Projektowanie wnętrz

Metalowa dekoracja: żywy trend o dużym wpływie w wiktoriańskim domu

wiktoriański dom renowacja fasada szare drzwi wejściowe czarne

W 2017 roku projektanci SWG Studio remontowali stary wiktoriański dom w Melbourne w Australii. Kiedy zmodernizowano siedzibę, zachowano charakterystyczny styl, ale zinterpretowano go w nowoczesny sposób i nadano mu szyku. Połączenie prostych mebli i metalowych dekoracji daje wspaniały efekt. Nowoczesna, raczej minimalistyczna atmosfera sprawia, że ​​niezbyt przestronne pomieszczenia wydają się być bardziej otwarte i znacznie większe.

Dekoracja wykonana z metalu: aktualny trend na życie

Dekoracja wykonana z metalowej żywej klamki do drzwi czarny korytarz biały stiuk

Małe akcenty o szlachetnym wyglądzie zwykle mają duży wpływ. Naprawdę sprawdzają się, gdy wnętrze jest proste. Zgodnie z tą zasadą przeprojektowano stary wiktoriański dom. Zdobienie wykonane z metalu urozmaica i wyczarowuje piękne efekty. Metal jest obecnie aktualnym, żywym trendem i zdecydowanie przyciąga wzrok. Odpowiednio dozowane srebro, złoto, mosiądz i miedź nadają pomieszczeniom piękny połysk. Możesz wybierać między prawdziwym metalem lub alternatywnie metalowym wyglądem. Całą ścianę lub dużą powierzchnię pomieszczenia można stylowo zaprojektować za pomocą metalicznej farby ściennej lub folii. Małe przedmioty, takie jak uchwyty szafek, klamki i dekoracje zdecydowanie lepiej wyglądają, gdy są wykonane z prawdziwego metalu.

dekoracja metalowy trend mieszkaniowy korytarz biały dom wiktoriański

Czy to złoto, srebro, mosiądz czy stal nierdzewna, metal w dowolnej formie można doskonale łączyć z neutralnymi odcieniami, takimi jak czerń, biel, szarość i drewno. Gustowne połączenie tych materiałów i kolorów tworzy spokojne tło i sprawia, że ​​szlachetny metaliczny połysk naprawdę zyskuje na znaczeniu. W tym odnowionym domu w Melbourne metaliczne akcenty i elementy starego budynku, takie jak sztukaterie i listwy przypodłogowe, doskonale się uzupełniają. Współczesne meble w minimalistycznym stylu dopełniają nowoczesne wnętrza.

Metalowa dekoracja domu trend ścienny złoty mosiądz salon minimalistyczne czarne meble

Białe ściany, naturalne drewniane podłogi, minimalistyczne czarne meble i metalowe dekoracje tworzą współczesną atmosferę, która idealnie pasuje do odnowionej wiktoriańskiej rezydencji. Podczas modernizacji domu ważną rolę odgrywa kontrast. Oprócz szarej elewacji i czarnych drzwi wejściowych, wnętrze domu z białymi ścianami wygląda niezwykle promiennie. Umeblowanie sprowadza się do tego, co niezbędne: lekkie meble składające się ze stelaża i kilku części użytkowych oraz funkcjonalna, bezuchwytowa kuchnia w kolorze matowej bieli. Małe meble, obraz artystyczny i inne metalowe ozdoby nadają szyku i indywidualnego charakteru. Przestronna drewniana podłoga o naturalnym wyglądzie tworzy przytulną atmosferę w każdym pomieszczeniu i stanowi wspaniały element łączący.

Dekoracja wykonana z metalu żywy trend mosiądz złote efekty meble do siedzenia czarna stal nierdzewna

Na zewnątrz mieszkańcy mają małe podwórko z małym tarasem z drewnianym tarasem. Podobnie jak wnętrze domu, teren ogrodu zaprojektowano w bardzo minimalistyczny sposób, a teren pokryty jest żwirem i ściółką. Elewacja po tej stronie domu jest pokryta drewnianymi listwami i łączy się z nowoczesnym ogrodem.

Dekoracja wykonana z metalu żywy trend mosiężne akcenty salon czarno-biały minimalistyczny

dekoracja metalowy żywy trend deco figura geometryczna sześciokąt

dekoracja metalowy żywy trend akcenty bocznego stolika ze stali nierdzewnej mosiądz salon czarno-biały

Dekoracja metalowa moda na życie złoty mosiądz efekty ze stali nierdzewnej czarny biały

Dekoracja metalowa moda na życie kuchnia nowoczesna minimalistyczna stal nierdzewna biała czarna drewniana podłoga!

Dekoracja metalowa moda na życie mosiężny wazon kącik do czytania nowoczesny minimalistyczny

ozdoba metalowa klamka do salonu w kolorze szarym,

drewniany taras na zewnątrz trend życia taras minimalistyczny design stołka

elewacja ogrodzenie drewniane listwy drzwi ogrodowe żwir mulcz

* Projekt autorstwa Studio SWG