Projektowanie wnętrz

Pośrednie światło tworzy przyjemną atmosferę – willa od PrismDesign

pośrednie jasne płytki podłogowe o wyglądzie marmuru

Współpraca między Prism Design i Mori Design zaowocowała niedawno projektem nowoczesnej willi w Nanton w Chinach. Architekci tworzą atmosferę dobrego samopoczucia poprzez zastosowanie form, kolorów, materiałów i pośredniego światła. Ten projekt łączy estetykę wschodnią i zachodnią i stara się wyrazić harmonijny związek człowieka z naturą.

Pośrednie jasne i ciemne drewno

Część dzienna z ciemnego drewna w odcieniach szarości

Faza projektowania i planowania trwała półtora roku. Projektanci wykorzystali elementy chińskiej tradycji, w tym sztukę i kolory, i połączyli je z kulturą Zachodu. Dużo pośredniego jasnego i ciemnego drewna charakteryzuje cały dom i tworzy dobrą atmosferę.

pośrednie światło salon kuchnia ciemne drewno marmur

Projekt pierwszego piętra oparty jest na temacie przejrzystości. Podwójny wysoki sufit w jadalni tworzy przewiewną, lekką atmosferę. Szczególną atrakcją jest tutaj ciekawa konstrukcja ścian z mosiężnych płyt i elementów lustrzanych. Pośrednie oświetlenie również podkreśla efekt 3D.

Salon pośrednie oświetlenie sufitowe szare odcienie brązu

Do jadalni przylega mały, przytulny salon z częścią wypoczynkową. Ponieważ ten pokój jest optycznie zredukowany, czujesz się bezpiecznie i komfortowo.

czarne fronty kuchenne biały blat kuchenny wyspa

W piwnicy znajduje się siłownia i kino domowe, a na drugim piętrze dwie sypialnie. Szczególną uwagę zwrócono na projekt pokoju dziecięcego. Pokój dziecięcy wykonany jest z drewna i bieli i jest wizualnie podzielony na trzy strefy: do nauki, spania i zabawy. Kolorowe akcenty w kolorze pomarańczowym, czerwonym i niebieskim wprowadzają świeżą nutę do eleganckiego, ciemno umeblowanego pokoju. Akrylowe wiszące krzesło obiecuje godziny zabawy lub relaksu.

Światło pośrednie w przedszkolu

Pokój dziecięcy pośrednia lekka ściana ciemna drewniana ściana podłogowa

Do ściany za łóżkiem przymocowana została czarna listwa ścienna LED, która nadaje pomieszczeniu niepowtarzalny klimat. Ta listwa ścienna ukrywa źródło światła i rozprowadza przytulne światło w całym pomieszczeniu.

Krzesło wiszące do pokoju dziecięcego z oświetleniem pośrednim;

Główna sypialnia znajduje się na trzecim piętrze, gdzie dominują również kremowe odcienie i powierzchnie z drewna orzechowego. Na czwartym piętrze znajduje się prywatny gabinet, który może służyć również jako sypialnia.

Pokój dziecięcy ciemne drewno

Pokój dziecięcy z pośrednią boazerią z jasnego drewna

światło pośrednie białe schody do przedpokoju

Sypialnia sufitowa z jasnego światła ciemnego drewna

Fototapeta do przedpokoju szezlong lampa podłogowa w formacie XXL

Salon sufitowa sofa z oświetleniem pośrednim krajobraz

pośrednie światło białe domowe biuro z ciemnego drewna balustrada szklana

mała fototapeta do sypialni szafa XXL drzwi przesuwne ciemne drewno

Projekt: KONSTRUKCJA PRYZMATU

we współpracy z Mori Design

Fotograf: Hirabayashi Katsumi