Projektowanie wnętrz

Zielony wystrój wnętrz – przyjazny dla środowiska i przytulny

cudowny-projekt sypialni-zielony

Zielony wystrój wnętrz jest świeży, zachęcający i oryginalny – nie ma wątpliwości. ale zielony wystrój wnętrz może być również ekologiczny i przytulny. Zieleń w aranżacji wnętrz można rozpatrywać w obu znaczeniach – jako myśl o ochronie środowiska i jako prawdziwy urok tej kolorystyki – czyli kolor zielony. Dlatego zielony wystrój wnętrz jako jeden z najbardziej preferowanych przez publiczność oraz projektantów i architektów.

Zielony pomysł na aranżację wnętrza małej kuchni

mała-kuchnia-zielona-pomysł

ten zielony wystrój wnętrz stworzony przez połączenie zielonych niuansów, mebli, dekoracji i elementów, głównie materiałów przyjaznych dla środowiska i nadających się do recyklingu. Dobre pomysły na każdy pokój w domu lub mieszkaniu – przytulny salon, elegancką jadalnię, przyjemną sypialnię, a nawet zachęcający hol. Wybór przestrzeni życiowej i materiałów zależy wyłącznie od Ciebie.

Zielony pokój dziecięcy z dekoracją żółwi

Żółw-dekoracja-zielona-pokój dziecięcy

Meble bambusowe, tekowe i dębowe są gustowne i tworzą niesamowity klimat w Twoim domu. Ponieważ drewniane materiały i zasoby na naszej planecie prawie się dziś wyczerpują, może być lepiej, jeśli wybierzesz ten przyjazny dla środowiska zielony wystrój wnętrz chcą osiągnąć polegać na kamieniu, żelazie, stali i plastiku. Inną opcją jest zakup mebli, dekoracji i innych przedmiotów wykonanych w domu i wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu. Chronisz przyrodę, jednocześnie zachowując elegancki efekt.

Dekoracja ścienna z trawy w salonie

trawa dekoracja ścienna salon

Mówią, zielony wystrój wnętrz ma zdolność uspokojenia i przywrócenia równowagi i harmonii mieszkańcom domu lub mieszkania. Możesz także udekorować dużą ilością roślin i kwiatów. Zielone ściany można również doskonale połączyć z piękną posadzką z terakoty, solidnym szklanym stołem ze skórzaną sofą i fotelem – skóra jest oczywiście sztuczna.

Abigail

Zielony kolor w projektowaniu kuchni

zielona-kolorowa-kuchnia

ora-ito-zielona-kuchnia

świeży-design-zielona-kuchnia

Zielony salon w japońskim stylu

zielony-salon-z-japońskim-stylem

Świeży pomysł na projekt – zielona sypialnia

frytki-projekt-zielona-sypialnia

Zielona sofa jako kolorystyczny akcent w białym salonie

zielona sofa akcent salon