Projektowanie wnętrz

Oryginalny pomysł na dekorację nowoczesnego mieszkania – apartament “przód i tył”

front-and-back-apartament-paris-h2o-architekci

Jak każdy inny oryginalny pomysł na dekorację nowoczesnego mieszkania na pewno go pokochasz, ponieważ można go wprowadzić do każdego rodzaju mieszkania – kompaktowej kawalerki, przestronnego mieszkania, ogromnego mieszkania, nawet na poddaszu. „Przód i tył” to jedno oryginalny pomysł na dekorację nowoczesnego mieszkania z oryginalną koncepcją, łatwy plan do zrealizowania, jeśli jesteś zainteresowany.

ciekawe miejsce do przechowywania – Pomysł na dekorację nowoczesnego mieszkania

ciekawy-pomysl-do-dekoracji-przechowywania

ten oryginalny pomysł na dekorację nowoczesnego mieszkania, który został wykorzystany jako podstawa do budowy i aranżacji w mieszkaniu „przód i tył” Architekci H2O. Profesjonaliści prezentują się dziwnie, awangardowo i oryginalny pomysł na dekorację w ciasnym, niezręcznym, a nawet nieco pospolitym pokoju. Ideą jest wykorzystanie każdej ściany jako drzwi, każdych drzwi jako bariery, a wszystkie te elementy są jednocześnie pokojami i meblami.

oryginalne białe półki na książki – Pomysł na dekorację nowoczesnego mieszkania

oryginalne-białe-regały

Sprawdź salon w tym projekcie z oryginalnym pomysłem na dekorację nowoczesnego mieszkania, na przykład. Jak widać na zdjęciach, jego ściany są sprytnie wykorzystane jako naprawdę ładny i kompaktowy system regałów do domowej biblioteki. A jeśli możesz odpocząć na uroczej kanapie przed zestawem DVD z tej strony ściany, możesz przyjąć gości po drugiej stronie, nie widząc bałaganu w twoim domu.

oryginalna przestrzeń do przechowywania – pomysł na nowoczesne mieszkanie

oryginalna-przestrzeń-pomysłowa-nowoczesny-apartament

Właściwie to jest oryginalny pomysł na dekorację nowoczesnego mieszkania rodzaj chaosu w mieszkaniu „z przodu iz tyłu”, ale raczej nietypowy i nie niepokojący. Taki widok to idealne miejsce dla osób, które wierzą, że w każdym chaosie kryje się piękno. Mieszkanie wygląda jak labirynt, z prostą mapą dojazdu do różnych pomieszczeń. Apartament “przód i tył” znajduje się w samym sercu romantycznego Paryża we Francji.

Abigail

   nowoczesny system regałów – oryginalny pomysł na dekorację

nowoczesny-system-regałów-oryginalny-pomysł na-dekorację