salon

Bar w salonie – atrakcyjne i stylowe pomysły na świetną atmosferę

salon bar loft-styl-przestronne-okno-front-noc-wiszące-lampki-chouch-stół-fotel-stołek barowy-rośliny wewnętrzne-lampy sufitowe

Chciałbyś wieczorem wypić aperitif lub lampkę wina, a może urządzić koktajl dla przyjaciół? Jeden Bar w salonie z pewnością oferuje przyjemny pobyt Twoim gościom i nadaje każdej uroczystości wyjątkowy i interesujący charakter. Możliwości ustawienia własnego baru w domu są różnorodne i właściwie łatwe do wdrożenia. Pozwól się zainspirować naszymi pomysłami.

Bar w salonie – nowoczesny i jednocześnie wielofunkcyjny

salon bar-lampy w koronie-lampa stołowa-narożna kanapa-stolik-krzesła-kominek-okładzina ścienna-kamienie-doniczki

Nie ma ograniczeń dla Twojej wyobraźni przy wyborze najlepszej lokalizacji i projektu dla własnego baru w salonie. Jeśli masz wygodną kanapę narożną na środku pokoju, możesz ustawić wokół niej bar. Mając odpowiednie stoły lub ławki, z łatwością wkomponujesz bar w swój salon. Dolny blat można również przekształcić i wykorzystać jako stół lub miejsce do przechowywania.

Bar do salonu w różnych wzorach

Salon bar narożna sofa-skóra-biały-dywan-stolik kawowy-lampy wiszące-stołek barowy-bar-klatka schodowa

Stoły barowe dostępne są w różnych rozmiarach, wysokościach i modelach. Skonfiguruj swój bar w salonie indywidualnie i według własnego gustu. Lada barowa taka jak na zdjęciu jest stabilna i wygląda minimalistycznie, dyskretnie i szykownie. Dzięki stołkom pasującym do istniejących mebli nic nie stoi na przeszkodzie, aby spędzić relaksujący wieczór z rodziną lub przyjaciółmi.

Barek w salonie dostosowany do indywidualnego stylu mieszkania

salon bar płyta marmurowa - lampy wiszące - stołek barowy - lampa stojąca - telewizor - zdjęcia - filiżanka kawy - książka - okiennice

Ladę barową można ustawić w dowolnym miejscu w pokoju. Co myślisz o wolnostojącej ladzie barowej naprzeciwko telewizora, na której możesz obejrzeć ciekawy film lub kolejny ekscytujący mecz piłkarski z przyjaciółmi? Optyka materiału została starannie dobrana, co sprawia, że ​​bar w salonie wygląda jak naturalna część domowego środowiska.

Ustaw bar pod schodami

salon bar kanapa-fotel-skóra-kolorowa-musztarda-schody-półki-okulary-butelki-poduszki-rzucać-szklany stolik

Wolną przestrzeń pod schodami można też umiejętnie wykorzystać na bar. Zaprojektuj ścianę jak chcesz i umieść półki na kieliszki na ścianie. Szafki na odpowiedniej wysokości mogą służyć zarówno jako lada barowa, jak i do przechowywania i przechowywania butelek po napojach oraz szklanek.

Rustykalna lada barowa

salon-barek-miejsce do siedzenia-stół-kanapa-krzesła-wyspa kuchenna-drewniana deska-wiszące oświetlenie-okno-półki-front-kominek

Jeśli masz wyspę kuchenną w swoim salonie, możesz po prostu użyć jej jako blatu barowego. Jeśli chcesz podkreślić blat barowy i nadać mu bardziej rustykalny wygląd, możesz użyć solidnej drewnianej deski o nieregularnym kształcie i wprowadzić do salonu odrobinę loftowego stylu. Oczywiście możesz użyć dowolnego innego materiału, który Ci się podoba i który pasuje do reszty mebli.

Prosta lada barowa o nowoczesnym wyglądzie

salon-bar-część dzienna-jadalnia-krzesła-stołek-barowy-zdjęcia-lampki-wiszące-dywan-dekoracja-kanapy

Lada barowa może również wyglądać bardzo dekoracyjnie. Lada barowa na zdjęciu składa się tylko z poziomej i pionowej płyty i została przymocowana bezpośrednio do przegrody między salonem a jadalnią. Dzięki smukłej linii prawie nie zajmuje miejsca i nie zmienia otwartej koncepcji pomieszczenia.

Ustaw kolorowe akcenty w pokoju

salon-półka-barowa-napoje-butelki-wino-szklanki-zegar-scienny-tapeta-rozowy-bar-barek-krzeslo-regulowana-wysokość-jasnoczerwona

Możesz również przymocować zajmujący mało miejsca drążek do salonu bezpośrednio do ściany lub do półki. Prawie każdą półkę można wykorzystać jako półkę barową do przechowywania alkoholi i akcesoriów barowych. Jeśli chcesz zmienić wygląd swojego salonu, blat barowy może być meblem w pokoju, który niesie akcent kolorystyczny w obiekcie.

