Projektowanie wnętrz

Nowe schody we włoskiej willi z lat 70.

nowe schody przeprojektowane willa metalowa biała

Przy tym imponującym projekcie architekci Fransesca Perani współpracowali z biurem architektonicznym Bloomscape. Odrestaurowałeś w nowoczesny sposób piękną włoską willę z lat 70-tych. Niezbędne były atrakcyjne akcenty i kontrasty. Należy to jednak zrobić w sposób estetyczny i bez dodatków. Jako centralny punkt przeprojektowania domu projektanci i architekci zainstalowali nowe schody.

Nowe schody w ramach przebudowy włoskiej willi z lat 70.

nowe schody przeprojektowane willa włochy kontrast

Nowa klatka schodowa, będąca częścią przeprojektowania tej pięknej willi, prowadzi z kuchni do prywatnych pokoi na górnym poziomie życia. Jest przesunięty i składa się z lakierowanego na biało metalu. Dzięki temu wydaje się szczególnie lekki i bardziej przypomina regulowane schody dachowe. Nowa klatka schodowa jest stabilizowana z jednej strony metalowymi listwami. Stopnie wyłożone są antracytowo-szarym dywanem, który zapewnia bezpieczne chodzenie w górę iw dół. Nadaje miękki wygląd, a także tworzy silny kontrast z białymi ścianami.

Nowe schody we współczesnej odrestaurowanej włoskiej willi

nowe schody nowoczesny projekt przeprojektowania czarny biały żółty

Obszar pod schodami i inne elementy w domu, takie jak futryny drzwi, mają kolor jasnożółty i od razu przyciągają wzrok patrzącego. Funkcjonalna kuchnia jest również bogata w kontrasty, z przedłużonym kozłem kuchennym i wbudowaną ławką do przechowywania z ciemnego drewna.

nowy projekt schodów biała nowoczesna willa włochy

Piękna willa ma wyjątkowy i bardzo skomplikowany rozkład pomieszczeń. Obszary są stosunkowo wąskie i nie są zaprojektowane jako standard. To właśnie ta figlarna nuta została podkreślona przez projektantów w elegancki i nowoczesny sposób podczas redesignu. Jednocześnie żółte ościeżnice z przeszkloną wstawką z reliefowego szkła zdradzają nostalgię lat 70-tych. Jasnobiałe ściany w połączeniu z wykładziną w kolorze antracytowo-szarym tworzą silne kontrasty i zapewniają współczesny ogólny obraz.

nowe schody metalowe schody białe,

Ze względu na przyciągającą wzrok kolorystykę, nowe schody stanowią szczególną atrakcję w przeprojektowaniu eleganckiego mieszkania. Prosty język projektowania i jasna kombinacja kolorów sprawiły, że naprawdę przyciąga wzrok.

nowe schody metal jasny biały kontrast

nowe schody metalowe schody żółty biały design

nowe schody przeprojektowane przeprojektowanie architektury willi

* projekt autorstwa Bloomscape oraz Francesca Perani