Projektowanie wnętrz

Pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń – 11 mieszkań jako inspiracja

pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń-ciemne drewno-okładzina-schody

Nierzadko zdarza się, że pierwsze mieszkanie, wynajęte lub jako kondominium, jest dość małe. W młodym wieku zwykle musisz zwracać uwagę na budżet, a tym samym oszczędzać na przestrzeni życiowej. Często dotyczy to nie tylko studentów. Aby jednak zapewnić przyjemne uczucie mieszkania, praktyczne rozwiązania pokojowe i Pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń zapytał. Pomagają one w pełni wykorzystać niewielką przestrzeń bez uczucia ciasnoty. Dziś przedstawimy Wam takie pomysły na meble wielofunkcyjne.

Pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń – atrakcyjna kuchnia

pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń kuchnia na wysoki połysk-białe-wbudowane oświetlenie-lada

To małe mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze sześciopiętrowego domu. Ponieważ obszar ten ma tylko 40 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej, trzeba było znaleźć pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń, które mogłyby pomieścić wszystkie obszary mieszkalne. Na ratunek przyszedł niezwykle wysoki sufit o wysokości 7 metrów.

Pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń z dużą ilością miejsca do przechowywania

pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń-szuflady-schody-w-komponowane

Ta wysokość była wykorzystywana do różnych pomysłów na umeblowanie małych pomieszczeń, a mianowicie do tworzenia różnych poziomów. Tak powstała kuchnia w rejonie drzwi wejściowych i salon na kolejnym poziomie. Schody z wbudowanymi szufladami i szafkami prowadzą do części sypialnej, która jest pokojem przechodnim w drodze na taras na dachu.

Przytulna sypialnia

pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń sypialnia-łóżko-oświetlenie-pośrednie

Okna wpuszczają do dużego pomieszczenia wystarczającą ilość światła. Niemniej jednak atrakcyjne, ciemne drewno połączono z białymi ścianami, sufitami i innymi akcentami, aby uniknąć zbyt ciemnej atmosfery. Jest to zawsze zagrożenie w pomieszczeniach z wysokimi sufitami. Nad łóżkiem znajdują się również wbudowane światła i oświetlenie pośrednie.

Pomieścić łazienkę

pomysły na wyposażenie małych pomieszczeń łazienka-lustro-drzwi-biała-ściana

Łazienka została sprytnie ukryta pod częścią sypialną w tym mieszkaniu. Jest mały, ale doskonale pomieści wszystko, czego potrzebujesz. Do drzwi ponownie przymocowano duże lustro. Nawiasem mówiąc, takie pomysły na umeblowanie można wykorzystać w dowolnym miejscu. Z powodu tej iluzji optycznej małe pokoje wydają się bardziej przestronne.

Praktyczny pomysł na mieszkanie

aranżacje-pomysłów-małe-pokoje-loft-design-devin-keyes-projekt 3d

Przestronny salon i nowoczesne ściany z cegły malowanej na biało sprawiają, że mieszkanie wygląda stylowo i przytulnie. Atrakcyjny apartament znajduje się na Manhattanie w Nowym Jorku. Oryginalne i zajmujące mało miejsca pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń zostały ponownie wdrożone przez firmę Specht Architects.

Domino Loft

pomysły na umeblowanie-małe-pokoje-łóżko-gościnne-rozkładane-praktyczne

Domino Loft został zaprojektowany przez Petera Suena i Charlesa Irby’ego. Kondominium, które obaj przebudowali, znajduje się w centrum San Francisco i zawiera różne pomysły na aranżację małych pomieszczeń, aby zapewnić przyjemną przestrzeń życiową. Ponownie wykorzystano wysokość pomieszczenia.

Pomysł z łóżkiem na poddaszu

pomysły na wyposażenie-małe-pokoje-wielofunkcyjne-lofty-strefy

Pojedynczy mebel łączy różne pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń i faktycznie reprezentuje kilka pokoi w jednym.Siedzianka poniżej jest również jadalnią i można ją szybko przekształcić w pokój gościnny za pomocą rozkładanego łóżka.

