Projektowanie wnętrz

Umeblowanie w minimalistycznym azjatyckim stylu – 2 pomysły

umeblowanie minimalistyczny azjatycki design meble meblościanka szara półka

Współczesny minimalizm bywa postrzegany jako zimny, zbyt poważny lub oszczędny. Te pięknie zaprojektowane pokoje, które dziś Państwu przedstawiamy, pokazują dokładnie odwrotnie. Razem łączą w sobie coś wyjątkowego Umeblowanie w minimalistycznym azjatyckim stylu z dużą ilością faktury, inteligentnymi rozwiązaniami do przechowywania i ciekawymi akcentami kolorystycznymi. W końcu otrzymujesz minimalistyczne projekty pokoi, które są głęboko imponujące. Po prostu ciesz się zdjęciami w naszej galerii zdjęć i przekonaj się sam!

Meble o minimalistyczno-azjatyckim designie w salonie

umeblowanie minimalistycznym azjatyckim designem meble fotel jasnoniebieski stołek

Pierwsze mieszkanie z obiektem o minimalistycznym azjatyckim wystroju ma powierzchnię ponad 132 metrów kwadratowych. Pokazuje nam unikalne rozwiązanie problemu: sufit w salonie miał różnicę wysokości, co psuło estetykę we wnętrzu. Aby to skorygować, oprócz pochyłego kształtu sufitu wybrano fazowany projekt. Stworzyło to przestrzeń, która wygląda na dłuższą i szerszą. Ten apartament znajduje się na Tajwanie i ma nowoczesne wnętrze z minimalistycznym azjatyckim wystrojem. Składa się z salonu, jadalni, kuchni, apartamentu gościnnego z łazienką, gabinetu i sypialni z łazienką.

Meble o minimalistycznym azjatyckim designie – szyb wentylacyjny w suficie

umeblowanie minimalistyczny azjatycki design betonowy stolik pod telewizor

Każde pomieszczenie zostało zaprojektowane zgodnie z otwartym planem piętra, dzięki czemu może płynnie przechodzić w drugie. Przy urządzaniu w minimalistycznym azjatyckim stylu napotkasz wiele wyraźnych linii i miękkich materiałów organicznych, takich jak luksusowe tekstylia na meblach tapicerowanych. Ogólnie rzecz biorąc, w całym pomieszczeniu panuje delikatne uczucie, przypominające świeże lasy. Jest wzmocniony przez delikatne płytki i kamienne płyty w pokoju.

Umeblowanie w minimalistycznym azjatyckim stylu w kolorze jasnoniebieskim, szarym i fioletowym

umeblowanie w minimalistycznym azjatyckim stylu kanapa biała fioletowa

Strefa dzienna zachowuje swój urok dzięki inteligentnym, ale rzeźbiarskim schowkom na głównej ścianie, przylegającym do centrum multimedialnego. Przez sięgające od podłogi do sufitu okna wzdłuż balkonu do wnętrza wpada dużo światła. Wygląd obiektu o minimalistycznym azjatyckim designie jest bardzo świeży i nowoczesny. Urocze niebieskie krzesło nadaje całości żywej nuty.

Nowoczesny stół do jadalni w minimalistycznym azjatyckim stylu

umeblowanie minimalistyczne azjatyckie wzornictwo oświetlenie jadalni lampa meble nowoczesne

Jadalnia, która znajduje się zaledwie kilka kroków od części dziennej, posiada przezroczyste przesuwane drzwi, skandynawskie drewniane krzesła, żyrandole w stylu retro i rolety w oknach. Ten obiekt o minimalistycznie azjatyckim designie wygląda bardzo przestronnie. Samo biuro domowe również ma otwartą konstrukcję z widokiem na salon.

Minimalistyczna żelazna balustrada przy wejściu

umeblowanie w minimalistycznym azjatyckim stylu metalowa ściana działowa salon,

Przy wejściu do mieszkania z lokalem o minimalistycznym azjatyckim wystroju powstała od podłogi do sufitu żelazna balustrada, która bardzo dobrze koresponduje ze strefą magazynową wzdłuż przeciwległej ściany. Można tam bezpiecznie przechowywać kurtki, buty, książki, narzędzia lub inne ważne rzeczy, unikając bałaganu w pokoju. Więc pokój wygląda na duży i otwarty.

Meble o minimalistycznym azjatyckim designie – żelazna balustrada oddziela schody od wejścia

wyposażenie minimalistycznego stylu azjatyckiego poręczy schodowej w stylu żelaza,

Ze schodów do głównej sypialni z meblami w minimalistycznym azjatyckim stylu masz niezakłócony widok na część dzienną poniżej.

