Projektowanie wnętrz

Umebluj małe mieszkanie – nowoczesne, funkcjonalne i gustowne

Salon stolik kawowy sofa wyspa kuchenna telewizor LCD

Te mały apartament ok. 40 m2 jest świeży i zachęcający – to doskonały przykład na to, jak mały salon można gustownie umeblować i udekorować tak, aby wyglądał przytulnie. W tym mieszkaniu dostępne jest wszystko, czego potrzebujesz – tak chyba wygląda wymarzone mieszkanie wielu osób.

Małe mieszkanie – otwarta przestrzeń mieszkalna

Pomysły na małe mieszkanie w salonie

Mieszkanie, gotowanie, jedzenie i spanie na zaledwie kilku metrach kwadratowych – to naprawdę wyzwanie dla projektantów i architektów. Planowanie przestrzenne powinno spełniać określone wymagania. Jeden mały apartament nie lubię ścian. Układ mieszkalny tego mieszkania jest podobny do mieszkania na planie otwartym – jest tylko kilka drzwi, aby zaoszczędzić miejsce. Mieszkanie zostało wyposażone we wszystko co niezbędne. Ponadto mebli jest niewiele – wszystkie meble są mało przestrzenne, funkcjonalne i lekkie.

Małe mieszkanie w kolorze białym i zielonym

Narożnik do małego mieszkania zielono-biały

Jasne i jasne kolory sprawiają, że każdy mały salon staje się bardziej przytulny i jaśniejszy. Pionowe linie tworzą iluzję wyższego sufitu. Trzeba jeszcze myśleć o Speigel. ten mały apartament został wykonany w biało-zielonej kolorystyce. Wiele pomalowano na biało – dzięki temu projektantka mogła wygospodarować więcej przestrzeni i optycznie powiększyć pomieszczenie. Niektóre szare i zielono-żółte akcenty sprawiają, że wystrój wnętrz jest żywy, ciekawy i urokliwy – ciemnozielony dywan, kwiaty i dekoracje. Przytulny narożnik z akcentem na poduszki został połączony z małym stolikiem kawowym w kolorze białym.

Przytulne oddzielne pokoje

Mały stołek z oświetleniem wiszącym w kuchni

ten mały apartament jest przytulny i jasny.W pełni wyposażona mała wyspa kuchenna ma bar, który służy jako stół jadalny. W kuchni miejsce do przechowywania jest bardzo ważne. Białe hokery i trzy wiszące lampy służą do wizualnego oddzielenia wyspy kuchennej od strefy salonu. Sypialnia jest oddzielona od kuchni dużą winylową przegrodą o motywach roślinnych. Dzięki temu światło słoneczne ma swobodny dostęp do wszystkich pomieszczeń. Tworzy to małą strefę prywatną. W sypialni podwójne łóżko, pojemna szafa w kolorze białym, kilka półek i lampy sufitowe. Łazienka to komfortowe wnętrze o nowoczesnym designie, przeszklona kabina prysznicowa, pralka i półki – wszystko na bardzo małej powierzchni.

Mała kuchnia w biało-szaro-zielonej kolorystyce

Kuchenny biało-zielony kuchenny stołek barowy

Przytulny wystrój wnętrz

Wskazówki dotyczące wyposażenia małych mieszkań Ściana działowa szklany wzór kwiatowy

Nowoczesny projekt sypialni – ustaw małe pokoje

Lampa wisząca do sypialni z podwójnym łóżkiem

Załóż małą łazienkę

Łazienka pralka-ręczniki toaletowe fioletowe

Wskazówki dotyczące urządzania małych łazienek

Nowoczesna szklana rama lustra kabiny prysznicowej w łazience

Małe mieszkanie w São Paulo z praktycznymi i stylowymi meblami