Projektowanie wnętrz

Skandynawski design w koncepcie pokoi apartamentu „Maja” firmy Deko

Białe akcenty drewna we wnętrzu-zestaw mebli w stylu skandynawskim

Design jest prawdopodobnie pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, kiedy myślisz o Finlandii. Słynny fiński magazyn wnętrzarski Deko bierze udział w Targach Mieszkaniowych Finlandia 2013 tego lata i prezentuje ekskluzywny loftowy apartament „Maja”. Targi Mieszkaniowe są coroczne Skandynawski design Forum promujące innowacyjne rozwiązania projektowe. W zakresie architektury, krajobrazu i wystroju wnętrz wydarzenie wyznacza trendy na przyszłość. Uczestnicy to uznani lub debiutujący producenci mebli i projektanci, którzy chcą zaprezentować swoje kreacje światu.

Bogaty skandynawski design Deko

Loft Apartment Architecture Finlandia Maja Interior Design-czarno-białe kontrasty

Specjalnie zbudowane i wyposażone na potrzeby imprezy budynki mieszkalne można zwiedzać i kupować oraz przenosić bezpośrednio po zakończeniu imprezy. Targi Mieszkaniowe Finlandia dla Skandynawski design odbywa się w ciągu miesiąca – od 12 lipca do 11 sierpnia w Hyvinkää.

Skandynawski design uosabia indywidualną żywą kulturę

Wnętrze w stylu skandynawskim tworzące kontrasty czerni i bieli

Design i proste formy to główne cechy mieszkania Maja. Zaprojektowali go sami mieszkańcy, pod kierunkiem redaktora naczelnego magazynu dekoracyjnego – Ulli Koskinen. Styl skandynawski odzwierciedla wystrój wnętrz Skandynawów. Przestrzeń życiowa jest utrzymana w neutralnej i prostej formie. Posadzki z litego betonu i gładkie białe powierzchnie wprowadzają do mieszkania chłodny akcent. Meble cechuje funkcjonalny minimalizm. Unikalne detale inspirowane branżą uzupełniają obraz.

Północne atrakcje dla mieszkania Dekoracja

Maja Wohnung-Design prosty czarno-biały magazyn dekoracyjny Projekt Finland Housing Fair

Stylowy czarny koc jest miłym akcentem i daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa. W minimalistycznej przestrzeni mieszkalnej powstaje wrażenie głębi. Kolorowe dywany, eklektyczne dekoracje i ozdobne wzory wcale nie są konieczne do stworzenia przytulnej atmosfery – wszystko zostało zredukowane do prostego wyglądu. Drewniane krzesła wykonane z jasnych gatunków drewna zapewniają więcej ciepła i bezpieczeństwa. Meble i wyposażenie zachwycają spokojną elegancją, czystą estetyką i funkcją, bo mieszkanie powinno być przede wszystkim praktyczne.

Kojące światło wypełnia przestrzeń życiową

 

Apartament Maja sypialnia projekt szafa wnękowa Skandynawska

Umeblowanie w skandynawskim stylu

Projektowanie mebli Styl wyposażenia wnętrz Targi mieszkaniowe Finlandia

Więź z naturą odbija się wszędzie w mieszkaniu

Design Forum-Finlandia Deko-Magazin Maja-Haus-Projekt Loft

Uczucie spokoju i relaksu na świeżym powietrzu

Ogrody Maja Wohnung-Finlandia Targi Mieszkaniowe 2013 Podłoga betonowa boazeria

Styl życia z Finlandii

Targi Mieszkaniowe Finlandia-Dekoeinrichtung-Maja Haus-Obiekty zewnętrzne blisko natury