Przepisy

Ciasto na Halloween wyskakuje – pomysły na ciekawe projekty deserów

halloweenowe ciasto wyskakuje instrukcje-pomysły-naśladowanie-łatwe

Przedstawiliśmy Wam już kilka przepisów na sympatyczne i popularne cake popy, którymi można uszczęśliwić nie tylko dzieci, ale i dorosłych na przyjęciach. Możesz użyć tych przepisów, aby stworzyć zabawne postacie w zależności od okazji i festiwalu. Gdy zbliża się Halloween, chcielibyśmy dać wam kilka Halloweenowe ciasto wyskakuje Zaprezentuj pomysły, dzięki którym deser stanie się prawdziwą atrakcją.

Zrób sobie ciasto na Halloween

halloweenowe ciasto wyskakuje kolorowe-posypki-pomysł-kolory-jesienne-cukierki

Użyj dowolnego przepisu na ciasto na Halloween. Jedyną różnicą jest wygląd zewnętrzny kulek. Łodygi można również wybrać według potrzeb. Dobrze sprawdzają się zarówno szaszłyki, jak i patyczki do lodów. Można je również zastąpić paluszkami precla, aby łodygi też były jadalne.

Spraw, aby ciasto na Halloween było łatwe!

Halloweenowe ciasto wyskakuje z cukierków-majstrów-lukrecji-solnych paluszków

Będziesz zachwycony prostymi materiałami i produktami, które można wykorzystać do dekoracji ciastek na Halloween. Ułatw sobie dekorację, używając gotowych produktów, takich jak cukierki, kolorowy cukier czy lukrecja i udekoruj słodkie kulki lukrem lub fondantem. Z tych ostatnich można wyciąć wiele różnych elementów.

Udekoruj ciasto wyskakujące posypką

halloween-ciasto-wyskakuje-biała-glazura-kolorowa-posypka

Halloweenowe ciastka wyskakujące są szczególnie łatwe do udekorowania posypką. Używaj kolorów pasujących do Halloween, takich jak pomarańczowy, żółty, czarny, fioletowy lub trująca zieleń. Gotowe ciasteczka po prostu zanurza się w dowolnym glazurze, a następnie posypuje posypką. W razie potrzeby możesz je lekko docisnąć, aby lepiej się trzymały.

Kolorowy cukier jako dekoracja ciasta pop

halloweenowe ciasto wyskakuje z cukru-kolorowe-brokatowe-czarno-fioletowo-pomarańczowe-kulki

W podobny sposób projektuje się Halloweenowe wyskakujące ciastka z kolorowym cukrem. Mini ciastka na patyku również zyskują efekt glamour, ponieważ lekko się błyszczą. Następnie rozwałkuj ciasto w kulkę przez cukier, aż cała powierzchnia będzie dobrze pokryta. Łodygi można również ozdobić taśmą washi lub innym wzorzystym papierem.

Twórz duchy na Halloween

halloweenowe ciasto wyskakuje duch-pomysł-duchy-zrób-to-sam-po prostu-mądry

Jeśli chcesz ponownie zrobić słodkie duchy, wyskakujące ciasto na Halloween nie powinno mieć okrągłego kształtu. Ciasto ma idealną konsystencję, którą można dowolnie kształtować. Po utworzeniu pożądanego kształtu możesz przykleić łodygę w dolnej części, zanurzyć ducha w białej glazurze i na koniec dodać twarz. Ponownie użyj glazury lub jadalnego kolorowego ołówka.

Słodkie wiedźmy z ciastek

halloween-ciasto-wyskakuje-wiedźmy-włosy-pomarańczowe-lukrecja-czapka-majca

Czarownice to także świetny pomysł. W przypadku tych wyskakujących ciastek na Halloween najlepiej użyć zielonego lukru do maczania. Włosy mogą być wykonane z cienko przyciętej pomady lub możesz sobie to ułatwić i po prostu użyć jadalnych sznurków w dowolnym kolorze. Kapelusze są ponownie szybko robione z fondant. Ale może znajdziesz też praliny w odpowiednim kształcie, które po prostu przymocujesz.

Candy Corn – Tradycyjne cukierki na Halloween

halloween-ciasto-wyskakuje-cukierki-glazura-biało-pomarańczowo-żółta-dekoracja

Tak zwana kukurydza cukrowa to tradycyjny cukierek w Stanach, którego nigdy nie powinno zabraknąć w Halloween. Użyj tego motywu do stworzenia oryginalnych wyskakujących ciastek na Halloween. Ciasto można łatwo uformować w piramidę. Włóż łodygę do spodu i najpierw zanurz ciasto w jasnożółtej glazurze.

Instrukcje Halloween Ciasto Wyskakuje

halloween-ciasto-wyskakuje-instrukcje-cukierki-jesien-kolory-ciepłe

Gdy tylko stwardnieje pierwsza glazura na ciasto na Halloween, możesz zanurzyć ciasto w następnej pomarańczowej glazurze. Ponownie, pozwól temu ponownie stwardnieć, zanim przejdziesz dalej. Ostatnia to biała glazura, która pokrywa tylko czubek. Ponieważ ten pomysł jest szybki i łatwy, Twoje dzieci też mogą pomóc.

Czarne koty na Halloween

halloween-ciasto-wyskakuje-kocie-kształty-ciasto-żółte-oczy-przerażające

Podobnie jak w przypadku duchów i kukurydzy cukrowej, możesz uformować ciasto zgodnie z własnymi potrzebami, aby zrobić koty. Możesz również ukształtować uszy kota, a następnie przymocować je do głowy kota. Do tego pomysłu użyj możliwie najciemniejszej glazury. Typowym motywem Halloween są czarne koty. Żółta glazura lub kremówka nadaje się do oczu i nosa.

