Projektowanie wnętrz

Przytulna drewniana okładzina wewnętrzna autorstwa Bertram Architects

Wspaniałe studio pisarskie w Los Angeles

Lookout-Residence-Bertram-Architects-am-hügel

Zbudowane pod bujną, półtropikalną roślinnością, to wspaniałe studio pisarza wtula się w skaliste zbocze. To idealne sanktuarium dla kreatywności. Wnętrze opiera się na bardzo wygodnym i stylowym Okładziny drewniane w aranżacji wnętrz. Prawie klasztorny w swojej prostocie dom to święto drewna wewnątrz i na zewnątrz.

Przytulna boazeria w pracowni pisarza

Pisarz-Atelier-Bertram-Architekci

Do pokrycia elewacji wybrano ciepłe, świecące drewno. Pomaga to połączyć minimalistyczny styl z naturalnym otoczeniem. Konstrukcja, choć ściśle liniowa, wpisuje się w otoczenie dzięki naprzemiennemu układowi budynków i tarasów. Otaczające liście częściowo zmiękczają geometrię domu.

Rezydencja widokowa z boazerią w układzie wnętrz

Rezydencja Lookout bez basenu

We wnętrzu minimalistyczny design był płynnie kontynuowany w całym domu. Główny nacisk kładziony jest na to Okładzina drewniana Wewnątrz. Pozwala to na stworzenie bardzo wygodnego i przyjaznego środowiska dla mieszkańców domu. Meble stają się przedłużeniem głównej konstrukcji. Łóżka, szafy i miejsce do pracy są starannie zaprojektowane w drewnianym wnętrzu. Przy użyciu tego samego miękkiego drewna co podłoga uzyskuje się efekt smukłości. Dom to oaza spokoju i relaksu, która korzysta z uspokajających właściwości boazerii w projekcie.

ciepły kolor drewna;

meble z ciepłego drewna

Ze względu na cudownie podwyższoną pozycję domu, przez duże otwory okienne roztacza się spektakularny widok panoramiczny. Można się nimi cieszyć z biurka pisarza, więc niewątpliwie pobudzą kreatywność. Drewniana okładzina we wnętrzu jest również rozbudowywana na tarasach. Oferują dalsze możliwości relaksu i refleksji z zacisznej, doskonałej lokalizacji. Jako uzupełnienie boazerii w schemacie projektowym zastosowano nowoczesne materiały. Beton i metal na zewnątrz pozostają bez ozdób. Cieszycie się waszymi wewnętrznymi cechami w ich podstawowym stanie. Wnętrze domu oferuje prostą, neutralną kolorystykę jako tło dla bogactwa drewna. W drewnianych wnętrzach oszczędnie wprowadzane są akcenty kolorystyczne, takie jak żywy pomarańcz w łazience.

otwarta kuchnia połączona z salonem

otwarta kuchnia połączona z salonem

Ta wygodna kryjówka zapewnia idealną ucieczkę dla zapracowanego pisarza, który chce uciec od kłopotów i przerw w codziennym życiu.

przez Jaz

Boazeria w kuchni

kuchnia z okładziną z drewna

neutralna kolorystyka w salonie

pokój dzienny w neutralnym kolorze

okładziny drewniane-panele drewniane-regały

Jadalnia z zapierającymi dech w piersiach widokami

Lookout-Residence-jadalnia-zapierający dech-widok

Szklane schody Lookout Residence

drewniana okładzina sypialni

Lookout-Residence-drewniane-meble-łazienkowe-projekt

magiczne oświetlenie nocne

Lookout-Residence-Bertram-Architects-po-oświetleniu

Lookout-Residence-widok-panoramiczny-Los-Angeles