Projektowanie wnętrz

Pokój z lustrzaną ścianą dla efektów optycznych o szlachetnym wyglądzie

Lustrzana ściana salon siatka kanapa dywan zdjęcia lampa podłogowa

Dawno minęły czasy, kiedy lustrzana ściana była natychmiast postrzegana jako oznaka przestarzałego designu. Tak, lustrzane ściany świętują teraz swój wielki powrót w aranżacji wnętrz. Znowu jesteś! Oczywiście mogą wywoływać bardzo różne wrażenia, od czystej i nowoczesnej wizji po luksusowy i dekadencki wygląd, mamy tam wszystko. Wielu mieszkańców domu z pewnością miałoby ten styl retro w jednym Pokój z lustrzaną ścianą wolą, ale dzisiejszy post skupia się na nowoczesnych i eleganckich pomieszczeniach mieszkalnych. Czytaj dalej, zajrzyj do naszej galerii zdjęć, a dowiesz się, jak lustrzane powierzchnie w Twoim domu odbijają światło, tworzą nowe poczucie przestrzeni i dodają eleganckiego stylu Twojemu wnętrzu.

Pokój z lustrzaną ścianą w nowoczesnym stylu

lustro ścienne łazienka białe proste nowoczesne szafki konsolowe

Teraz nadszedł czas, aby na nowo zdefiniować koncepcję ścian lustrzanych. Na przykład, czy możesz sobie wyobrazić ładniejszą łazienkę niż ta na poniższym zdjęciu? Minimalistyczny pokój z lustrzaną ścianą autorstwa Ian Moore Architects jest uosobieniem czystego, czystego stylu. Lustra podkreślają lekką, otwartą atmosferę pomieszczenia.

Lustrzana ściana w łazience

pokój z lustrzanymi płytkami ściennymi kolorowy design łazienka

Lustrzane ściany to również świetna opcja dla obszarów z ciekawymi detalami. Ten damski pokój ma ścianę wykonaną ze 126 płytek o wymiarach 15 x 15 cm każda. Zwróć uwagę, jak są sprytnie ułożone według gradacji kolorów. A co jeszcze mamy w tym pokoju z lustrzaną ścianą? Oczywiście żadne monotonne ściany pomiędzy wami nie byłyby po prostu przygnębione. Aby tego uniknąć, zastosowano tutaj lustra. Pomieszczenie wydaje się teraz bardziej otwarte, a unikalne kafelki są doskonale odzwierciedlone.

Łazienka z lustrzaną ścianą i dołączonymi kinkietami

lustro ścienne łazienkowe minimalistyczne lampy umywalkowe

Lustrzane ściany od podłogi do sufitu z pewnością mogą ustawić pokój w scenie, ale nawet jeśli lustra zakrywają tylko połowę ściany, mogą być równie kuszące. Kolejnym nowoczesnym pokojem z lustrzaną ścianą jest łazienka i pokazuje w przekonujący sposób świetny współczynnik odbicia lustra.

Lustrzana ściana w salonie odbija morze

pokój z lustrzaną ścianą nowoczesne wnętrze kremowy stół do jadalni widok żyrandol

Mówiąc o współczynniku odbicia luster, chcemy mieć na uwadze jeszcze jeden aspekt, który należy wziąć pod uwagę w pomieszczeniu z lustrzaną ścianą. A jeśli za oknem roztacza się zapierający dech w piersiach widok, to lustra są naprawdę oczywistym wyborem. Ten nowoczesny apartament z widokiem na morze w pełni wykorzystuje jadalnię z lustrzaną ścianą, która wprowadza do domu błękit oceanu.

Ścianka lustrzana jako meblościanka połączona z kredensem

Lustrzana ściana salon sofa meble do salonu meble nowoczesne

Lustra mogą dodać blasku ciemnym i niepozornym obszarom, a rezultaty są często bardzo zadowalające. Na przykład w tym pokoju z lustrzaną ścianą ożywają neutralne kolory.

Sypialnia z lustrzaną ścianą

lustrzana ściana pomysł na aranżację nowoczesnego parkietu łóżko taras krzesło

Czy chcesz dodać chłodny, odważny akcent do swojej sypialni? Następnie wypróbuj lustra na ścianie za łóżkiem. To odblaskowe tło daje możliwość ciekawego zaaranżowania łóżka i szafek nocnych. Ale nawet w pokoju z lustrzaną ścianą nadal możesz zachować czystość i nowoczesny design.

Pokój z lustrzaną ścianą – Luksusowo lustrzane powierzchnie

lustrzana ściana pomysł sypialnia czerwony zagłówek tapicerka w stylu vintage

Czyste, nowoczesne pokoje z lustrzanymi ścianami są niezaprzeczalnie atrakcyjne, ale czasami odrobina luksusu też jest w porządku! Nie zawsze liczy się styl lustra. Ważna jest konfiguracja przestrzeni. Sala Hollywood Regency w butikowym hotelu Maison 140 to zdecydowanie luksusowy styl. Lustro nie jest zdobione ani ozdobne, ale odbija każdy dekadencki detal w pokoju.

Lustrzana ściana w luksusowej jadalni

pokój z lustrzaną ścianą jadalnia umeblowanie stół jadalny paw

Jadalnia doskonale sprawdza się jako pomieszczenie z lustrzaną ścianą, a ta piękna przestrzeń na zdjęciu jest niewątpliwie spektakularna. Zwróć uwagę, że ściana jest doskonałym odzwierciedleniem specjalnych przedmiotów, mamy na myśli wiszącą lampę i pawia! Być może dlatego lustro wygląda tak bajecznie, tylko dzięki przedmiotom, które błyszczą na jego powierzchni.

Przedpokój z lustrzaną ścianą w złożonym projekcie

lustro ścienne przedpokój korytarz projekt płytki biała ściana bordeaux fold

Wchodzimy teraz do specjalnego pomieszczenia z lustrzaną ścianą! Te lustra nie są twoimi znajomymi lustrzanymi ścianami. Nie chodzi o dramatyczny kąt i odbicia lustrzanej ściany. Nie, to całe wejście, które jest szykowne dzięki lustram.

Lustrzana ściana w paski

pokój z lustrzanymi paskami ściennymi jadalnia krzesło futro drewno

Interesuje Cię również inna powierzchnia lustra w pomieszczeniu ze ścianą lustrzaną? Pokażemy Ci świetny pomysł. Ta pasiasta ściana akcentująca z Toronto Interior Design Group składa się z lustrzanej ściany połączonej z panelami MDF. Rezultatem jest błyszcząca ściana o jeszcze bardziej ziemistym wyglądzie.

pokój z lustrzaną ścianą łazienka vintage żyrandol umywalka

Pokój lustro efekt ściany salon dywan kanapa zielony czarny

pokój z lustrzaną ścianą biały szklany stół wnętrze wodospadu

Lustrzana ściana szlachetny design skórzany fotel vintage salon zielony bar