłoga pomysły na umeblowanie mieszkania