Projektowanie wnętrz

Pomysły na meble w stylu shabby chic dla każdej przestrzeni mieszkalnej

shabby chic salon-meble-sofa-biały-pokrycie-krzesło-vintage

Ludzie nie chcą zmieniać układu przestrzennego, więc jest to łatwe Shabby chic Styl do osiągnięcia – zmienia się tylko wystrój wnętrza. Jak w przypadku Adama i Karoliny. Romantyczny salon ze stylowymi meblami i zachwycenie jego pięknem i renowacją stał się Twoją pasją i sposobem na życie. Adam przez lata mieszkał w Anglii, gdzie zamiłował do antyków, ponieważ chciał mieć stylowe meble w salonie. Karolina jest dokładnie odwrotnie – lubi bardzo ciemne, masywne meble. Marzyła o wnętrzach w stylu francuskim, jasnych i nieco stylizowanych. Szukali kompromisu – dwóch różnych wizji aranżacji wnętrz. Powstało romantyczne wnętrze w stylu shabby chic. Salon jest biały i ozdobiony stylowymi meblami, które w większości zostały odnowione przez samych właścicieli, tworząc przytulną i elegancką  brudny atmosfera.

Wystrój wnętrz w stylu shabby chic

shabby chic korytarz-przedpokój-płytki-ławki-drewno-białe-belki

Pomysł polegał na pokryciu starych mebli na biało. Meble były w Shabby chic przywrócony. Remonty mebli dały dobre rezultaty. Ponadto nie lubią akceptować prostych rozwiązań. Postanowili sami wykonać tę pracę. Stylowe meble urzekają swoim pięknem i decydują o klimacie wystroju wnętrz w stylu shabby chic. Właściciele uczą się wypróbowywać systematyczne techniki renowacji oraz kolorów i lakierów shabby chic, poznają strukturę i właściwości drewna.

Shabby Chick – białe i ciemne drewno

shabby chic łazienka-rustykalna-szare-drewno-boazeria-ścienna-lustro

Bądź pierwszym, który rozbuduje swój obiekt Shabby chic odnowić. Zacznij od krzesła, potem krzesła i stół. Kiedy większość mebli w domu zostanie przekształcona, zacznij szukać dalej. Podobnie jak Adam i Karolina – wyprawy na pchle targi stały się tradycją, pasja zrodzona z renowacji przerodziła się w ich sposób na życie. Dziś są właścicielami firmy specjalizującej się w renowacji mebli w stylu shabby chic oraz sklepu internetowego z artykułami wyposażenia wnętrz.

Odrapany styl w sypialni

shabby chic sypialnia-pokój gościnny-metalowa dekoracja ścienna-zasłona

Mały żłobek

shabby-chic-pokój-dziecięcy-mały-pomysł-cztery-plakat-szara-ściana

Romantyczne łóżko dzienne

Sypialnia w stylu shabby chic

Styl Shabby chic w białej kuchni

Shabby chic biała kuchnia

Pastelowa zieleń jako kolor do wnętrza

Pomysł na meble w stylu shabby chic

Pomysł na zagłówek

shabby-chic-idea-sypialnia

Shabby chic w wystroju jadalni

projekt jadalni w stylu shabby chic

Lekkie meble

Wystrój wnętrz w stylu shabby chic

Tekstylia z motywami kwiatowymi

shabby-chic pomysł na umeblowanie

Ciemny parkiet

shabby-chic-biały-ciemny-drewno

Meble w stylu shabby chic i ich kolory