Projektowanie wnętrz

Pomysły na ścianę telewizora, która przyciągnie wzrok w salonie i sypialni

tv wall pomysły półka-biblioteka-drabina-brąz-białe-meble

Oprócz sofy bardzo ważnym elementem w salonie jest ściana TV. Rodzina lubi i często spędza czas przed tą ścianą przy złej pogodzie. Z tego powodu odpowiedni projekt, który jest nie tylko piękny wizualnie, ale także praktyczny, ma ogromne znaczenie. Ponieważ istnieje wiele różnych wariantów i wzorów, chcielibyśmy zaoferować tylko mały wybór Pomysły na ścianę telewizora które możesz wykorzystać jako inspirację do swojego salonu lub sypialni.

Pomysły na ścianę TV do stylowego salonu

tv-wall-pomysły-nowoczesna-meblościanka-brąz-półki-żyrandol-czerwony-wnętrze

Ścianki telewizora mogą nie tylko pomieścić telewizor, ale także zapewnić dodatkową przestrzeń do przechowywania. Wszystko zależy od tego, ile masz miejsca na ścianie i czego dokładnie potrzebujesz. Całe meblościanki są często oferowane w formie modułów, dzięki czemu można samodzielnie ułożyć dowolne pomysły na ścianę telewizora do swojego salonu.

Pomysły na ścianę telewizora do zamknięcia

tv-wall-pomysly-nowoczesny-salon-kuchnia-bialy-meble-drzwi-szafki

Pomysły na ściany telewizyjne w postaci zamykanych szafek przydają się na kilka sposobów. Z jednej strony ściana telewizora wygląda schludniej, gdy jest zamknięta. Z drugiej strony nie może gromadzić się tak dużo kurzu, co jest nie tylko zaletą dla zapracowanych właścicieli domów, ale także chroni telewizor.

Biała ściana telewizora

tv-wall-pomysły-projekt-drzwi-przesuwne-projekt-ścienny-niski

Istnieje kilka różnych pomysłów na ściany telewizyjne, które możesz wdrożyć. Drzwi szafki można zaprojektować jako drzwi przesuwne lub w klasyczny sposób, aby się otwierać. Półki i szuflady można również zintegrować z zamykaną ścianą telewizora. Ścianka telewizyjna może mieć również nowoczesny kredens lub inne rodzaje szafek.

Automatyczna ściana telewizyjna

tv-wall-pomysły-tv-wall-automatycznie-mural-kominek-kominek

Takie pomysły na ścianę telewizora są szczególnie niepozorne. W tym celu telewizor jest zintegrowany ze ścianą. Ściana, którą można również przesuwać do góry lub na bok za pomocą pilota, zasłania telewizor i jednocześnie jest ozdobiona atrakcyjnym muralem. Pod telewizorem jest nawet miejsce na kominek.

Ściana TV wykonana z drewna

tv wall pomysły drewno-3d-półka-wbudowany-krzesło-fioletowy-fotel

Możesz stworzyć teksturę dzięki takim pomysłom na ścianę telewizora, w której półki są częścią okładziny ściennej. Ściana telewizora jest wykonana z drewna i jest szczególnie atrakcyjna. W połączeniu z dekoracjami i meblami w Burghunder ściana staje się sama w sobie. Powierzchnie magazynowe nadają się do dekoracji i dodatkowego wyposażenia, takiego jak odtwarzacze DVD.

Betonowa ściana

pomysły na ścianę tv beton-ściana-monochromatyczna-meble-minimalistyczne-białe-niskie

Jeśli chcesz mieć prostą i minimalistyczną ścianę telewizyjną, skorzystaj z pomysłów na ścianę telewizyjną, w której do przechowywania służy tylko niski blat. Komoda jest prawie niezauważalna ze względu na wąską i niską konstrukcję, ale może być podkreślona kontrastową ścianą. Tutaj zrobiono to za pomocą betonowej ściany.

Zrób ścianę telewizora z kamienia

pomysły na ścianę tv beton-akcent-ściana-nisza-szafa-dywan

Ta kamienna ściana telewizyjna jest w rzeczywistości szerokim kominem, który ma również wbudowany kominek. Z lewej i prawej strony powstają wnęki ścienne, które z kolei doskonale nadają się do integracji szafek i półek. Jeśli szukasz pomysłów na oszczędność miejsca na ścianę telewizora, jest to świetny wariant, ponieważ doskonale wykorzystujesz niepraktyczne nisze ścienne.

Szlachetny marmur

tv-wall-pomysły-szlachetny-marmur-biały-niska-kamienna-szara-doniczka

Niektóre pomysły na ściany telewizyjne to oczywiście kwestia budżetu. Marmur jest niewątpliwie szlachetny, ale trafia głęboko do kieszeni. Zamiast tego możesz użyć płytek lub tynku imitującego marmur jako alternatywę do podświetlenia ściany za pomocą telewizora. Tutaj telewizor jest ponownie zintegrowany ze ścianą, która jest połączona z drewnem. Zamiast deski jest deska z szarego kamienia.

