Projektowanie wnętrz

Nowoczesny plac zabaw dla kotów: Kraina przygód dla kotów z drewna i szkła

Plac zabaw dla kota nowoczesne szkło z jasnego drewna

Koty domowe naturalnie czują się najbardziej komfortowo, gdy mają bezpieczne miejsce odpoczynku, w którym mogą się ukryć lub wspiąć, aby uzyskać wysoki punkt obserwacyjny. Nic więc dziwnego, że projektanci i architekci wnętrz w nowoczesny sposób interpretują drapanie mebli i ściany wspinaczkowe, aby bardziej harmonijnie zintegrować je z meblami. Na przykład tajwańska firma architektoniczna INDOT zaprojektowała ten plac zabaw dla kotów ze szkła i drewna dla rodziny z czterema kotami i szczeniakiem. Fajny design nie tylko urozmaica codzienne życie kotów domowych, ale może również uratować designerską sofę przed ich pazurami.

Plac zabaw dla kotów nowoczesne punkty widokowe drapak

Pudełko wsparte jest na prawie ukrytych metalowych rurkach i przymocowane do ściany. Na nowoczesnym kocim placu zabaw powstanie drapak oraz kilka punktów widokowych i miejsc odpoczynku. Konstrukcja pozwala kotom bawić się lub odpoczywać kiedy tylko zechcą. Z tej wysokości widać również przez okno i balkon.

Kot plac zabaw z drewna szkło nowoczesny apartament

Istnieje wiele małych platform widokowych i dwa pudełka do zwiedzania przez koty. Pionowa podpora w pudełku jest owinięta grubą liną sizalową, tworząc ogromny drapak. Po obu stronach znajdują się dwoje podwójnych drzwi, które umożliwiają mieszkańcom wejście. Drewniane listwy i otwory ułatwiają wentylację, a szklane ściany i strategicznie rozmieszczona szklana skrzynka zapewniają niezakłócony widok na całe mieszkanie.

Widok na plac zabaw dla kota z drewna ze szkła

Pudełko wykonane z drewna i szkła nie jest ani za małe, ani za duże, aby wszystkie cztery koty czuły się w nim komfortowo. To, co sprawia, że ​​plac zabaw dla kotów jest tak fajny, to fakt, że jest bardzo harmonijnie zintegrowany z przestrzenią życiową dzięki doborowi kolorów i materiałów. To prawie tak, jakby pudełko było dziełem sztuki 3D lub pokazem małych zwierząt, na którym można obserwować naturalne zachowanie kotów.

Szklane pudełko na plac zabaw dla kota

Otwory na plac zabaw dla kotów z jasnego drewna do wentylacji

Plac zabaw dla kotów nowoczesny apartament otwarty

Część dzienna balkon z jasnego drewna z odsłoniętego betonu

otwarty salon jasne drewniane panele ścienne z betonu licowego

Kontrastowe płytki podłogowe z jasnego drewna wyglądają jak łupek

Akwarium w salonie niebieskie światło

Sypialnia w kolorze szarobrązowym jasnym drewnem

Sypialnia chodzić w szafie

Rolety dzień noc okna od podłogi do sufitu

Postument rolety dzień noc ze zintegrowanymi szufladami

Drzwi przesuwne dostęp do części dziennej rolety dzień noc

Mieszkanie Tajwan wejście wbudowane rolety w szafie

Aby dowiedzieć się więcej o projekcie lub projektantach, odwiedź WSKAŹNIK.

Zdjęcia autorstwa Hey!