Projektowanie wnętrz

Małe mieszkanie z eklektycznym wyposażeniem – odważne wzory i kolory

projektant małych mieszkań jasnoniebieskie czerwone szkło couhctisch lindsay męskie craig

Bardzo odważnie jest wypełnić małe mieszkanie tak dużą ilością wzorów, kolorów i mebli, ale to Projektant Lindsay Mężczyźni Craig sprytnie to zaplanowało i naprawdę działa!

Urządzanie małego mieszkania – designerskie Lindsay Mężczyźni Craig

Lindsay męska projektantka Craig małe mieszkanie?

Salon

Za sofą jest mała czarna komoda, w której kryje się brzydka osłona wentylacyjna. Dodatkowo czarny akcent w pomieszczeniu podkreśla pozostałe kolory” – mówi Lindsay.

Umeblowanie małego mieszkania – optyczne powiększenie małego pokoju

małe mieszkanie drewniany kredens ścienny lustro niebieskie szklane wazony

Nie widać tego pod tym kątem, ale stolik kawowy ma w rzeczywistości 2 metry długości. Przyjaciele Lindsay Mens Craig nie byli pewni, jak meble zmieściłyby się w tym kompaktowym salonie, ale eleganckie fotele i duże lustro ścienne w pobliżu sprawiają, że mała przestrzeń błyszczy. Tymczasem czerwone tulipany wyróżniają się na tle spójnej kolekcji niebieskich szklanych wazonów.

Projekt przedpokoju

przedpokój projekt ławki zdjęcie ściany jasnoniebieskie małe mieszkanie

Lindsay zamieniła swój korytarz w małą galerię ze zdjęciami. Ławka idealnie nadaje się do zakładania butów, układania ciężkich toreb z zakupami lub pełnienia funkcji dodatkowego siedziska, gdy przychodzą goście.

Jadalnia w salonie

Umebluj małe mieszkanie jadalnię szklany stół okrągłymi gałęziami deco

Lindsay wykorzystała niewielką część wypoczynkową w salonie i stworzyła elegancką jadalnię, łącząc meble ze szkła i metalu z czystymi liniami. Okrągły stół jadalny zapewnia płynne przejście, a lekka konstrukcja krzeseł sprawia, że ​​są mniej widoczne w planie otwartej koncepcji.

Ściana akcentująca

paski ściany ciemnoszary biały kolor koralowy;

W ciągu pierwszego tygodnia po wprowadzeniu się do nowego mieszkania, Lindsay namalowała ośmiocalowe paski na ścianie, aby stworzyć akcent w salonie. W końcu ciemnoszare paski stały się idealnym tłem dla korala z obrazu i stołka.

sypialnia

Lindsay mężczyzna Craig projekt mała sypialnia żółta kożuch

„Uważam, że należy podkreślać dobrze zbudowane, piękne rzeczy, nawet jeśli trzeba wyciąć rogi w innym miejscu” – mówi Lindsay. „Na przykład, na początku chciałem wyrwać wykładzinę w sypialni, ale zamiast tego położyłem kożuchy, aby zaoszczędzić pieniądze, ponieważ już położyłem akcent na komodzie.” Sypialnia wydaje się większa z oknami od podłogi do sufitu z brak zasłon i innych ozdób.

Udekoruj farbą

małe mieszkanie lindsay mens craig stojak na biżuterię złota

Lindsay naprawdę udało się połączyć intensywny niebieski, głęboki róż, jasnożółty i błyszczące akcenty oraz mosiądz. Od przytulnych kocyków i poduszek po ładną biżuterię, która wisi na fantazyjnym stojaku na komodzie.

Małe mieszkanie w São Paulo z praktycznymi i stylowymi meblami