Ciasto wyskakuje w kształcie mumii

halloween-ciasto-wyskakuje-deser-zombie-dekoracja-glazura na oko

Mumie są ponownie bardzo prostym wariantem wyskakujących ciastek na Halloween. Potrzebujesz białej glazury na głowę i do projektowania podpasek higienicznych. Najlepszym sposobem na zdobycie bandaży jest drobna saszetka na głowach mumii. Oczy składają się tylko z punktów. Dowolne kolory są odpowiednie.

Szkielety

Halloweenowe ciasto wyskakuje pomysły na papierową formę szkieletu muffin

W przypadku szkieletów tego typu wymagana jest drobniejsza praca ręczna. Okrągłe kule są białe, a następnie potrzebują twarzy. Jeśli chcesz użyć glazury, wykałaczki są dobre do tworzenia drobniejszych linii, takich jak tutaj. Gotowe wyskakujące ciasto na Halloween są również ozdobione wzorzystymi papierowymi pudełkami na babeczki.

Nietoperz wyskakuje na Halloween

halloween-ciasto-wyskakuje-nietoperz-pomysł-czarne-skrzydło-glazura

W Halloweenowej dekoracji nie powinno zabraknąć nietoperzy. A jeśli te również są jadalne, dekoracja jest jeszcze lepsza! Podobnie jak w przypadku kota, kruczoczarna glazura jest ponownie poszukiwana na takie wyskakujące ciasto na Halloween. Skrzydełka możesz zaprojektować odręcznie na papierze do pieczenia z glazurą. Następnie zrób nacięcia w kulkach nożem i włóż w nie utwardzone skrzydełka.

Ciasto dyniowe wyskakuje na Halloween

halloween-tort-wyskakuje-inspiracja-kurbis-twarze-dekoracja-deser

W Halloween nigdy nie będziesz miał dość dyń. Fajnie jest je wydrążać i rzeźbić, a stworzysz idealną atmosferę Halloween. Zachwycą dzieci i dorosłych. Możesz również uzupełnić rzeźbione dynie pasującymi deserami, takimi jak te wyskakujące ciasto na Halloween. Jeśli chodzi o ciasto z dyni, Twoja wyobraźnia nie ma granic.

Posypki do ciasta dyniowego

halloween-ciasto-wyskakuje-krawężnik-kształt-zielony-kropi-pomarańczowy

Zaprojektuj pomarańczowe ciasto pop z zielonymi posypkami, jak pokazano powyżej lub po prostu przyklej pojedyncze posypki na łodygę na górze dyni. Do tego nadają się również sznurki w kolorze zielonym. Twarz można łatwo zaprojektować za pomocą czarnej lub brązowej glazury. Zapraszam do łączenia różnych pomysłów ze sobą.

Halloweenowe ciasto wyskakuje jak oczy

halloween-ciasto-wyskakuje-oczy-gałki ocznej-żyły-jadalne-edding-smarties

Oczy są szybkie i łatwe do wykonania z białą glazurą. W Halloween Cake Pops pojawiają się czerwone żyłki, które malujesz czerwonym kredką na białej glazurze. Następnie można wyciąć tęczówkę w różnych kolorach z kremówki. To przychodzi do oka. Uczeń z kolei składa się z brązowego smartie. Te wyskakujące ciastka są bardzo zabawne, nawet bez łodygi.

Jadalny kociołek

halloween-ciasto-wyskakuje-kocioł-ciemna-glazura-zielona-posypka

Jeśli zrobiłeś czarownice z ciastek, możesz uzupełnić je kociołkiem. Zanurz ciasto na patyku w brązowej czekoladzie do glazury, a następnie umieść Halloween Cake Pops na papierze do pieczenia tak, aby glazura spłynęła i utworzyła „stopę”, która następnie reprezentuje krawędź kotła. Zielone posypki imitują następnie trujący zbiornik wiedźmy.

Pająki druciarskie do jedzenia

halloween-ciasto-wyskakuje-nogi-pająka-lukrecja-śmieszne-przerażające

Zabawnym elementem przyciągającym wzrok są również pająki, które możesz rozprowadzić w formie deserów po całym pokoju lub po prostu wykorzystać je jako dekoracje na Halloween. To, jak dokładnie zrobisz pająki, zależy w zasadzie wyłącznie od Ciebie. Lukrecja jest najlepsza na nogi. Powyższy przykład wyskakujących ciastek na Halloween pokazuje również domowe oczy wykonane z fondant.

Różne pomysły na ciasto

halloween-ciasto-wyskakuje-oczy-kolorowy-pająk-mini-smarties-lukrecja

Możesz znów ułatwić sobie życie dzięki Smarties. Użyj Mini Smarties w dowolnym kolorze. Należy je umieścić na glazurze, gdy jest jeszcze wilgotna. Gdy glazura wysycha, oczy są jednocześnie nieruchome. Możesz włożyć łodygę ciasta na Halloween do ciała pająka zarówno na górze, jak i na dole.

Frankenstein jako dekoracja na Halloween

halloween-ciasto-wyskakuje-zielony-frankenstein-kości-oczy-diy

Frankenstein wydaje się być nieco bardziej dopracowany. Jeśli chcesz wybrać go jako motyw na Halloween, niekoniecznie musisz projektować go jak powyżej. Zapraszamy również do wymyślenia innych wariantów. Ważne jest tylko, aby zachować prostokątny kształt głowy i użyć zielonkawej glazury. Wtedy Halloweenowe Ciasta Pops stają się zbyt dobre do jedzenia.