Wystarczająca przestrzeń do przechowywania dzięki półkom

meble-pomysły-małe-pokoje-peter-suen-loft-design-szara-ścienna akcentująca

Zintegrowana meblościanka składa się z wielu półek, szafki i małego biurka do postawienia. Pod ławką znajduje się również schowek, który ozdobiony jest żółtymi poduszkami na sofę. Podstawa łóżka na antresoli posiada również praktyczne wbudowane oświetlenie. Tego typu pomysł na umeblowanie małych pomieszczeń nie tylko zapewnia wystarczającą ilość światła, ale także oszczędza miejsce w części wypoczynkowej.

Umebluj małe mieszkanie?

pomysły na umeblowanie-małe-pokoje-stół-jadalny-biała-szafa-półki

Konstrukcja tych pomysłów na wyposażenie małych pomieszczeń składa się z różnych materiałów. Należą do nich rusztowania wykonane z metalu, betonu i drewna. Specjalnie wykonany system szafek został opracowany przez Icosa Designs, a następnie zainstalowany bezpośrednio w tym mieszkaniu. Łóżko gościnne jest również praktyczne, gdy jest zamknięte. Może służyć jako tablica do notatek.

Drabina mobilna

meble-pomysły-małe-przestrzenie-stojak-na-buty-przejezdna-drabina-design-metal

Za ławką znajduje się dodatkowe miejsce do przechowywania butów, ubrań i innych rzeczy. Aby zachować praktyczne pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń, wybrano tutaj ruchomą drabinę, która prowadzi do łóżka na antresoli. W razie potrzeby można go odsunąć na bok, aby każdy obszar szafki był łatwo dostępny.

Loft Zurita

meble-pomysły-małe-pokoje-drewno-design-schody-stół-jadalny

Ten przyjazny apartament znajduje się w Madrycie. Pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń zaprojektował Bernardini Arquitectos. Do łóżka na antresoli można dostać się za pomocą schodów zamiast drabiny. Takie było wyraźne życzenie klienta. Ta drewniana konstrukcja może również służyć jako przegroda między kuchnią a wbudowanymi szafkami pod schodami.

Ukryte szafy na każdym poziomie

pomysły na umeblowanie-małe-pokoje-szafa-zabudowa-przestrzeń-praktyczna-kuchnia

Schody biegną lekko po skosie, aby zapewnić wystarczająco dużo miejsca do pracy w kuchni oraz małej jadalni, której meble również są wykonane z drewna. Planowanie kierunków jest równie ważne, jeśli chodzi o praktyczne pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń. Szafki kuchenne zaprojektowano w kolorze białym, co w połączeniu z jasnym drewnem tworzy przyjazną atmosferę.

Miejsce pracy w powietrzu

pomysły na umeblowanie-małe-pokoje-biurko-zintegrowane-schody-łóżko na poddaszu

Bardzo oryginalne okazuje się również biurko, które znajduje się na piętrze w pokoju i jest ciekawą częścią pomysłów na umeblowanie małych pomieszczeń. Ostatni stopień drewnianych schodów służy do siedzenia. Biała płyta może być również używana jako powierzchnia do przechowywania. Łóżko znajduje się za ścianą o połowie wysokości. Za pomocą drzwi przesuwnych można zablokować część sypialną lub półki.

Mieszanka materiałów

pomysły na umeblowanie-małe-pomieszczenia-kuchnia-stalowa-tylna-wpuszczana-na-ścienna

Metalowe powierzchnie stanowią również nowoczesny akcent jako pomysły na wyposażenie małych pomieszczeń w kuchni.Materiał ten reprezentuje nie tylko piekarnik, zlewozmywak i zmywarka, ale także w postaci tylnej ściany, która jest szczególnie łatwa do czyszczenia. Drewniana rama podkreśla również nowoczesną kuchnię pośrodku białych ścian.

Czerwone gniazdo

pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń czerwony-wysoki połysk część sypialna-zjeżdżalnia

Nazwa Red Nest jest naprawdę idealna dla tego projektu mebli Paula Coudamy. W oryginalnej części do spania czujesz się naprawdę komfortowo i chroniona, tak jak wyobrażasz sobie gniazdo. Czerwony kolor sprawia, że ​​pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń wyglądają szczególnie modnie.

Półka mobilna do przenoszenia

pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń półka-kabriolet-ścienna-lustrzana

W mieszkaniu dostępne były tylko 23 m², w których musiała się zmieścić sypialnia, łazienka, miejsce do pracy i miejsce na odzież. Opracowano projekt w kształcie litery U z ruchomą półką. Celem tego ostatniego jest określenie otworu na łóżko. Jednak część sypialna nie jest całkowicie zamknięta, aby zapewnić dobrą wentylację.

