Projektowanie wnętrz

Włoski luksusowy sprzęt oświetleniowy z La Murrina

stylowe oprawy z okrągłej lampy la murrina

ten Luksusowy sprzęt oświetleniowy z La Murrina jest już dostępny na całym świecie. Ale nie zawsze tak było, gdy firma została założona w 1960 roku. Firma pierwotnie powstała pod nazwą „Murrina Furnace” i składała się z grupy szklanych blowmasterów. Ci rzemieślnicy wyprodukowali tylko kilka ekskluzywnych dzieł sztuki ze szkła. Warsztat kontynuował tę limitowaną produkcję do 1974 roku, kiedy nagle wszystko się zmieniło i produkcja z włoskiej Luksusowy sprzęt oświetleniowy zaczął.

Międzynarodowy popyt na luksusowy sprzęt oświetleniowy z Włoch

luksusowe oprawy oświetleniowe z la murrina transparentne

W 1974 roku warsztat kupiła rodzina z Mediolanu, która miała już pewne doświadczenie w produkcji wyrobów szklanych. Tak było w przypadku grupy La Murrina. Nowa firma La Murrina skorzystała z nowego kierownictwa, które było bardziej zorientowane na rynek i przekształciło się w markę rozpoznawalną na całym świecie. Z biegiem czasu jakość i asortyment produktów przeszedł od bardzo dobrej do doskonałej. Obecnie włoska firma jest dla swoich Luksusowy sprzęt oświetleniowy wykonane ze szkła Murano uznanego za lidera rynku. La Murrina od lat utrzymuje tradycyjne techniki produkcji wyrobów szklanych, utrzymując w ten sposób stały poziom jakości. Różnica polegała na tym, że firma zaczęła prowadzić politykę marketingową i dystrybucyjną, która nie szkodziła jakości produktów.

Czołowi projektanci tworzą oryginalne, luksusowe oprawy oświetleniowe

stylowe oprawy oświetleniowe z żyrandola la murrina

Współpraca z różnymi projektantami i architektami zaowocowała Luksusowy sprzęt oświetleniowy Kolekcje La Murrina zawsze pozostają oryginalne i ekscytujące. Taka współpraca ma miejsce od 2000 roku. Wraz z tradycyjnym oświetleniem La Murrina pojawia się coraz więcej nowoczesnych i innowacyjnych projektów. Nowe modele są w większości przypadków prostsze niż tradycyjne produkty, ale nadal widać skomplikowaną produkcję. Atrakcyjność sprzętu oświetleniowego firmy La Murrina wynika z udanego połączenia nowoczesnego wzornictwa z wieloletnimi tradycjami w produkcji szkła.

Kryształowy żyrandol z klasycznego szkła weneckiego

luksusowe oprawy oświetleniowe z tradycyjnej la murrina

Niebieska lampa o nowoczesnym designie

stylowe oświetlenie od la murrina modern

Szklany żyrandol o kulistym kształcie

stylowe oprawy oświetleniowe z la murrina ball

Lampy szklane firmy La Murrina o innowacyjnym designie

stylowe oświetlenie od la murrina innowacyjne

 Szklany żyrandol z niebieską dekoracją

stylowe oprawy oświetleniowe z la murrina blue

Różne produkty szklane z La Murrina

stylowe oprawy ze szkła la murrina