Projektowanie wnętrz

Projekt restauracji w Chefs Club by Food & Wine w Nowym Jorku

projekt restauracji stołek barowy salon jedzenie wino orzech?

Żywność & Wine to amerykański magazyn kulinarny publikujący m.in. świetne przepisy. I ten magazyn otworzył teraz wspaniałą restaurację, która znajduje się w Nowym Jorku, a dokładniej na Manhattanie. Celem tej restauracji jest prezentacja różnorodnych wydarzeń kulinarnych. Dla Projekt restauracji było obowiązkiem Rockwell Group.

Projekt restauracji z efektowną, otwartą kuchnią

projekt kuchni otwarte płytki ścienne niebieski okap metalowy

Projektując wnętrze restauracji, głównym celem projektantów było połączenie przestrzeni kucharzy z przestrzenią gości i uniknięcie wykluczenia. Ponadto wiszące dzieła sztuki oddają myśli kucharzy. O układzie restauracji można powiedzieć:

Do aranżacji restauracji na piętrze wykorzystano materiały, które doskonale komponują się z istniejącą architekturą, a także posiadają naturalną kolorystykę. Wśród nich orzech, czarna stal, beton, skóra. Kilka ciekawych akcentów ustawiono również ze szkłem, na przykład z witrynami. Pierwsze piętro składa się w dużej mierze z czterech obszarów.

Projekt restauracji z oryginalną dekoracją – worek soli w gablocie

stół restauracja okrągłe drewno prezentacja sztuki projektowania

Z jednej strony znajduje się bar lub salon. Znajduje się na lewo od wejścia i może pomieścić łącznie 25 osób. Najbardziej imponującą rzeczą w projekcie restauracji jest nieprawdopodobna długość baru wynosząca 9 metrów, co oznacza, że ​​jest miejsce na 7 stołków barowych. Składa się z kilku rodzajów drewna, a blat baru wykonany jest z betonu i ma efektowne metalowe detale. Okrągły stół, w którym bar kończy się po przeciwnej stronie, również wykonany jest z betonu. Posiada również nogi do stołu z orzecha włoskiego.

Aby zapewnić komfort siedzenia, do wystroju restauracji zastosowano hokery wykonane ze skórzanych siedzisk i stalowych ram, które przekazują różne słowa i komunikaty, które z kolei są wytłoczone w skórze. W części wypoczynkowej znajdują się również dwie eleganckie sofy w kształcie nerki.

Projekt restauracji w stylu industrialnym i rustykalnym jednocześnie

projekt baru restauracyjnego betonowy stołek z orzecha w stylu industrialnym

Wystrój restauracji w części jadalnej składa się z ciemniejszych materiałów i oferuje miejsce dla 65 osób. Stoły orzechowe występują w różnych wysokościach i kształtach, a krzesła wykonane są z czarnej stali i skórzanej tapicerki. Główna jadalnia jest dodatkowo wyznaczona przez dużą ścianę na wino do przechowywania różnych win

W restauracji zastawa stołowa jest zarówno elegancka, jak i casualowa. Za produkcję odpowiada artysta ceramiczny Jono Pandolfi. Zastawa stołowa zdobi stół w połączeniu z prostymi srebrnymi sztućcami, kieliszkami i serwetkami na brązowym papierze.

Efektowny projekt ściany w kuchni z niebieskich płytek

kuchnia kucharzy klub kucharz projekt ściany bar

Kolejnym elementem przyciągającym wzrok w projektowaniu restauracji jest otwarta kuchnia. Jeśli usiądziesz przy ladzie, masz okazję obserwować, jak szef kuchni osobiście przygotowuje przysmaki. Tutaj również znajdują się różne stoły, które mają blat wykonany z mieszanki marmuru i orzecha. Nad kuchnią wisi duży okap z błyszczącą powierzchnią. A jeśli zastanawiasz się, co wisi w gablocie nad kuchnią: To bryła soli ważąca prawie 600 kg. Więc soli jest wystarczająco dużo do przyprawiania.

Projekt restauracji – elegancka jadalnia z rysunkami na ścianie

Restauracja stół do jadalni salon ściany zdjęcia gwiazd

Istnieje również prywatna jadalnia, która różni się od pozostałych pod względem wystroju restauracji. To jest tuż obok głównej jadalni. Do wyposażenia tego obszaru użyto raczej jasnych materiałów. Obejmuje to białe drewniane stoły o wytartym wyglądzie i biały sufit. Obszar ten jest wykorzystywany głównie do wizyt szefów kuchni. W okolicy znajduje się tablica, na której goście mogą zostawiać wiadomości. Jeśli ścianka działowa do prywatnej jadalni jest otwarta, można ją wykorzystać jako przedłużenie głównej jadalni.

Projekt restauracji z widokiem na otwartą kuchnię

otwarta kuchnia restauracja projekt stalowy betonowy bar drewniany

 Obserwuj kucharzy przy pracy w restauracji w Nowym Jorku

jadalnia stoły drewniane dorywczo prezentacja kafelki niebieska kuchnia

 Główna jadalnia restauracji z miejscami dla 65 osób

rustykalna restauracja szef kuchni klub manhattan jadalnia filar szary?

 Projekt restauracji w części jadalnej wykonany z brązu, szarości i czerni

restauracja elegancka rustykalna serwująca oświetlenie niebieskie

projekt restauracji otwarta kuchnia nowy jork marmur

projekt restauracji stoły do ​​jadalni ściana niebieska kuchnia

projekt restauracji stół barowy meble w stylu rustykalnym

restauracja szefowie kuchni klub kuchnia bar stołki barowe rustykalne

Zaprojektowane przez Grupa Rockwell.