Akcesoria do baru w salonie

salon-bar-barek-stołek-barowy-białe-wazony-kwiaty-róże-zdjęcia-dekoracja-książka-zasłony-minibar

Odpowiednie wyposażenie baru w salonie umożliwia przygotowywanie koktajli i tworzy domową atmosferę baru. Oczywiście nie może zabraknąć różnych szklanek barowych i alkoholi, które muszą być w zasięgu ręki. Jeśli nie masz baru lub półki barowej, możesz ustawić butelki i szklanki na komodzie i schować je pod ladą barową. Możesz również stylowo zaprezentować okulary z otwartą szafką.

Półka barowa jako dekoracja ścienna

salon-bar-barek-stołki barowe-półka ścienna-gablota-szklanki-alkohol-butelki-oświetlenie sufitowe

Dzięki podświetlanej półce barowej na ścianie możesz stworzyć wspaniały kącik w swoim salonie i zabrać ze sobą poczucie bycia w prawdziwym barze. W zależności od wielkości półki barowej możesz postawić kieliszki w centrum uwagi, schować butelkę lub zaprezentować swoją kolekcję różnych kieliszków.

Pomysły na dekoracje barowe

salon-bar-ściana wnęka-bar kontuar-drewniany panel-dekoracja ścienna-stołek barowy-książki-kieliszki-butelki na wino-kostki lodu

Jeśli masz niewykorzystaną wnękę w salonie, możesz ją również wykorzystać do ustawienia wspaniałego baru, który jest oddzielony od reszty pokoju i może być udekorowany według własnych pomysłów. Aby uzyskać nastrojową atmosferę, możesz udekorować ścianę obrazami lub plakatami lub zrobić jej niepowtarzalną atmosferę dzięki ulubionemu przepisowi na koktajl.

Bar w salonie z różnicą

salon-bar-składany stolik-taca-wiszące krzesło-metalowe-białe-poduszki-przegrodowe-ściana-dywan-roślina domowa-butelki po alkoholu

Twój bar w salonie niekoniecznie musi składać się z blatu barowego i stołków. Mały składany stolik z tacą do serwowania oferuje miejsce na niezbędny sprzęt barowy i można go ustawić w dowolnym miejscu w pokoju. Wygodne wiszące krzesło zamiast stołka barowego nie wygląda jak prawdziwy bar, ale stwarza świetne wrażenie.

Zaprojektuj pasek pasujący do stylu wnętrza

salon-krzeslo-barowe-kinkiety-minibar-szafka-scianka-szklanki-butelki-alkohol-stolik-drewniany-wazon-kwiaty

Do odstawiania butelek z napojami, kieliszków i tacki na kostki lodu można również użyć mobilnego wózka do serwowania lub baru, który również wygląda bardzo atrakcyjnie i jest praktyczny. Niezależnie od stylu, w jakim chcesz urządzić swój domowy bar, każdy element z osobna może stanowić piękne akcenty w pomieszczeniu. Co powiesz na wbudowaną szafkę do przechowywania, która może służyć jako dekoracja ścienna??

Szlachetny wózek do minibaru

salon-bar-minibar-wózek-zlota-dekoracja-ananas-kieliszki-butelki-zaslony-wazony-kominek

Ten szykowny i szlachetny wózek do minibaru nadaje się do pomieszczeń, które nie oferują tak dużej przestrzeni i można go umieścić tam, gdzie aktualnie przebywają Twoi goście. Dzięki eleganckiemu, złotemu wzornictwu i dekoracji na bryczce możesz serwować gościom jak w eleganckiej restauracji.

Zaprojektuj pasek z farbą tablicową

salon-półki-barowe-kubki-ciasto-alkoholowe-talerz-farba-ściana-czarna-tablica-napis

W salonie ze zintegrowaną strefą gotowania i jadalni można również zamienić część powierzchni roboczej i wykorzystać ją jako bar. Użyj farby tablicowej, aby na przykład nadać ścianie dekoracyjną warstwę farby i być może zapisać na niej różne przepisy, a nawet nadać barowi nazwę.

Lada barowa z lustrem

salon-bar-rustykalny-bar-lustro-lada-stołek-drewniany-belkowy-wazon-kwiaty-parkiet-miejsce do gotowania

Jeśli przymocowałeś ladę barową do ściany, możesz ją optycznie wzbogacić o lustro i zapewnić nieograniczony widok. Dzięki temu Twoi goście mogą oglądać miksowanie koktajli i nic nie stoi na przeszkodzie, aby prowadzić miłe, długie rozmowy.

Szykowne i funkcjonalne meble barowe

salon-bar-meble-szkło-stal-drewno-gablota-kieliszki-butelki-wina-skrzynka owalna-parkiet podłoga

Jeśli nie chcesz samodzielnie składać swojego domowego baru, na rynku znajdziesz wspaniałe i wygodne meble barowe w nieskończonych wzorach, które spełnią Twoje wymagania i obiecują idealny wieczór koktajlowy. Dzięki podnóżkowi możesz wygodnie usiąść i zrelaksować się na stołku barowym.

Bar wewnętrzny z bilardem

salon-bar-kamień-okładziny-zdjęcia-stołek-barowy-obraz-stół-basenowy-lampki-wiszące-parkiet-podłoga-w stylu loftu

Jeśli mieszkasz w dużym mieszkaniu lub domu i masz wystarczająco dużo miejsca, możesz również ustawić klasyczny bar z w pełni wyposażoną ladą i stołem bilardowym lub innymi urządzeniami do zabawy i spędzać długie wieczory w doborowym towarzystwie.

Zapisać