Zabudowa z miejscem do przechowywania – meblościanka z efektem pływającym

wyposażenie minimalistyczny azjatycki design wbudowane naścienne pływające oświetlenie pośrednie,

Powierzchnie do przechowywania starannie dobranych dekoracji lub skarbów sztuki nadają mieszkaniu bardzo osobisty charakter, nie sprawiając przy tym frywolności. Szczególnie podoba nam się współgranie faktur i kolorów w meblach z minimalistycznym azjatyckim wzornictwem w salonie. Pokój charakteryzuje się mnóstwem chłodnych neutralnych barw, z kilkoma plamami fioletu, jasnoniebieskiego i zielonego tu i tam.

Zajrzyj do minimalistycznego azjatyckiego wnętrza domowego biura

umeblowanie z minimalistyczną lampą do jadalni w stylu azjatyckim;

Z salonu z meblami o minimalistycznym azjatyckim designie można zajrzeć do domowego biura, a także do kuchni i jadalni.

Umeblowanie w minimalistycznym azjatyckim stylu – salon i kuchnia

meble z minimalistycznym azjatyckim designem fotel jasnoniebieski parkiet

Minimalistyczny azjatycki design w kuchni jest jasny i przestronny, podobnie jak reszta jadalni i salonów, z nowoczesnymi urządzeniami kuchennymi, dużą ilością naturalnego światła, drewnianymi akcentami i dużą ilością miejsca do przechowywania. Gładkie płytki i szklane akcenty sprawiają, że wyglądają jeszcze nowocześniej bez sterylności.

Białe krzesła jako meble do jadalni

umeblowanie w minimalistycznym stylu azjatyckim stół do jadalni krzesła białe

Przy urządzaniu w minimalistycznym azjatyckim stylu wzięto również pod uwagę rozrywkę: podstawowe elementy znajdują się wzdłuż ściany w jadalni. Dodatkowo może to być bufet podczas organizowania przyjęć?.

umeblowanie w minimalistycznym stylu azjatyckim zegar ścienny do kuchni o wysokim połysku

umeblowanie w minimalistycznym azjatyckim stylu składane drzwi białe schody do pokoju gościnnego

Na ścianie obok schodów znajdziesz harmonijkowe drzwi, które kryją toaletę dla gości i schowek. Te pokoje muszą być trzymane z dala od centrum mieszkania z obiektem o minimalistycznym azjatyckim designie.

umeblowanie minimalistyczny azjatycki design wbudowana szafa sypialnia łóżko z filarem;

Sypialnia podzielona jest na dwie części dużą szafą, nie pomniejszając jej przy pomocy mebli o minimalistycznym azjatyckim designie. Zamiast tego jest mądrym zagospodarowaniem przestrzeni i rozwiązaniem problemu przechowywania ubrań.

umeblowanie minimalistyczny azjatycki design przedpokój szafa parkiet jasny

Garderoba jako obiekt o minimalistycznym azjatyckim designie wyposażona jest w przesuwne drzwi szafy, szuflady i otwarte półki.

umeblowanie z minimalistycznym azjatyckim designem krzesło łazienkowe żółte lustro

To także szczypta koloru w tym wnętrzu, jasnożółte krzesło stoi przed lustrem do makijażu obok szafy i sprawia, że ​​sypialnia jest jeszcze bardziej radosna.

umeblowanie minimalistyczny azjatycki design spadziste łóżko sypialnia nowoczesna szafa

Obok łóżka znajduje się również wyjątkowy, skośny schowek. Jest to kolejna część obiektu o minimalistycznym azjatyckim designie, oferująca dodatkową przestrzeń na pamiątki, które można tu wyeksponować.

umeblowanie z minimalistycznym azjatyckim wzornictwem panelami ściennymi do sypialni

Podsumowując, można powiedzieć, że to mieszkanie z umeblowaniem o minimalistycznym azjatyckim designie jest doskonałym przykładem tego, jak maksymalnie wykorzystana jest dostępna przestrzeń i może być dostosowana do aktualnych potrzeb mieszkańców w zakresie przestrzeni, przechowywania, formy i funkcjonować.

Meble z minimalistycznym azjatyckim wzornictwem ceglanym ścianą akcentują salon

Drugi apartament na 165 metrach kwadratowych łączy w sobie to, co najlepsze ze starych i nowych tradycji w aranżacji wnętrz z umeblowaniem z minimalistycznym azjatyckim designem. Jest z powrotem na Tajwanie, jest nowo wybudowany i ma dziwaczny wygląd. To idealny dom dla kogoś, kto ceni piękno nowoczesnego designu połączonego z klasyką. W tej pełnej uroku atmosferze na pewno nie jest to skomplikowane zadanie. Gdy tylko wejdziesz do mieszkania z umeblowaniem w minimalistycznym azjatyckim stylu, oczaruje Cię jasnoniebieska ściana, która nadaje ton reszcie domu.

umeblowanie z minimalistycznym azjatyckim wzornictwem ścianka działowa tv w salonie;