Powierzchnie odblaskowe

pomysły na wyposażenie małych pomieszczeń prywatność-futro-deko-krzesło-biało-czerwone

Lustra są ponownie cudownie wykorzystywane jako pomysły na wyposażenie małych pomieszczeń. Zarówno po stronie łóżka, jak i po drugiej stronie sięgają niemal do sufitu. Dodatkowo występuje czerwony wysoki połysk mebla, który kontrastuje z matowymi ścianami w kolorze białym i szarą podłogą.

Przytulne łóżko

pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń mynest-lampa-komfort-łóżko

W strefie łóżka lampy o atrakcyjnym designie zapewniają relaksujące oświetlenie. Łazienka na parterze jest mniej kolorowa, ale równie nowoczesna w szarym kolorze. Użyto betonu. Łazienka podzielona jest na dwie części, z toaletą za ładnymi zabytkowymi drzwiami, co gwarantuje prywatność.

Apartament Darlinghurst

meble-pomysły-małe-pokoje-białe-życie-projektowanie-nowoczesny-telewizor

Do zaprojektowania tego mieszkania wykorzystano oryginalną białą meblościankę. Częścią tej meblościanki są szafki i półki, w tym stojak na wino jako uzupełnienie kuchni. Dwoje drzwi przesuwnych, jedno do łazienki, a drugie do sypialni, wspaniale pasuje do projektu. Pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń w postaci meblościanki oferują miejsce do przechowywania i nie zajmują dużo miejsca.

Oryginalny rozdzielacz pokoju

aranżacje-małe-pomieszczenia-półka-wino-zabudowa-meblościanka-design-półka-drzwi-przesuwne

Mieszkanie, które zostało przebudowane przez Brad Swartz Architects, pierwotnie składało się z jednego pokoju. Ponieważ jednak właściciele chcieli mieć prywatną przestrzeń, otrzymali ją jako pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń za pomocą meblościanki. W ten sposób powstała osobna przestrzeń publiczna, w której mieści się kuchnia i jadalnia, a jednocześnie reprezentuje również salon.

Projekt sypialni w kolorze białym

aranżacje-pomysłów-małe-przestrzenie-szuflady-schodki-szafka-buty

Sypialnia została dogodnie podwyższona. Kontener oferował możliwość zintegrowania dodatkowych szuflad. Wbudowany telewizor zapewnia rozrywkę w salonie w ramach pomysłów na umeblowanie małych pomieszczeń z minimalistyczną meblościanką. Podłoga laminowana w salonie tworzy ciepły kontrast z białymi meblami i ścianami.

Czarna kuchnia

pomysły na wyposażenie-małe-pokoje-łazienka-drzwi przesuwne-parkiet-stołek-czarna-kuchnia

Do kuchni wybrano czarny kolor. Tylna ściana znów jest jasnoniebieska. Doskonale uzupełnia nowoczesne wnętrze, a zajmujący mało miejsca design pozostawia wystarczająco dużo wolnego miejsca w strefie dziennej. Inne meble i dekoracje nie są używane z tego samego powodu.

Minimalistyczne pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń

pomysly-meble-małe-pokoje-drabina-mobilna-loft-loft-rower-dekoracja-sciana-przestrzeń-magazynowa

Pomimo niewielkich rozmiarów 13 m², mieszkanie to zapewnia komfortowe poczucie mieszkania. Zespół Hanczar Studio osiągnął to dzięki różnym praktycznym pomysłom na umeblowanie małych pomieszczeń. Sam projektant mieszkał w mieszkaniu przez kilka lat. W tym czasie nie potrzebował wiele: miejsca do spania, schowka i małej kuchni.

Minimalistyczne pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń

pomysły na umeblowanie-małe-pokoje-wypoczynkowe-hamak-stolik-jadalny

Zaletą tego małego mieszkania było to, że zajęty człowiek nie musiał spędzać dużo czasu na sprzątaniu. Z tego powodu było to dla niego idealne miejsce do życia. Mieszkanie nie powinno jednak tracić swojej funkcjonalności. Zaplanowanie pomysłów na umeblowanie małych pomieszczeń było więc dla projektanta pewnym wyzwaniem.

