Projektowanie wnętrz

Meble ton w ton – szaro-białe do wystroju wnętrz

ton w ton umeblowanie salon-sofa-stolik kawowy-szara półka ścienna

Wnętrza, do których wyposażenia wybrano podobne kolory, emanują imponującą harmonią, która poprzez współgranie różnych niuansów kolorystycznych tworzy jednocześnie stylową i przytulną atmosferę. Taki Meble ton w ton został również wykorzystany w mieszkaniu, które chcielibyśmy Państwu zaprezentować poniżej. Neutralny design można znaleźć we wszystkich pokojach i charakteryzuje się kolorami szarym i białym. Projekt autorstwa AD Architects, a mieszkanie znajduje się w Atenach.

Meble w ton w ton w salonie

ton w ton umeblowanie głęboki dywan-biały-kanapa-powierzchnia mieszkalna

Szykowny, nowoczesny styl zauważalny jest już w salonie, w którym wybrano jasne wnętrze ton w ton. Narożnik stoi przed półwysokim przepierzeniem oddzielającym pokój od otwartej kuchni. Ramy okienne i ciemnoszary drewniany stolik kawowy, który stoi na przytulnym dywanie z długim włosiem, są nieco ciemniejsze.

Tonowane meble z prostą dekoracją

ton w ton umeblowanie szafka-tapicerka-prosta-deko-apartament

Ponieważ są to małe pokoje z zaledwie kilkoma oknami, nie tylko w jasnych kolorach zastosowano meble w ton w ton. Dekoracje są używane tylko oszczędnie i celowo, aby nie zapychać zbytnio pomieszczeń i zapewnić schludny wygląd. Jako oświetlenie służą eleganckie lampy wiszące w srebrnym kolorze.

Oryginalna szafka zamiast meblościanki

nagłośnienie-niskie-wazony-podłogowe-projektowanie-lampy

Ta oryginalna, tapicerowana komoda należy również do mebli utrzymanych w tonacji. Służy jako miejsce do przechowywania telewizora i zastępuje meblościankę, która zajmowałaby zbyt dużo miejsca. Po lewej i prawej stronie niski blat obramowany jest nowoczesnymi wazonami, stanowiącymi część wyposażenia ton w ton. To jedne z nielicznych akcesoriów dekoracyjnych. Jest też lampa podłogowa.

Miejsce do pracy z nowoczesnym biurkiem

ton w ton umeblowanie-biurko-biurko-nowoczesne

W małym pokoju dziennym jest również miejsce na małe miejsce do pracy. Pod względem kolorystycznym biurko i krzesło stanowią wyjątek w stonowanym umeblowaniu mieszkania.W części dziennej znajdują się również oryginalne wbudowane półki na kilku ścianach, dzięki czemu w salonie jest mnóstwo przestrzeń magazynowa.

Otwarta kuchnia

nagłośnienie-otwarta-kuchnia-wyspa-do-zabudowy-półki-biała-ścienna

Jak już wspomnieliśmy, kuchnia i prywatne pomieszczenia mieszkalne są z jednej strony otwarte, az drugiej oddzielone od salonu przegrodą do połowy wysokości. Z drugiej strony ta przegroda okazuje się otwartą wyspą kuchenną lub ladą. Kolejna wbudowana półka w bezpośrednim sąsiedztwie pomieści ozdoby i książki.

Kuchnia monochromatyczna

nagłośnienie-kuchenka-szafki-nablatowe-proste-wiszące-oświetlenie

Monochromatyczna kuchnia w kształcie litery U charakteryzuje się również meblami w ton w ton. Do wykonania szafki górnej i dolnej użyto jasnoszarego drewna, po lewej stronie dodano kontuar. Kuchnia jest bardzo mała, ale niezwykle praktyczna i oferuje wszystkie podstawy niezbędne do wygodnego gotowania.

Nowoczesny design

meble-gliniane-reklama-architekci-szare-drewno-szafki kuchenne-jasne-wnetrze

Monochromatyczny wygląd kuchni nadaje również szary kolor ścian. To wspaniale dopasowuje się do mebli. Aby nie zaśmiecać zbytnio kuchni meblami, meblościanki zostały wybrane tylko do jednej ze ścian. Naprzeciwko szafek mebli w ton w ton półki służą jako miejsce do przechowywania przypraw i innych rzeczy.

Praktyczny rozkład pomieszczeń

nagłośnienie-meble-kifissia-pokoje-kuchnia-monochromatyczna-jasnoszary

Sypialnia znajduje się również za wspomnianą ladą i tuż obok kuchni. Z kolei drzwi z matowego szkła oddzielają łazienkę od reszty mieszkania i dopasowują się do kolorystyki stonowanego wyposażenia mieszkania. Szara, elegancka podłoga zdobi całe mieszkanie.

Sypialnia i łazienka

nagłośnienie-łazienka-mała-wanna-szklane okno ścienne

Sypialnia i łazienka znajdują się tuż obok siebie. Utrzymane ton w ton umeblowanie sypialni bardziej przypomina salon, a nowoczesna szarość łazienki przypomina kuchnię. Oba pokoje są kompaktowe i minimalistyczne i gwarantują przyjemne uczucie mieszkania.

Drewno w sypialni

nagłośnienie-umeblowanie-sypialnia-drewno-szary-biały-pościel

Zastosowanie dużej ilości beżowego drewna tworzy cieplejszą atmosferę w sypialni. Mimo to umeblowanie ton w ton uzupełniają jasne ściany i pościel, a także półka. Duże szklane drzwi prowadzą na przytulny balkon z zacienioną markizą.

Nowoczesne meble w ton w ton w łazience

nagłośnienie-beton-wygląd-łazienka-prysznic-lustro-duże

Łazienka jest ozdobiona ciemniejszymi ścianami. Duże okno i kinkiety nadal zapewniają wystarczającą ilość światła. Wanna ze szklaną przegrodą, a także umywalka na prostej szafce umywalkowej, nadają łazience nowoczesnego charakteru..

Półki w łazience

nagłośnienie-łazienka-pomysł-nowoczesna-szafka-umywalka

W łazience są również półki. Są one częścią środków oszczędzających miejsce w ton w ton umeblowania małego mieszkania. Mały pokój jest optycznie powiększony za pomocą dużego lustra i może być idealny na relaks po ciężkim dniu pracy.