Projektowanie wnętrz

Stylowe, nowoczesne ścianki działowe definiują strefę dzienną

czarno-biały ekran prywatności salon

W dzisiejszych czasach wiele osób woli mieć przytulny salon bez granic. Otwarte przestrzenie mieszkalne wpuszczają więcej światła do pomieszczenia i powiększają powierzchnię użytkową. W każdym razie otwarta przestrzeń życiowa wymaga jasnego określenia – oto te nowoczesne Parawan, które nie tylko pięknie wyglądają, ale są też bardzo praktyczne.

Kolekcja efektownych i artystycznych przegródek do pokoju

Drewniany salon parawentowy

Ta doskonała kolekcja nowoczesnych Dzielniki pokoju pokazuje kreatywność projektantów na całym świecie, którzy stworzyli te spektakularne i artystyczne projekty. Zainteresowanie ekranami, drzwiami przesuwnymi i ściankami działowymi gwałtownie wzrosło w ostatnich latach, co związane jest z coraz większą popularnością przestrzeni mieszkalnej na planie otwartym. Ozdobne przegrody lub praktyczne półki od dawna pełnią tę funkcję. Ostatnio jednak dostępna jest szeroka gama materiałów i stylów, więc wybór należy do Ciebie – szkło, pleksi lub półprzezroczyste powierzchnie wpuszczają do pomieszczenia dużo światła i optycznie powiększają pomieszczenie. Ciekawe półki o rzeźbiarskim kształcie można ozdobić dziełami sztuki i jednocześnie podzielić przestrzeń na różne obszary. Na rynku dostępna jest szeroka gama drzwi przesuwnych – chronią one miejsca prywatne.

Nowoczesne przegrody do pokoju przyciągają uwagę wszystkich

Sypialnia z przesuwanymi szklanymi drzwiami

salon z białym ekranem

Obecnie są Parawan nie tylko praktyczne, ale także bardzo piękne. Rzeczywiście są miłym dodatkiem do wnętrza. Drzwi przesuwne z kolorowego szkła mogą stanowić akcenty, obsadzona ścianka działowa może służyć jako swoista orientalna dekoracja, a zasłona przesuwna z tkaniny świetnie prezentuje się we wnętrzu Schabby Chic.

Od Jaz

Nowoczesne szklane drzwi przesuwne mieszkanie

Półka dekoracyjna z kwiatami jako dekoracja

Dekoracyjne przegródki na półki

Żółta przezroczysta szklana ściana w salonie

nowoczesny-żółty-przezroczysta-szklana-ściana-salon

Ścianka działowa z ozdobnymi ornamentami

dekoracyjny-wzór-żelazna-ściana

Półka czarno-szara o ciekawej konstrukcji

eleganckie-półki-przegrody-pomieszczenia

Eleganckie białe drzwi przesuwne

przezroczyste-eleganckie-białe-drzwi-przesuwne

Zasuwa przesuwna – idealna do wnętrz w stylu shabby chic

Zasłona przesuwna w stylu shabby chic