Projektowanie wnętrz

Nowoczesne mieszkanie od MAP / MX w sercu Meksyku

Nowoczesne mieszkanie od MAP MX Mexico City © Rafael Gamo

Jeden z najnowszych projektów firmy architektonicznej MAPA / MX jest cudowny nowoczesny apartament w sercu Meksyku. Apartament ten znajduje się na szczycie 10-piętrowego budynku i oferuje swoim mieszkańcom piękną i nowoczesną przestrzeń życiową. Projekt kształtowany jest przez chęć architektów, aby odsłonić strukturę istniejącego budynku. Dodanie tarasu zachęca mieszkańców do podziwiania pięknej scenerii.

Nowoczesne mieszkanie od MAP / MX

okno od podłogi do sufitu w salonie © Rafael Gamo

ten nowoczesny apartament składa się z dwóch kondygnacji, z których jedno służy do wykonywania codziennych czynności, a drugie do prywatnych sypialni. Strefa dzienna to doskonały przykład nowoczesności. Został stworzony przez zespół projektantów Isaaca Michana, Salomóna Ison i Eduardo Lorenzana, którzy zastosowali współczesne i praktyczne podejście i materiały (trawertyn i drewno) do salonu i kuchni.

Nowoczesny apartament z otwartą przestrzenią mieszkalną

Nowoczesny apartament MAP MX część dzienna drewniana podłoga © Rafael Gamo

Nowoczesny wygląd salonu podkreśla efektowne oświetlenie pośrednie, które dodaje wyjątkowego akcentu temu pięknemu projektowi. Architekci nadali salonowi podwójną wysokość, tworząc wizualną relację między przestrzenią publiczną i prywatną.

Czytelnia i jadalnia

Nowoczesne mieszkanie MAP MX kącik do czytania jadalnia czarne lampy wiszące © Rafael Gamo

Kącik do czytania uzupełnia kompozycję artystyczną salonu. W jadalni jako kontrastujące akcenty zastosowano nowoczesne czarne lampy wiszące. Te stylowe lampy zostały zaprojektowane przez Toma Dixona. W tym wyjątkowym przyciągającym wzrok nowoczesny apartament to pływające drewniane schody, które łączą dwie kondygnacje. Ponieważ drugi poziom został zaprojektowany jako otwarty na salon, dodano również balustrady wykonane z tego samego ciepłego drewna.

taras

Nowoczesny apartament MAP MX taras ogrodowy © Rafael Gamo

ten nowoczesny apartament posiada taras, który został zaprojektowany tak, aby zapewnić mieszkańcom bliski kontakt z naturą. Cudowny ogród dopełnia luksusowego wyglądu tego oszałamiającego nowoczesnego apartamentu.

pływające schody

Nowoczesne mieszkanie MAP MX schody pływające drewno © Rafael Gamo [

oświetlenie pośrednie

Nowoczesne oświetlenie pośrednie mieszkania MAP MX © Rafael Gamo

Balustrada na drugim piętrze

Nowoczesne mieszkanie MAP MX poręcz drewno drugie piętro © Rafael Gamo [

Projekt i oświetlenie przedpokoju

Nowoczesne mieszkanie MAP MX projekt hali oświetlenie pośrednie © Rafael Gamo

Plan architektoniczny parteru

Nowoczesny apartament MAP MX plan parteru © Rafael Gamo

Nowoczesny apartament w planie MAP MX © Rafael Gamo