Projektowanie wnętrz

Przestrzeń coworkingowa w Nowym Jorku zachwyca funkcjonalnością i eleganckim wystrojem wnętrz

przestrzeń coworkingowa recepcja kolorystyka czarno-biała

W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy zaprezentować Państwu przestrzeń coworkingową New Work Project. Otwarta społeczność biurowa o szczególnie domowym charakterze została zaprojektowana przez studio wnętrzarskie The New Design Project z Nowego Jorku. Przestrzeń coworkingową można znaleźć na całym świecie. Od jakiegoś czasu coworking jako modna, nowa forma pracy cieszy się dużą popularnością wśród wielu freelancerów i młodych firm. Przy tego typu pracy nie skupiamy się na czasie spędzonym w biurze, ale na wykonanej pracy i efektach końcowych. Przestrzeń coworkingowa ma niewątpliwie wiele zalet.

marmurowe stoły kinkiety lampy wiszące coworking space

Jedną z głównych zalet jest oszczędność kosztów operacyjnych. Jeśli zdecydujesz się na coworkingową przestrzeń biurową, koszty wynajmu i eksploatacji są dzielone. Podczas gdy w domowym biurze jesteś narażony na wiele rozrywek, w coworkingu rozróżnia się przestrzeń do pracy i przestrzeń prywatną. Separacja przestrzenna ma również pozytywny wpływ na czas wolny. Firma jednoosobowa z pracownikami biurowymi lub domowymi często nie ma kontaktu z innymi pracownikami. Brak kontaktu społecznego może zmniejszyć produktywność i motywację. Coworking wzmacnia ducha wspólnoty i nierzadko rozwijają się prawdziwe przyjaźnie. Jeśli osoby, które dzielą otwartą przestrzeń biurową również czasami pracują w podobnych branżach, może rozwinąć się solidna sieć i współpraca. Przestrzenie coworkingowe zdecydowanie nie są już eksperymentem, ale legalnym sposobem pracy i współdzielenia przestrzeni.

efekty metaliczne marmurowe stoły krzesła przestrzeń biurowa

Projektanci James Davison i Fanny Abbes z pracowni wnętrz The New Design Project stworzyli wyjątkowe miejsce z dawnej odlewni. Otwarta społeczność biurowa w dzielnicy Williamsburg w Nowym Jorku została stworzona z odmiennie zaprojektowanych stref, które można wynająć. Nowoczesna przestrzeń coworkingowa posiada galerię z otwartymi stanowiskami pracy, przeszklone budki telefoniczne, prywatne studio z miejscem dla dziewięciu osób oraz strefę wypoczynkową.

część wypoczynkowa sofa do siedzenia czarno-biała

Projektanci tego eleganckiego biura na planie otwartym położyli duży nacisk nie tylko na funkcjonalność, ale także na estetykę. Wystrój wnętrza fascynuje czarno-białą kolorystyką ze świetnymi graficznymi detalami. Lampy o metalicznych powierzchniach i marmurowych powierzchniach tworzą piękne akcenty i nadają wnętrzu szlachetny wygląd. Kreacje lokalnych projektantów przyczyniły się do nowoczesnego wyglądu całości. Pierre Jeanneret, Friso Kramer, Jaime Hayon, Szymański, Eskayel i inni stworzyli meble i dzieła sztuki, które składają się na nowoczesny wystrój wnętrz tej otwartej społeczności biurowej.

pokój biurowy biurko krzesła parkiet podłoga przestrzeń coworkingowa

sala konferencyjna meble biurowe wewnętrzne lampy wiszące

design meble przestrzeń coworkingowa nowoczesny elegancki

budka telefoniczna przeszklona przestrzeń coworkingowa czarna

* Możesz znaleźć więcej projektów z The New Design Project tutaj