Przyjazny dla środowiska

Nowa turbina wiatrowa wytwarza energię elektryczną, unosząc się w powietrzu

Elektrownia wiatrowa lata tańszą energią elektryczną generuje próbkę Alaski

Jeden nowa turbina wiatrowa wytwarza energię elektryczną, gdy unosi się w powietrzu – nowa technologia nazywa się BAT i została opracowana przez amerykańską firmę Energie Altareusa opracowany i ukończony. Turbina wiatrowa zostanie zaprezentowana na Alasce w krótkim czasie – według producentów ustanowi rekord – a mianowicie na wysokości ponad 300m, 83 metry wyżej niż jej poprzedniczka, unosząca się w powietrzu.

Nowa turbina wiatrowa wytwarza niedrogą energię

odnawialne źródło energii unoszące się w powietrzu

Latające turbiny wiatrowe wyglądają podobnie do dużych balonów – unoszą się w powietrzu i dzięki temu mogą osiągać większe wiatry niż zwykłe turbiny wiatrowe. Powszechnie wiadomo, że prądy wiatru są stałe na wysokości ponad 200 metrów, dlatego są doskonałym źródłem energii i można je efektywnie wykorzystać do produkcji energii elektrycznej. Najtańsze materiały do nowa turbina wiatrowa  a instalacja turbiny wiatrowej nadal obniży cenę energii elektrycznej – producenci prototypu BAT są zatem przekonani, że ta alternatywa dla tradycyjnych turbin wiatrowych odniesie sukces w przyszłości – i że będzie mogła być wykorzystywana nie tylko do celów przemysłowych, ale wytwarzają również energię elektryczną dla budynków mieszkalnych. Możliwości zastosowania są praktycznie nieograniczone – eksperci obliczyli nawet, że całe miasta mogłyby być zaopatrywane w energię elektryczną za pomocą latających / zawisających turbin wiatrowych. Odnawialne źródło energii jest przyjazną dla środowiska odmianą drogich generatorów diesla i może okazać się niezastąpionym dostawcą energii dla odległych wysp, dla gospodarki narodowej, dla obszarów dotkniętych katastrofami, a nawet dla baz wojskowych.

Nowa turbina wiatrowa o wielu możliwych zastosowaniach

łatwy montaż niskie koszty materiałów szybko wydajna

ten nowa turbina wiatrowa jest wyposażony w kopertę wypełnioną helem – dzięki czemu można ją szybko napompować i osiągnąć wymaganą wysokość 300 metrów. Turbina wiatrowa jest mocowana kilkoma paskami mocującymi. Nowoczesna technologia jest w rzeczywistości dostosowanym systemem aerostatu i została już przetestowana na wysokości 150 metrów przy sile wiatru 45 mil na godzinę.

Nowoczesna technologia – przyjazne dla środowiska źródło energii

Źródła energii wiatr przyjazne dla środowiska turbiny wiatrowe latające powietrze

Nowa turbina wiatrowa jest testowana na Alasce

Test prototypu nieba na Alasce wytwarzający energię elektryczną

Prosty montaż, niskie koszty materiałowe, tania energia elektryczna – to przyszłość?

przyjazne dla środowiska silne wiatry przyszłość niskie koszty energii elektrycznej

Turbina wiatrowa w powietrzu

elektrownia wiatrowa energia odnawialna przyszłość niskie koszty energii elektrycznej

Turbina wiatrowa ma kopertę, która unosi się w powietrzu

latająca przyszłość niskie koszty energii elektrycznej turbina wiatrowa

Przyjazny dla środowiska alternatywny prototyp turbiny wiatrowej przetestowany w USA

Turbina wiatrowa montaż alternatywnych źródeł energii transport odległe wspólnoty mieszkaniowe