Projektowanie wnętrz

Przyjazny dla środowiska projekt restauracji – „Aan Zee” w Oostvoorne

 autorstwa Emma Architects, Holandia

nowoczesna-restauracyjna-ekologiczna-architektura

Stworzony w całości z myślą o środowisku naturalnym, przygotuj to nowoczesny projekt restauracji przyjemność od pierwszego wejrzenia. Dla głodnego podróżnika ten niezwykły obiekt oferuje znacznie więcej niż tylko dobre jedzenie. Ukryte pod pagórkowatymi wydmami, które nowoczesny projekt restauracji jest zbudowany wyłącznie z naturalnych materiałów, które estetycznie i praktycznie współgrają z najbliższym otoczeniem. Emma Architects wykazała się niezwykłą wrażliwością w tym projekcie.

Ekologiczny projekt restauracji z drewnianą architekturą

nowoczesna-architektura-drewniana-restauracja-przyjazna środowisku

Zbudowany na wydmach, główna konstrukcja nowoczesny projekt restauracji ma powierzchnię pokrytą drewnem. Spadzisty dach staje się dramatyczną spiralą i służy również jako wspaniała platforma widokowa. Miękkie drewno wygląda jak kadłub starego żaglowca. Podobieństwo to jest wzmocnione przez zakrzywione aspekty, których zwieńczeniem jest struktura lejkowata. Fasada frontowa łączy się z naturą ogromnymi taflami szkła otwierającymi się na duży zadaszony taras. W tym regionie iw restauracji sadzi się drzewa iglaste, aby umocnić ten wspaniały związek. Widok na morze z tych stref jest spektakularny, a dzięki konfiguracji wewnątrz / na zewnątrz można wygodnie cieszyć się nim o każdej porze roku.

Drewniana okładzina elewacyjna z projektu restauracji

drewniana elewacja-elewacja-restauracja-design-holland

Wnętrze to zachwycające nowoczesny projekt restauracji jest czymś zupełnie innym z architektonicznego punktu widzenia. To duże, nieformalne i przyjazne środowisko. Nie podjęto próby ukrycia skomplikowanej konstrukcji drewnianej. Staje się to odważną, niemal przemysłową cechą w  nowoczesny projekt restauracji. W rozległej jadalni dominuje drewniana boazeria z eklektyczną mieszanką mebli i materiałów, która nadaje restauracji swobodną atmosferę.

duże okna i ładny widok

ekologiczna-restauracja-duże-okno-piękny-widok

Uderzającym elementem jest żywa atmosfera tworzona przez setki kolorowych świateł „arlekina”. Efekt jest uroczysty, co ciekawe, odsłonięte jest również okablowanie do oświetlenia. Rzeczywiście wnętrze od nowoczesnego wystroju restauracji reprezentuje przemijający nastrój, coś w rodzaju dużego drewnianego namiotu. Nie jest to tak dziwne, jak idea stojąca za budynkiem, że po prostu rozebrano go, gdy jego żywotność dobiegnie końca. Uosabia to wraz z jego funkcją w wytwarzaniu i usuwaniu energii nowoczesny projekt restauracji wszystko, co jest dobre w architekturze przyjaznej dla środowiska.

przez Jaz

ekscytujące kolorowe oświetlenie w restauracji

ekscytujące-kolorowe-oświetlenie-restauracja

restauracja-wnętrza-nowoczesne

oświetlenie-nocy-restauracja-holandia

taras słoneczny – restauracja “Aan Zee” w Oostvoorne

słoneczny-taras-restauracja-holandia