Część dzienna o minimalistycznym azjatyckim designie ozdobiona jest ścianą z czerwonej cegły, która nadaje pomieszczeniu pewną fakturę. Wbudowany telewizor / centrum multimedialne służy jako przegroda pokoju i zachowuje otwarty plan pomieszczenia w pomieszczeniu. Jasna plama koloru niebieskiego jest tutaj ustawiona przy krześle i doskonale koresponduje z niebieskim w strefie wejściowej. Czerwień cegieł dodaje błękitu i tworzy ciekawą grę kolorów w białym pokoju. To wnosi do atmosfery żywą nutę. Pluszowy dywan, klasyczne drewniane krzesła i gładkie naturalne drewno użyte na półkach, dodają pewnej miękkości czystym, nowoczesnym liniom całego projektu. Uważamy, że zabytkowa lampa biurkowa na stoliku kawowym jest szczególnie świetna, stare walizki, które służą tutaj jako stolik i nowoczesna lampa podłogowa obok wygodnej kanapy. Meble łączą stare i nowe w nieodpartym połączeniu z minimalistycznym azjatyckim designem.

umeblowanie minimalistyczne azjatyckie wzornictwo antyczne dekoracje niskie drewno

umeblowanie minimalistyczny azjatycki design ściana działowa półka z drewna dywan,

Za centrum medialnym znajduje się dodatkowe miejsce do przechowywania części dziennej, a zwłaszcza domowego biura w postaci wbudowanej półki.

umeblowanie minimalistyczne azjatyckie wzornictwo krzesło ściana działowa białe rustykalne meble

Każdy element dekoracyjny i mebel jest starannie dobierany i umieszczany tak, aby przy wystroju o minimalistycznym azjatyckim designie pomieszczenie wyglądało dobrze zorganizowane i pięknie zaprojektowane bez chłodu. Gdziekolwiek spojrzysz, masz przyjemne wrażenie.

umeblowanie z minimalistycznym azjatyckim wzornictwem antyczny dywan na krześle

Domowe biuro ma staromodną maszynę do pisania, starą skórzaną kanapę i mnóstwo schowków. Zapewniają praktyczną aranżację pomieszczenia, idealną do kreatywnych działań. Domowe biuro z meblami w minimalistycznym azjatyckim stylu jest łatwo dostępne z głównej części dziennej, co zamienia je w wygodne miejsce do pracy.

umeblowanie z minimalistycznym azjatyckim wzornictwem skórzana sofa biurowa szafka ścienna,

Łatwy dostęp do półek za centrum medialnym to inteligentne wykorzystanie przestrzeni w obiekcie o minimalistycznie azjatyckim designie, który nie zaburza otwartej atmosfery. Lampa biurkowa jest jednoczącym elementem projektu i dodaje atmosferze nieco industrialnego charakteru.

umeblowanie minimalistyczny azjatycki design heimbuero półka betonowa cegła

Jedną z wyjątkowych cech tego mieszkania jest gładkość ścian i podłóg. Wygląd matowych powierzchni jest zarówno atrakcyjny, jak i praktyczny.

umeblowanie z minimalistycznym azjatyckim biurem projektowym betonową ścianą

umeblowanie minimalistyczny azjatycki design meble biurowe skórzana sofa szafki półka

umeblowanie w minimalistycznym azjatyckim stylu rustykalna nowoczesna jadalnia

umeblowanie minimalistyczne azjatyckie wzornictwo rustykalne lampy wiszące stół jadalny

W pokoju panuje lekka rustykalna atmosfera ze stołem jadalnym w stylu rustykalnym, drewnianymi krzesłami i ciepłymi drewnianymi akcentami.

umeblowanie minimalistyczny azjatycki design sypialnia romantyczny drewniany sufit

Sypialnia z meblami w minimalistycznym azjatyckim stylu jest również urządzona w stylu wiejskiej rezydencji z uderzającymi drewnianymi podłogami i drewnianymi belkami wzdłuż sufitu. Romantyczne pociągnięcia, takie jak krzesło w stylu antycznym, świeże kwiaty i miękkie tkaniny sprawiają, że ten pokój jest ciepły i zachęcający. Jest przytulnie i nowocześnie.

wyposażenie w minimalistyczne azjatyckie wzornictwo krzesło vintage zasłony

Biała pościel z szydełkowanymi motywami i dużo naturalnego światła tworzą dodatkową atmosferę w pomieszczeniu. Wzdłuż przeciwległej ściany stoi szafa wykonana z drewnianych paneli, jest dużo miejsca na ubrania i doskonałe możliwości przechowywania. W tym pokoju o minimalistycznym azjatyckim wystroju naprawdę dobrze się spać.

umeblowanie minimalistyczny azjatycki design belka sufitowa drewniana szafka nocna szafa

Projekty autorstwa Projekt płodności.