Projektowanie wnętrz

Nowoczesne wyposażenie domu w romantycznej Wenecji?

nowoczesny-apartament-wenecja

Casin di Palazzo Lezze jest jednym? nowoczesne wyposażenie domu Projekt o ciekawej historii, pięknym wyglądzie i stabilnej konstrukcji. Idealne miejsce na przytulny dom, mieszkanie wakacyjne lub miejsce publiczne na pokazy, imprezy i inne imprezy. Całą rezydencję można było podzielić na cztery części. Trzy z nich kryją się za piękną i arystokratyczną fasadą. Drugi należy do innego gospodarstwa domowego.

nowoczesne wyposażenie domu  – Casin di Palazzo Lezze w Wenecji

stylowe-wnetrza-rezydencja-wenecja

ten nowoczesne wyposażenie domu z Casin di Palazzo Lezze jest zaaranżowany i udekorowany tak, aby można było zobaczyć idealną współpracę z zewnętrzem i pięknym widokiem. Budynek znajduje się nad romantycznym kanałem Rio della Sensa w Wenecji we Włoszech. ten nowoczesne wyposażenie domu  jest pięknie zaprojektowany w stylu retro, aby w średniowiecznym mieście miłości wciąż czuć piękny duch przeszłości.

nowoczesne wyposażenie domu – drugie piętro ze szklaną podłogą

drugie piętro-szklana-podłoga-nowoczesny-apartament-wenecja

ten nowoczesne wyposażenie domu jest rozmieszczony na dwóch piętrach. Piętro jest na tyle przestronne, aby pomieścić dwa duże pokoje na salon i jadalnię. Obaj trzymają się planu stworzenia nowoczesnego projektu wyposażenia domu. Jest zgodny ze współczesnymi trendami, ale zachowuje artystyczną, twórczą i staromodną atmosferę.

przestronny dwupoziomowy apartament w Wenecji

przestronny-dwukondygnacyjny-apartament-wenecja

Projektanci nowoczesne wyposażenie domu w rezydencji Casin di Palazzo Lezze są architekci Capriogli Associati. Projektanci i architekci stawiają na piękno materiałów, takich jak szkło, stal i marmur. Są obficie wykorzystywane do schodów prowadzących do innych salonów, łazienki i sypialni. Najważniejszym miejscem w rezydencji jest bogata biblioteka, która liczy ponad 10 000 tytułów. Biblioteka sprawia, że ​​wszystkie nowoczesne elementy wyposażenia domu prezentują się perfekcyjnie.

Abigail

dominujące elementy szklane

dominujące-szklane-elementy-nowoczesny-apartament

Szklany stół jadalny jako pomysł na nowoczesny salon

szklany stół-nowoczesny-salon-pomysł

Szkło dominuje w nowoczesnych domach

przeszklony-nowoczesny-apartament

nowoczesne schody ze stali i szkła

nowoczesne-schody-stal-szkło

nowoczesny-apartament-minimalizm-stylu-wenecja

Casin di Palazzo Lezze w Wenecji autorstwa Capriogli Associati Architects

Casin-di-Palazzo-Lezze-Wenecja-Capriogli-Associati-Architects

Casin-di-Palazzo-Lezze-residenyz-venice