Pomysły na oszczędność miejsca

pomysły na meblowanie-małe-pokoje-deska do krojenia-oryginalna-inspiracja

W ramach pomysłów na umeblowanie małych pomieszczeń mała kuchnia o właściwościach oszczędzających miejsce i funkcjonalnych jak ten dodatkowy blat w formie szuflady, a także sypialnia w formie łóżka na antresoli, pokój dzienny i powstały łazienki. Przytulny hamak zachęca do relaksu, a tuż przed nim znajduje się jadalnia.

Pomysł na garderobę

pomysły na umeblowanie-małe-pokoje-szafka-do-zabudowy-model-kuchnia

W szafie schowane są nie tylko ubrania. Są też przegródki na odkurzacz i pralkę, do których można się łatwo dostać, przesuwając drabinę.Naprawdę świetne pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń, prawda? Drzwi szafki zasłaniają wnętrze szafki i sprawiają, że pomieszczenie wydaje się uporządkowane. Dodatkową przestrzeń do przechowywania zapewnia minimalistyczna komoda.

Łazienka w kolorze białym

pomysły na umeblowanie-małe-pokoje-płytki-biała-jasna-mozaika-podłogowa-umywalka-toaleta

Małe pomieszczenia powinny być umeblowane tak jasno, jak to możliwe. Dlatego wybór białych płytek do łazienki to właściwy wybór. Mieści się w nim toaleta oraz umywalka i otwarty prysznic, dzięki czemu jasne pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń sprawiają, że łazienka wydaje się bardziej przestronna.

Mieszkanie w Batipinie

pomysły na umeblowanie-małe-pokoje-drewno-okładziny-ścienne-rozkładane-rośliny

Ten praktyczny apartament ma powierzchnię mieszkalną tylko 28 m². Ta niezwykle mała przestrzeń powinna nadal zapewniać niezbędny komfort życia i pomieścić wszystkie ważne pomieszczenia. StudioWOK świetnie sobie z tym poradziło. Pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń nadal oferują wystarczająco dużo wolnego miejsca i zapobiegają ciasnej atmosferze.

Proste meble i design

pomysły na umeblowanie-małe-pokoje-sofa-rozkladana-sofa-poduszka-boczna-lampka

Do salonu wybrano gładkie powierzchnie ścian. Wykonane są z drewna i reprezentują okładziny ścienne i szafki.Duże okna łączą salon z balkonem, co powiększa przestrzeń życiową. Na zadaszonym balkonie zaprojektowano przytulny salon.

Mobilna rozkładana sofa

meble-pomysły-małe-pokoje-łóżko-koła-mobilna-szafa-balkon-okno frontowe

Sofa na kółkach pełni również funkcję łóżka, które w tym celu można zwinąć na szafce. Tuż nad nim znajdują się szafki i wbudowana półka, które doskonale pasują do spadzistego dachu. Grzejnik nie był jak zwykle montowany poziomo, ale pionowo.

Łóżko, które można złożyć

pomysły na umeblowanie-małe-pokoje-zasłony-światło dzienne-naturalne-proste-wnętrze

Kolejne łóżko schowane jest w przeciwległej ścianie. Znajduje się pomiędzy drzwiami do kuchni i łazienki i w razie potrzeby można ją złożyć. W ciągu dnia pozostaje zamknięty i zapewnia więcej wolnej przestrzeni w części dziennej. Drzwi przesuwne, które po otwarciu są chowane w panelach ściennych za łóżkiem, również oszczędzają miejsce.

Nowoczesna farba ścienna

pomysły na wyposażenie-małe-pokoje-kuchnia-niebieska-ściana-biała-szafki

Monochromatyczny wygląd uzyskano w kuchni dzięki jasnoniebieskim ścianom, podłodze i nowoczesnym, białym szafkom kuchennym. Zamiast meblościanek wbudowane półki służą jako miejsce do przechowywania różnych rzeczy, takich jak dekoracje. To atrakcyjne pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń, które powtarzają się również w łazience.

Pomysł na łazienkę

pomysły na umeblowanie-małe-pokoje-jasnoniebieski-łazienka-otwarty-prysznic-dekoracje

Ponieważ i tutaj dominuje kolor niebieski i jest uzupełniony białymi akcentami. W łazience znajduje się prysznic, toaleta, bidet i umywalka, a także ma wbudowane półki, które powinny służyć jako miejsce do przechowywania i przechowywania.

