Projektowanie wnętrz

Styl industrialny w małym mieszkaniu w Londynie

Meble w stylu industrialnym do salonu z cegły z drewna,

Ten stylowy apartament nazywa się Archer Street i znajduje się w Londynie w Anglii. Mieszkanie ma tylko jedną sypialnię, ale cieszy się dużą ilością naturalnego światła we wnętrzu, które je doświetla i optycznie powiększa. Z styl industrialny wyróżnia się wyraźnie na tle innych stylów wyposażenia, a jego cechy są tutaj natychmiast rozpoznawalne. Ściany z czerwonej cegły, meble z litego drewna i deski podłogowe o szczotkowanej powierzchni od razu przyciągają wzrok. To mieszkanie jest obecnie dostępne do sprzedaży za 3,3 mln USD.

Styl industrialny w salonie

Wyposażenie - styl industrialny - meble - cegły - kominek - szafka do zabudowy

To fascynujące mieszkanie zostało zaprojektowane we współpracy z obecnym właścicielem Współpracownicy Michaelisa Boyda gruntownie przebudowany i odnowiony. Skupiono się na stworzeniu w pełni zrównoważonego i przyjaznego środowisku mieszkania. Dlatego w projekcie wykorzystano naturalne produkty i materiały wyprodukowane wyłącznie w Anglii, aby stworzyć zdrowe środowisko życia. Rezultatem jest imponujący projekt w stylu industrialnym, który jest przytulny i cudownie spokojny w sercu Soho.

Styl industrialny łączy się z nowoczesnymi elementami

Wystrój salonu w stylu industrialnym - ceglana ściana - meble z drewna

Od razu jesteś pod wrażeniem cudownego, naturalnego światła, które zalewa całe mieszkanie. Dzięki podwyższonej lokalizacji na czwartym piętrze i orientacji zachodniej masywne mury z czerwonej cegły nie wydają się ponure i ciężkie. Najpierw wchodzi się do otwartej części dziennej, gdzie salon i jadalnia są połączone. Z jadalni przechodzi się do małej, dobrze zabudowanej i całkowicie zrównoważonej kuchni. Piękne drewniane podłogi i wyeksponowana cegła wewnątrz tworzą zachęcającą i ciepłą atmosferę, zwłaszcza gdy używany jest oryginalny kominek. Sypialnia, która jest dość duża i przestronna, mieści ogromną garderobę i ma własną łazienkę.

oryginalny piec jest nadal używany

jadalnia w stylu industrialnym-meble-drewno-kominek na drewno

Meble drewniane o ciekawym, rzeźbiarskim kształcie

drewno-jadalnia-meble-rzeźbiarskie-forma-industrial-chic

białe fronty szafek w kontraście z czerwoną cegłą

industrial-living-style-kuchnia-czerwona-ceglana-biała-fronty-szafki

Łóżko znajduje się na środku sypialni

industrial-life-style-sypialnia-czerwona-ceglana-ściana-szafa do zabudowy

łazienka jak szklane pudełko w sypialni

łazienka-industrial-style-czerwona-ceglana-ściany-szklana-przegroda

Rzut mieszkania

plan mieszkania-łucznika-ulica