Projektowanie wnętrz

Meble w stylu karaibskim przywołują w domu plażową atmosferę

Umeblowanie-Caribbean-Style-Pomysły-Deko-Egzotyczne

ten Wystrój w stylu karaibskim niesie ze sobą spokój i dużo piękna. W wystroju wnętrz przypomina wiele kluczowych elementów Karaibów, głównie błękitne morze, bujną roślinność i ponadczasową elegancję. Od niezapomnianych kolorów i tekstyliów, przez dużo zieleni, po kawałki drewna z historią, wszystko to znajdziesz tutaj w dużych ilościach. Dziś chcemy Was zaprosić w wirtualną podróż, której na pewno nie pożałujecie. Pokażemy Ci kilka świetnych pomysłów i zdjęć w stylu karaibskim. Poniżej znajdziesz tradycyjne pokoje, a także nowoczesny design o karaibskim wyglądzie. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba!

Meble w stylu karaibskim – jasne kolory

Wystrój w stylu karaibskim-salon-pomarańczowe akcenty

Wiele popularnych obecnie stylów wnętrz podkreśla dominację bieli i neutralnych odcieni, podczas gdy styl karaibski często preferuje żywe, jasne kolory w domu.

Jeśli wybierzesz kolory ścian w stylu karaibskim, pomyśl o jasnych ścianach i żywych akcentach. Wtedy możesz być pewien, że dokonałeś właściwego wyboru! Aby wprowadzić do swojego domu wrażenie morza i nieba, nie wahaj się wprowadzić również odcienie niebieskiego do swojego wnętrza, jak pokazano poniżej.

Meble w stylu karaibskim – dodaj kolorowe akcenty

Wnętrze w stylu karaibskim-stołki barowe-rattan-drewno-wyspa-niebieski

Możesz zachować prostotę i spokój, lub możesz tu i ówdzie dodać nieoczekiwane akcenty kolorystyczne. Wyglądasz tak pięknie!

Lub spróbuj połączyć współczesny styl z tropikalną atmosferą. Masz to w tym oszałamiającym lobby W Retreat & Osiągnięto spa Vieques Island. Zwróć uwagę na użycie tropikalnych kolorów i ożywczych, jaskrawych niuansów jako akcentów w całym pomieszczeniu.

tekstylia

Meble w stylu karaibskim – tekstylia dodają egzotycznego charakteru

Pomysły na zasłony w stylu karaibskim pojawiają się w kolorze

Jeśli chodzi o tekstylia w stylu karaibskim w domu, myśl o trzeźwości. Biały jest popularnym kolorem, zarówno jako bazowy ton dla jaskrawych, haftowanych wzorów, jak i jako kontrast z innymi tkaninami w bogatych tonach. Na zdjęciu dom wakacyjny należący do Golden Rock Inn na wyspie Nevis. Połączenie bogatych tropikalnych kolorów i białego lnu jest uderzające i zachęcające.

Innym popularnym wyborem na chrupiącą pościel jest moskitiera, która wisi nad łóżkiem. Przezroczyste tkaniny przepuszczają dużo naturalnego światła, a jednocześnie tworzą w pomieszczeniu przewiewną atmosferę.

Cienka tkanina baldachimowa to świetny sposób na stworzenie karaibskiej atmosfery w otoczeniu. Udrapowany materiał nie tylko pięknie wygląda w ten sposób, ale ma również praktyczne zastosowanie – aby trzymać pełzające zwierzęta z dala od miejsca do spania!

Meble w stylu karaibskim – meble z drewna i rattanu jako element przyciągający wzrok w salonie

Meble w stylu karaibskim - pomysły na dekorowanie salonu

Możesz również dodać kilka drewnianych akcentów do karaibskiej atmosfery w domu, co tworzy wrażenie głębi i kontrastów, zwłaszcza gdy Twoje drewniane meble opowiadają historię.

Rattan, bambus i tkaniny mogą dodać tekstury do wystroju Twojego pokoju. Są doskonałym wyborem na karaibską atmosferę. Wiele pokoi urządzonych w tym stylu tworzy poczucie bogactwa właśnie poprzez kontrast białych ścian i boazerii.

Antyczne meble lub meble, które wyglądają na zniszczone i zniszczone, to idealny wybór do pokoju w stylu karaibskim. Wspaniałe meble i drewniane odcienie tworzą wrażenie ponadczasowej elegancji.

Wystrój w stylu karaibskim – kwiaty i rośliny

Konfigurowanie tekstylnych foteli skrzydłowych w stylu karaibskim

Tworząc karaibski klimat, nie ma co lekceważyć potęgi tropikalnej roślinności. Nawet jeśli Twój dom nie jest otoczony bujnymi, zielonymi roślinami, często można wycinać tropikalne warzywa w wodzie przez cały rok. Wiele tropikalnych liści może przetrwać w wodzie tygodniami, więc ten wybór okazuje się bardziej opłacalny, ale jest stylowy i dramatyczny!

Soczysta zieleń doda świeżości Twojemu wnętrzu. Wnosi do domu odrobinę natury i pozwala bezpośrednio połączyć się z naturalnym pięknem tropikalnego otoczenia.

Nowoczesny salon z kuchnią w kolorze niebieskim

Skonfiguruj-w-karaibskim-stylu-salon-ustaw-niebiesko-biała-kuchnia

Zaprojektuj salon w stylu marynistycznym

Pomysł na dekorację salonu w stylu karaibskim

Układanie-łazienki-w stylu-karbik-niebiesko-egzotyczne-płytki

Meble-styl karaibski-łazienka-Pomysły-Mozaiki

Konfigurowanie zielonego patio w stylu karaibskim

Ustaw ochronę przeciwsłoneczną w stylu karaibskim