Projektowanie wnętrz

Nowoczesne projekty baterii od Cisal

innowacyjne projekty baterii z wnętrza w kolorze cisal pink

Włoska firma Cisal ma rewolucję w pomysłach na nowoczesne projekty kranów spowodowany. Dzięki wielu badaniom, innowacjom i optymalizacji produktów firma ta nadała normalnym modelom baterii nowoczesny i niepowtarzalny wygląd. Do produkcji tych niekonwencjonalnych projektów wykorzystano najnowsze technologie produkcyjne. Badania pokazują, że Cisal nadąża za najnowszymi trendami na rynku. Dlatego włoska firma zawsze potrafi przewidywać nowe trendy i zawsze być o krok przed swoim konkurentem. Marka została uznana przez klientów i konkurencję jako idealne połączenie funkcji i formy.

Nowoczesne projekty baterii są dalej rozwijane przez kreatywność

innowacyjne projekty baterii wanny cisal w kolorze czarnym

Jak to często bywa w przypadku firm odnoszących sukcesy, produkty i modele powstają dzięki współpracy z różnymi projektantami. Te nowoczesne projekty kranów są dostępne we wszystkich możliwych wariantach zgodnie z preferencjami klienta. Produkty z najnowocześniejszej kolekcji Cisal wykonane są ze stali nierdzewnej. Ten materiał bardzo dobrze komponuje się z eleganckim designem baterii Cisal. Charakteryzują się czystymi liniami i są bardzo minimalistyczne, dzięki czemu idealnie nadają się do nowoczesnych wnętrz. Dzięki różnym kształtom są to nowoczesne projekty kranów zdecydowanie nie tylko dobrze wyglądający, ale super wydajny.

Doskonałe nowoczesne projekty baterii do tradycyjnych wnętrz

nowoczesne wzory baterii ze stali nierdzewnej cisal

Dla mieszkań z bardziej tradycyjnymi meblami dostępna jest specjalna kolekcja baterii Cisal. Si został zainspirowany przykładami z wcześniejszych okresów. Te nowoczesne projekty kranów są tak samo funkcjonalne, ale wyglądają bardziej tradycyjnie. Materiały w tej kolekcji są bardziej stonowane, są nawet modele wykonane z miedzi. Istnieją nawet podstawowe projekty, które są bardzo eleganckie i stylowe, ale mieszczą się w normalnym przedziale cenowym.

Nowoczesna bateria do kuchni

Nowoczesne projekty baterii wykonane ze stali cisal

minimalistyczny design koguta wykonany ze stali nierdzewnej

innowacyjne projekty baterii z kuchni cisal

Innowacja w projektowaniu baterii

innowacyjne projekty baterii od Cisal Innovation

Kran w łazience w kolorze zielonym

innowacyjne projekty baterii z modelu cisal green

Prysznic o innowacyjnym designie Cisal

innowacyjne projekty baterii prysznica cisal

Zielona umywalka do nowoczesnej łazienki

innowacyjne projekty baterii z cisal w kolorze zielonym

Podstawowy model w kolorze czarnym do łazienki

innowacyjne projekty baterii zlewozmywaków cisal