Projektowanie wnętrz

Luksusowy loft z artystycznym białym wystrojem wnętrz

Luksusowy loft biały wystrój wnętrz

To piękne i oszałamiające Luksusowy loft znajduje się w Greenwich Village na Manhattanie w Nowym Jorku. To, co sprawia, że ​​ten piękny luksusowy wystrój wnętrza jest tak niezwykły i bajeczny, to jego wystrój wnętrz i historia tego miejsca. Projektanci Luksusowy loft z artystycznym białym wystrojem wnętrzUNStudio. Jeden z głównych architektów zaprzyjaźnił się z artystą. Ich przyjaźń stała się muzą przy projektowaniu tego Luksusowy loft z białym wystrojem wnętrz.

Dawna przestrzeń galeryjna z białym wystrojem wnętrz

loft-apartament-nowy-jork-regał

Loft był kiedyś galerią artysty. Po podjęciu decyzji o przebudowie na mieszkanie, rozpoczął ten projekt wspólnie z architektami z UNStudio. Utrzymywali główny romantyczny i arystokratyczny klimat na poddaszu. Luksusowy loft z pomysłowym biały wystrój wnętrz składa się z dwóch pomysłów. O wygląd galerii i jedność przestrzeni mieszkalnych z wygodnymi meblami i sprzętem AGD.

Sypialnia z białym wystrojem wnętrz i szklanymi drzwiami przesuwnymi

luksusowe przesuwne szklane drzwi do sypialni

Artystyczny wystrój wnętrz ten nowojorski loft można podzielić na dwie strefy i jedną dodatkową. Dwie główne strefy różnią się funkcjonalnie – ekspozycja i schronienie. Strefy, które nie zostały przekształcone i odnowione, nadal zachowują dawne przestrzenie galeryjne. Tutaj prezentowane są książki i inne kolekcje sztuki, ułożone na ścianach i eleganckich półkach.

Luksusowy loft z białym wystrojem wnętrz

Luksusowy loft biały wystrój wnętrz

Przepływ zakrzywionych i nieregularnych ścian tworzy pewne „luki” w niemal naturalny sposób. Wykorzystywane są do konkretnych przestrzeni – dużego salonu, pięknej sypialni i schludnej, ale świetnie zaaranżowanej i udekorowanej jadalni. Szklane drzwi dodają loftowi luksusu ozdobny biały wystrój wnętrz jeszcze bardziej luksusowy wygląd. Dodatkowym elementem dekoracji jest obramowany widok z okien – fantastyczny widok na wspaniały Nowy Jork.

Abigail

Domowe biuro i piękny widok na Nowy Jork

dom-biuro-piękny-widok-nowy-jork

Luksusowy loft raz galeria

Luksusowy loft jednorazowa galeria  ważone-białe-ściany-luksusowy-loft loft-new-york-white-wnetrze-projekt