Szafki do zabudowy tworzą przejście

pomysły na umeblowanie-małe-pokoje-przejście-kuchnia-salon-kolor-kontrast

Dzięki wszystkim zastosowanym pomysłom na umeblowanie małych pomieszczeń mieszkanie wydaje się większe niż jest w rzeczywistości i stanowi idealną przestrzeń życiową dla kawalerów lub studentów, którzy nie chcą przegapić komfortu, przestrzeni do przechowywania i stylowego umeblowania, ale którzy jeszcze nie cenią sobie duża przestrzeń życiowa, a raczej jeszcze ich nie potrzebujesz.

Karmel Place

pomysły na umeblowanie-małe-pokoje-jednopokojowe-apartament-jasna-otoczenie-łóżko-pablo-enriquez

Łóżko, które szybko zamienia się w kanapę, jest prawdopodobnie najbardziej praktycznym meblem w pomysłach na wyposażenie małych pomieszczeń w tym mieszkaniu. Ten mebel został wkomponowany w białą szafę wnękową, która emanuje nowoczesnością. Tuż obok niego zespół nArchitects zainstalował kuchnię.

Narożna kuchnia i jadalnia

pomysły na umeblowanie-małe-pomieszczenia-wysoki-połysk-kuchnia-jadalnia-stalowe-akcenty

Kuchnia ma narożną konstrukcję i atrakcyjną jasnoniebieską tylną ścianę. Ponownie wiele jasnych powierzchni mebli i ścian wyróżnia się jako pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń. W małym mieszkaniu znajduje się nawet stół jadalny, który może pomieścić do 5 osób. Tuż za kuchnią jest zwarta, ale wystarczająco duża łazienka.

Prosty korytarz

meble-pomysły-małe-pokoje-projekt-przedpokoju-biała-ścienna-farba-wejście-drzwi-beton

Do łazienki wchodzi się przechodząc przez korytarz. Stanowi to również strefę wejściową i jest pozbawione zbędnych mebli, aby zaoszczędzić miejsce. Ustawiono tylko lustro. I, jak zapewne już możesz sobie wyobrazić, ma to inne praktyczne zastosowanie wśród wszystkich innych pomysłów na umeblowanie małych pomieszczeń. W rzeczywistości sprawia, że ​​korytarz znów wygląda na większy.

Pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń ze skośnymi sufitami

aranżacje-pomysłów-do-małych-pokojów-robert-zakovi-rprag-green-deco

Prawdopodobnie wiesz, że obszar pod schodami można idealnie wykorzystać na dodatkową przestrzeń do przechowywania i widziałeś wiele różnych pomysłów na projekt. W tym mieszkaniu projektanci ponownie wykorzystali tę przestrzeń i wykorzystali ją jako szafki kuchenne. Jest też miejsce na pralkę.

Pudełko na scenie

aranżacje-małe-pokoje-poddasze-mieszkanie-pralka-instalacja

Same schody prowadzą na wyższy poziom, gdzie znajduje się przestronny pokój będący jednocześnie sypialnią i miejscem do pracy. Otwory w ścianie przepuszczają dużo światła, ale można je również zamknąć za pomocą rolet i gwarantują prywatność. W jednym ze stopni schodów znajduje się ukryty schowek. Kolejny przykład tego, jak praktyczne mogą być schody do pomysłów na umeblowanie małych przestrzeni.

Zielone akcenty

pomysły na umeblowanie-małe-pokoje-skośny-dach-okrągły-dywan-beanbag-jasnoniebieski

Nawet jeśli jasne pomysły na aranżację wnętrz są najlepsze dla małych przestrzeni, nie oznacza to, że muszą one składać się tylko z neutralnych kolorów. Świetnym pomysłem są również akcenty kolorystyczne. W tym mieszkaniu zastosowano w tym celu zieleń, która nadaje małym pomieszczeniom przyjemnej świeżości.

Mała kuchnia z oświetleniem pośrednim

pomysły na wyposażenie-małe-pokoje-ściana-akcentująca-zielone-oświetlenie-pośrednie

Oprócz pomysłów na umeblowanie małych pokoi do mieszkania w Pradze, Mooza Architecture zaprojektowała również zapierającą dech w piersiach kuchnię. Tylna ściana została pomalowana na zielono i jest bardzo oryginalnie oświetlona. Liczne szafki w właściwie małej kuchni są uderzające. Stanowią przedłużenie pokazanej już klatki schodowej. Jasne drewno jest dodatkowo urozmaicone drzwiami akcentowymi w zielonym połysku.