Ściana TV jako przegroda pokoju

pomysły na ścianę telewizora przegroda pokoju-marmur-pół-wysokość-ściana-miejsce do siedzenia-salon

Ścianki działowe to świetny pomysł na odgraniczenie różnych obszarów bez zakłócania otwartego stylu życia. Tutaj możesz zobaczyć ścianę telewizora, która może służyć jako przegroda. Na poziomie podłogi długi otwór w ścianie służy jako miejsce do przechowywania innych urządzeń. Marmurowa ściana to tylko jeden z wielu pomysłów na ścianę telewizora w formie przegrody pokoju.

Biały parawan z rustykalnym drewnem

Pomysły na ścianę telewizora biała parawan-dekoracja-inspiracja-stolik kawowy-rustykalny

Ten biały rozdzielacz pokoju ma podobny otwór na urządzenia, jak w powyższym przykładzie. Jednak ściana jest szersza i wyższa, a na niej zawieszony jest telewizor. Dostosuj projekt swojego wnętrza bez względu na to, który z pomysłów na ścianę telewizora wybierzesz. W tym salonie można znaleźć mieszankę powierzchni. Oprócz białych jest też czerwona cegła i szary beton.

Nowoczesny styl shabby

tv-wall-pomysły-shabby-style-nowoczesny-zielony-akcenty-biały-niebieski-dywan-ombre

Ten projekt na ścianę telewizora jest również bardzo imponujący. Godny uwagi jest nie tylko sam projekt ściany, wąska konsola w białym kolorze służy również nie tylko jako miejsce do przechowywania, ale może służyć również do pracy lub jako bar. Połącz pomysły na białe ściany telewizora z kolorowymi akcentami, aby uzyskać więcej energii we wnętrzu.

Ściana telewizora z tapetą

tv-wall-pomysły-tapeta-dekoracja-japonia-styl-salon

Tapety nie należy lekceważyć przy projektowaniu ściany telewizyjnej. Z ich pomocą można uzyskać szeroką gamę motywów i wzorów, aby nadać ścianie telewizora wyjątkowy wygląd. Pomysły na tapetę jako ścianę na telewizor można łączyć z niektórymi półkami, komodą lub innymi prostszymi i mniejszymi meblami. Nie ukrywaj zbyt wiele pięknych tapet.

Minimalistyczny pomysł

tv-wall-pomysły-niska-ceglana-ściana-projekt-biały-kolor

Ta ściana telewizora została zaprojektowana w całości w kolorze białym. Cegła tworzy jednak ciekawą fakturę, która sprawia, że ​​ściana nie wydaje się nudna. Nowoczesny wygląd podkreśla biała komoda, która kończy się dokładnie przy ścianie. Ściana z cegły niekoniecznie musi być obecna w przypadku takich pomysłów na ścianę telewizora. Istnieją tapety, które cudownie imitują cegłę klinkierową i są prawdziwe.

Opracuj pomysły na ścianę telewizora

tv-wall-pomysły-loft-design-oryginalne-panele-odłamki-optyka

Panele to kolejny sposób na realizację świetnych pomysłów na ściany telewizyjne. Jednym z nich są te abstrakcyjne modele przypominające szyby. Centrum tworzy wbudowany telewizor. Istnieją również lustra, które oprawiają panele. Podsumowując, ten salon jest prawdziwą atrakcją i jest idealny dla osób lubiących nietypowe pomysły na umeblowanie.

Otynkować ścianę

tv-wall-pomysły-czarna-venetian-wall-czarna-skórzana-sofa-brązowa-art-deco

Jeśli zdecydowałeś się na określony kolor do zaprojektowania ściany telewizora, ale nie chcesz rezygnować z faktury, możesz również postawić na elegancki tynk, który łączysz z kontrastowymi listwami przypodłogowymi. Takie pomysły na ścianę telewizora zostały również wdrożone w tym salonie w stylu Art Deco, a efekt zapiera dech w piersiach.

Projekt z neutralnymi i mocnymi kolorami

tv-wall-pomysły-living-wall-inspiracja-żółty-akcent-lustrzana ściana

Meblościanka z telewizorem również wygląda ożywiej, gdy połączysz szafki i półki w odważnym kolorze z neutralnym drewnem, tak jak to zrobiono w tym salonie. Telewizor nie jest centralnym punktem, ponieważ otaczają go inne ciekawe elementy. Przed wdrożeniem konkretnych pomysłów na ścianę telewizora dobrze zaplanuj.

Projektowanie ściany telewizyjnej – pomysły na sypialnię

tv-wall-pomysły-sypialnia-telewizor-wysokość-regulowana

Pomysły na ściany telewizyjne są również przydatne w sypialniach. Ponieważ ta sypialnia jest stosunkowo niewielka, a ściana jest już wyposażona w drewno w postaci okładziny, nie są potrzebne dodatkowe szafki czy półki. Zamiast tego wbudowano praktyczny system, który umożliwia regulację telewizora na dowolnej wysokości, aby zapewnić najwyższy komfort podczas oglądania telewizji w łóżku.

Ścianka TV i toaletka w jednym

tv-wall-pomysły-toaletka-sypialnia-panel-ścienny-akcent-sześciokąt

Małe sypialnie wymagają pomysłów na meble oszczędzające miejsce. W tej sypialni wykorzystano w tym celu przedłużoną toaletkę, która również zajmuje powierzchnię pod telewizorem. Równie imponujący jest wygląd ściany za telewizorem. Panel ścienny z modnym sześciokątnym wzorem atrakcyjnie przechodzi w lustro. Pozwól sobie na takie kreatywne pomysły na ścianę telewizora.