Projektowanie wnętrz

Nowoczesny miejski apartament w Nowym Jorku z luksusowymi wnętrzami

Drewniany taras Nowy taras miejski

Położony w centrum Nowego Jorku, ten nowoczesny? Mieszkanie miejskie korzysta ze wspaniałego widoku i eleganckiego wystroju. Architekci przekształcili stary budynek w oazę nowoczesnego wystroju wnętrz. Budowa domu pilnie wymagała remontu. Aby konstrukcja się utrzymała, zainstalowano ramę ze stali nierdzewnej. Wybudowano dodatkowe piętro, aby zmaksymalizować przestrzeń życiową. Dom został podzielony na dwa mieszkania na poddaszu o równej wielkości. Projektanci stworzyli otwarty plan, gdzie salon, kuchnia i jadalnia połączono w jedną strefę dzienną. Oprócz tego każda oferta Mieszkanie miejskie kino domowe, gabinet, trzy sypialnie i trzy łazienki.

Nowoczesne mieszkanie miejskie – ciekawe oświetlenie

nowoczesny salon-duża sofa

Rodzina, która jest właścicielem budynku od kilku pokoleń, zleciła architektom zaprojektowanie nowoczesnego i przytulnego wnętrza. Z pomocą rzeźbiarzy mają wielofunkcyjny pomysł na projekt Mieszkanie miejskie wszedł. Obficie przeszklona fasada wpuszcza do wnętrza wystarczającą ilość światła słonecznego i oświetla salon. Futurystyczna lampa wisząca zapewnia wystarczającą ilość światła w jadalni. Ciekawe wzornictwo ścian, nowoczesne dzieła sztuki na ścianach oraz naturalna kolorystyka dopełniają całości. Prawdziwą atrakcją projektu jest zasłona, która jest ozdobiona setkami małych lampek i wypełnia dom światłem.

Nowoczesny apartament miejski z wygodnym wyposażeniem

nowoczesna lampa wisząca do jadalni

W każdym pokoju Mieszkanie miejskie Akcenty zostały ustawione – fiolet w pokoju dziecięcym, ciekawy wezgłowie łóżka w sypialni i czerwone obramowanie płytek w łazience kontrastują z neutralną skądinąd kolorystyką. Do dekoracji wnętrz wykorzystano figurki szklane i ceramiczne. Nowoczesny apartament Konstrukcja fraktalna łączy w sobie szykowny styl loftowego mieszkania na Manhattanie z tradycyjną konstrukcją z XX wieku.

Okrągły zestaw sof

luksusowe mieszkanie na poddaszu

Okrągły dywan w salonie

Stolik kawowy dywan-okrągły salon

Mieszkanie na poddaszu w Nowym Jorku

duży obraz salonu

Biała zabudowana kuchnia

Wyspa kuchenna-biały stołek barowy

Załóż mały pokój dziecięcy

fioletowy projekt przedszkola

Kolorowy pokój dziecięcy z fioletowymi akcentami

fioletowa dekoracja przedszkola

Zagłówek łóżka – ozdoby w kolorze czarnym

Projekt zagłówka łóżka

Sypialnia w kolorze białym

nowoczesna sypialnia-biały kolor

Stary dom w Nowym Jorku – po remoncie

Balkonowy dom z plastikowymi meblami

Apartament na Manhattanie w modnej dzielnicy

nowoczesny apartament miejski