Projektowanie wnętrz

Nowoczesny loft w stylu skandynawskim

Nowoczesny loft w stylu skandynawskim

Loft-nowoczesny-skandynawsko-aranżacja wnętrz

Te nowoczesne mieszkanie na poddaszu  w Szwecji jest doskonałym przykładem tego, jak wyglądają modne meble w stylu skandynawskim. Dużo światła, ciekawe meble, piece kominkowe i obowiązkowe paski – projekt luksusowy, praktyczny i wygodny.

Nowoczesny apartament na poddaszu z wolnostojącym kominkiem w salonie

nowoczesna ściana regału na poddaszu

ten nowoczesne mieszkanie na poddaszu zajmuje powierzchnię 152 m2 i składa się z dwóch sypialni, dwóch łazienek oraz przestronnego salonu. Świetne świetliki wpuszczają wystarczającą ilość światła do przestronnej części dziennej, a duży taras oferuje widok na okolicę. Budynek został wybudowany w 1882 roku – wnętrze zostało gruntownie zmodernizowane i odnowione. Część dzienna jest logicznie podzielona na kuchnię i salon. Błyszczące czarne powierzchnie kuchni kontrastują z białymi ścianami i jasną drewnianą podłogą. Wolnostojący nowoczesny kominek zajmuje centralne miejsce na klatce schodowej prowadzącej do sypialni. Salon/jadalnia składa się z dużego drewnianego stołu, dywanu w niebiesko-białe pasy oraz dużego regału na książki.

Nowoczesne mieszkanie na poddaszu z pięknym widokiem

Skandynawski stół do jadalni z drewna

Eleganckie małe białe fotele stoją w drugiej części salonu i korzystają ze światła słonecznego wpadającego przez świetliki. Niebiesko-szara kolorystyka jest obecna wszędzie i tworzy połączenie między różnymi częściami pomieszczenia. Ciekawe rzeźby i świeczniki to jedyna dekoracja, jakiej potrzebuje ten projekt. Skłonność właściciela do eleganckich dzieł sztuki jest wszędzie w nowoczesne mieszkanie na poddaszu czuć. Styl skandynawski charakteryzuje się prostymi i przytulnymi meblami, które umiejętnie łączy się – a to mieszkanie w pełni wykorzystuje korzystną lokalizację. W pokoju dziecięcym niebieska kołdra tworzy podobieństwa w wystroju z resztą mieszkania.

Nowoczesne mieszkanie na poddaszu z eleganckim wnętrzem

Sypialnia-skośny sufit-nowoczesne-meble

ten nowoczesne mieszkanie na poddaszu to doskonały przykład funkcjonalnych mebli skandynawskich. Oprawy zostały zamontowane na suficie tak, aby wnętrze było maksymalnie doświetlone. Eleganckie lampy wiszące wiszą nad stołem w jadalni oraz w pokoju dziecięcym. W aranżacji wnętrz umiejętnie połączono funkcjonalność i estetykę.

Skandynawskie mieszkanie na poddaszu

Przedszkole mebli skandynawskich

Skandynawskie oświetlenie mebli

Skandynawskie oświetlenie mebli

Okrągły niebieski dywan

okrągły-niebieski-dywan-salon

Mała czarna wyposażona kuchnia

mała czarna wyposażona kuchnia

Mały biały fotel

mały biały fotel na poddaszu

Nowoczesny kominek wolnostojący

nowoczesny-wolnostojący-kominek

Nowoczesna biała łazienka

nowoczesna biała łazienka

Szkic budynku mieszkalnego na dachu

Szkic budynku mieszkalnego na dachu