Projektowanie wnętrz

Prawidłowo zaprojektuj przestrzeń życiową zgodnie z Feng Shui: efekt kolorów

salon inspirowany azjatycką aranżacją wnętrz kolory-zgodnie z feng-shui

A może szukasz dominującego koloru w swoim wnętrzu? Znakomicie rozwiążesz ten problem, określając pożądany kolor jako dominujący i dopasowując go do roślin w Twoim wnętrzu Feng Shui łączyć. W ten sposób możesz zharmonizować swoją przestrzeń życiową, abyś zawsze czuł się tam komfortowo i komfortowo.

Wybierz kolory zgodnie z Feng Shui: zieleń jak spacer po lesie

Wybierz kolory-według feng-shui-zieleń w sypialni

Później Feng Shui Ucząc, zielony kolor pomaga nam w wielu problemach zdrowotnych i rodzinnych, dlatego potrzebujemy pięknych roślin ozdobnych i zielonych akcesoriów w połączeniu z naturalnymi materiałami w pobliżu. Wśród gatunków roślin, które promieniują energią świeżymi zielonymi liśćmi, od razu możemy wymienić paprocie, ale także cudowne kwiaty i kolory Phalaenopsis. Nie ma wątpliwości, że smukłe rośliny, które wyrastają tak wysoko jak bambus, czerpiemy ze smukłych roślin, które są symbolem zdrowia i siły. Możesz stworzyć ciekawą, emanującą naturalnością kompozycję, z wiklinowymi pojemnikami, porośniętymi mchem doniczkami i ozdobnym wieńcem z suszonych gałęzi. Będzie to również natychmiast przyciągające wzrok w Twojej atmosferze, jeśli chcesz to osiągnąć. Kolejna wskazówka: Paprocie uwielbiają równomiernie wilgotne podłoże, więc idealnie nadają się do hydroponiki.

Kolorystyka według Feng Shui: Niebieski – kolor wody

rustykalne okleiny ścienne w sypialni niebieskie biurko do rzucania

Dekoracja w odcieniach błękitu orzeźwia Ciebie i Twoje zmysły nie mniej niż krótka wycieczka w góry, gdzie możesz odpocząć kilka minut na ławce nad górskim potokiem. Główną rolę odgrywa tu piękny fiołek afrykański. Kolory owocu twist (zwanego również streptocarpus) są w tej samej tonacji. Siłę wodną demonstruje graficznie Nolina (rośliny szparagów), w postaci fontann i Chlorophytum. Ocynkowane doniczki i wszelkiego rodzaju akcesoria oraz niebieskie kamienie szlachetne są również wybrane w tym samym kolorze. Nasza wskazówka: szczęście i sukces przyciąga energia wody.

Czerwień wnosi do domu siłę i energię życiową

pomysły na projekt jadalni feng shui nauczanie kolorów wnętrze

Potrzebujesz inspiracji i nowych pomysłów? Następnie poeksperymentuj w obszarze pożaru. Ogień żywiołu oznacza siłę, sukces i energię. Dobrym pomysłem na dom jest umieszczenie na parapecie kwiatów o czerwonych odcieniach płatków. Bardzo odpowiednie do tego celu są czerwone gerbery, Kalanchoe, Nertera lub znane również jako mech koralowy, który jest obficie posypany pomarańczowymi kwiatami. Kwiaty o nietypowych kształtach, takie jak cudowna piękna lilia, dodają dynamicznej nuty Twojemu otoczeniu i naładują je energią i siłą. Efekt potęguje błyszcząca powierzchnia czerwonych i pomarańczowych doniczek, których jasność kontrastuje z ciemnofioletowymi liśćmi eonium. Nasza wskazówka: Bukiet czerwonych kwiatów ciętych może również służyć jako źródło energii.

projekt salonu z azjatyckim akcentem siedzenia-czerwona tapicerka

Biały – symbol czystości 

biały projekt biura domowego-według doktryny feng-shui zakłady meblowe

Jest prosty i przejrzysty: jasne kolory z dominującą bielą oraz szkło i metal to główne składniki tej kompozycji. Później Feng Shui-Nauczanie, obowiązkowe elementy wykonane z metalu pobudzają nasze zdolności twórcze oraz promują koncentrację i komunikację. Jako główną barwę w tej kompozycji można było wybrać rośliny takie jak Phalaenopsis, Dragon Arum (Calla) i Stephanotis (Madagaskar Jasmine). Można je uzupełnić biało-zieloną Dieffenbachią lub srebrzystą Tillandsią. Dobrze byłoby uzupełnić wygląd metalowymi lub kryształowymi wazonami.

nowoczesny projekt salonu biała sofa zestaw wygodny efekt kolorów

Nasza wskazówka: Jak już wspomniano, metalowy element jest idealny do zwiększenia koncentracji i uwagi, więc takie połączenie świetnie sprawdzi się w Twoim gabinecie lub biurze domowym.

Żółty i pomarańczowy dają nam radość

sypialnia oszczędzająca miejsce aranżacja wnętrz pomarańczowe drzwi przesuwne oddzielona część sypialna

Jeśli chcesz stworzyć beztroską i radosną atmosferę, podążaj za energią ziemi. Skuteczne są tu ciepłe, pomarańczowe odcienie, na przykład begonii i pieniążków phalaenopsis. Efekt ciepłych barw dodatkowo potęgują kolorowe doniczki, pojemniki i inne akcesoria. Takie ozdobne rośliny liściaste jak bluszcz mogą tworzyć zielony wianek i w ten sposób skutecznie usuwają niepotrzebny stres.

kolorystyka sypialni-według feng-shui żółty-fotel tapicerowana przeszklona ściana

Nasza rada: możesz dodać swojej atmosferze więcej radości i optymizmu za pomocą jednego doniczka kwitnących jaskierów. Przyciąga wzrok w każdym wnętrzu, również go znajdziesz?

Jeśli zastosujesz się do opisanych powyżej pomysłów i wskazówek dotyczących wnętrz, uzyskasz więcej harmonii w swoim domu i oczywiście uczynisz swoje życie łatwiejszym i piękniejszym!

łazienka nach-feng shui projekt drewniane podłogi ścienne obraz dekoracyjny

azjatyckie pomysły na kolor sypialni w kolorze szarym,

kolory i kształty według dekoracji ścian doniczek feng-shui,

kolory sypialni-feng shui-rośliny domowe w rozkwicie

projekt salonu w stylu loftowym wazony dekoracji bukiet

czerwona sypialnia ściana-kolory według nauczania feng shui