Sypialnia i gabinet

pomysły na umeblowanie-małe-pokoje-świetliki-sypialnia-miejsce do pracy-biurko

Tutaj możesz zobaczyć górny poziom z łóżkiem i biurkiem jako pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń. Przyjemnie skośny sufit sprawia, że ​​pomieszczenie wygląda jeszcze bardziej komfortowo. Świetne świetliki zapewniają przyjemne światło dzienne, z których jeden znajduje się nad biurkiem, a drugi nad łóżkiem. Praca przy świetle dziennym jest o wiele przyjemniejsza niż przy świetle sztucznym! A wieczorem możesz oglądać gwiazdy z łóżka.

Salwa46

pomysły na umeblowanie-małe-pokoje-kuchnia-czarny-biały-stół-niebiesko-krzesła

Akcenty kolorystyczne są również częścią pomysłów na umeblowanie małych pomieszczeń w tym mieszkaniu. Tym razem jednak wybrano głównie żółty. Nie zabrakło również jasnoniebieskich i czerwonych detali, które uzupełnia białe wnętrze i trochę drewna. Ściany z cegły malowanej na biało nadają fakturę.

Podział sypialni

pomysły na umeblowanie-małe-pokoje-ceglane-ściany-projekt-białe-belki-sufitowe

Każda sypialnia ma własną małą łazienkę i dwa poziomy. Na podłodze łóżko i stół. Na wyższym poziomie, na który wchodzi się po drabinie, można uzyskać dostęp do dodatkowej prywatności. Tam małe przytulne kąciki służą jako pomysły na umeblowanie małych pokoi jako miejsca odosobnienia, które wyposażone są m.in. w wygodne pufy.

Wielofunkcyjna przestrzeń do przechowywania

pomysły na umeblowanie-małe-pokoje-sypialnia-przytulny-narożnik-drewniana-drabina

Te przytulne kąciki są oddzielone od reszty sypialni ściankami do połowy wysokości, dzięki czemu stanowią rodzaj balustrady.Posiadają również zintegrowane przegródki, które można wykorzystać do ustawienia dekoracji lub jako miejsce do przechowywania. Mała łazienka z prysznicem składa się częściowo ze szklanych ścian, które w ciągu dnia wpuszczają naturalne światło. W tym przykładzie dobrze przemyślane są również pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń.

Wnęka ścienna na szafy

pomysły na umeblowanie-małe-pokoje-szafa-ścienna-nisza-stolik-miejsce do pracy

Jeśli szukasz pomysłów na umeblowanie małych pomieszczeń, powinieneś zwrócić uwagę na elementy i detale, które na pierwszy rzut oka nie rzucają się w oczy. Na przykład nisze ścienne świetnie nadają się do instalowania różnych mebli. Tutaj projektanci z MIEL Arquitectos wykorzystali go jako szafę. Ale stoliki do pisania lub toaletki mogą być również doskonale zintegrowane.

Pomysły na wyposażenie małych pomieszczeń w HB6B

aranżacje-pomysłów-do-małych-pokojów-biały-nowoczesny-karin-matz-łóżko na poddaszu

Ten oryginalny apartament znajduje się w Sztokholmie. Po latach użytkowania jako magazyn starych mebli, Karin Matz przeprowadziła imponującą renowację ze świetnymi pomysłami na aranżację małych pomieszczeń. A wynik nie mógł być lepszy. 36 m² pomieści wszystko, czego potrzebujesz: przestronną kuchnię, wygodne łóżko na antresoli i garderobę.

Skandynawski styl

pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń kuchnia-projektowanie-praktyczne-wiszące-oświetlenie

Skandynawski, który reprezentują meble IKEA, łączy się ze stylem shabby chic. Te ostatnie można znaleźć przede wszystkim w aranżacji ścian i sufitów w dużej części mieszkania. Inne ciekawe pomysły na umeblowanie małych pomieszczeń to przeszklona ściana oddzielająca część sypialną od kuchni, a także wiele rozwiązań do przechowywania, w tym półki.

Projekty: Dzięcioł Architekci

Piotr Suen

Bernardini Arquitectos

Brad Swartz Architekci

Hanczar Studio

StudioWOKnArchitekci

Architektura Mooza

MIEL Arquitectos

Karin Matz