Projektowanie wnętrz

Projekt wnętrz nowej super siedziby Google

Kreatywność ma nowy dom

nowa-siedziba-google-londyn

Czy Twoje miejsce pracy może stać się Twoim wymarzonym światem? Dla niektórych szczęśliwców tak! Nowy dom Google’a jest realizowany przez jedno z najlepszych biur architektonicznych i wnętrzarskich w Europie – PENSON. To miejsce ma 160 000 stóp kwadratowych epickiej wielkości w Saint Giles, Covent Garden w Londynie. Oprócz innowacyjnej recepcji, to wspaniałe biuro zawiera liceum, ratusz, bibliotekę Lala, wspaniałe restauracje i kawiarnie, zapierające dech w piersiach widoki na niesamowity Londyn i inne fanaberie, które można określić jako po prostu „niebiańskie”. Innymi słowy, „To absolutnie epickie”.

Aranżacja wnętrz w nowej siedzibie Google w Londynie

architektura-wnetrz-nowa-siedziba-google-londyn

Ten niesamowity wystrój wnętrz jest specjalnie zaprojektowany dla nowej siedziby Google, aby firma mogła przybliżyć swój dział sprzedaży i inne działy swoim klientom, a także zaoferować swoim pracownikom ciepłą atmosferę i kreatywne środowisko. PENSON ma to Projektowanie wnętrz Zaprojektowany tak, aby całkowicie wyróżniać się z centrali technologicznej Google. Choć oba centra zostały zaprojektowane przez tę samą pracownię wnętrz, to są one w absolutnym kontraście. Dział techniczny Google fascynuje wizualnymi dekorami „Starship Enterprise” i „Space Odyssey”, podczas gdy drugi wygląda bardziej jak przytulna, ciepła kamienica w tradycyjnym angielskim stylu, w której salon miesza się jak u babci, ogrody z komercyjnym duchem i można znaleźć szkicowe miejsce do pracy, w tym oczywiście „tylko” 1250 krzeseł konferencyjnych i 1250 biurek.

Atrakcyjny wystrój wnętrz – strefa wypoczynkowa w nowej siedzibie Google

salon-nowy-google-central-london

Nic dziwnego, że Projektowanie wnętrz nowa siedziba został zaprojektowany w całości z uwzględnieniem „Czerwonej Listy Google” – oznacza to usunięcie wszelkich materiałów nieprzyjaznych dla środowiska i niebezpiecznych składników. Zastępowane są innowacyjnymi materiałami ekologicznymi i wodnymi.

Niektóre z najbardziej niesamowitych kącików do pracy i stref relaksu to Apartament Babci, Tajemniczy Ogród Google, Google Green i Park.

Czy to może być jeszcze bardziej niewiarygodne? Oczywiście, że może! Ze względu na mądre i praktyczne wykorzystanie eko materiałów miejsce to jest bardzo ekonomiczne.

epicka sofa w nowej siedzibie Google w Londynie

epicka-salon-sofa-nowa-google-central-london

Pięknie zaprojektowana, kreatywna i ogromna, nowa siedziba Google to niesamowite połączenie kreatywności i praktyczności. Być może najwyższy czas potrząsnąć głową i powiedzieć stare powiedzenie – „nie ma drugiego takiego miejsca jak dom”, bo wszyscy wiemy, że tak naprawdę nie ma drugiego takiego miejsca jak Google.

niebieska sala konferencyjna w nowej siedzibie Google

niebieska-sala-konferencyjna-nowa-siedziba-google

zielony wystrój wnętrz – nowa siedziba Google w Londynie

zielone-wnetrza-projekt-nowy-google-central-london

Projekt krajobrazu – taras na dachu siedziby Google w Londynie

krajobraz-projekt-taras-dachowy-google-central-london

wygodna ławka narożna na tarasie na dachu

wygodny-narożny-ławka-taras-dachowy-google-central-london