Projektowanie wnętrz

Living trend 2014-Modułowy stolik kawowy jako zamiennik stolika kawowego?

Przestrzeń do przechowywania książek z drewna dębowego w salonie

 Stolik kawowy tradycyjnie znajdzie swoje miejsce w każdym salonie. Ale ostatnio pojawił się nowy trend na życie – modułowy stolik kawowy. Oferuje miejsce do przechowywania pilota, czasopism, napojów, a nawet drobiazgów do przekąsek i zajmuje mniej miejsca. Ale jaka jest różnica między stolikiem kawowym a stolikiem kawowym??

Modułowy stolik kawowy prezentuje się w nowym świetle

modułowy stolik kawowy praktyczna przestrzeń do przechowywania książek poniżej

Stolik kawowy to uniwersalny mebel do domu i ogrodu – tradycyjnie jest wyższy od stolika kawowego i można go doskonale wkomponować w każdą część wypoczynkową. Stolik kawowy jest niższy w porównaniu i znajduje się tylko – jak sama nazwa wskazuje – przed kanapą.

Z modułowy stolik kawowy zaprezentowała się w nowym świetle na targach meblowych – ze względu na nudny mebel wykonany z metalu i szkła? Stolik kawowy wykonany jest z drewna i oferowany w minimalistycznym, purystycznym wyglądzie. Faliste kształty przestały być modne, zamiast tego producenci zaprezentowali meble o prostokątnym kształcie. Wyraźne linie nadają stołowi elegancki wygląd i podkreślają wnętrze.

Modułowy stolik kawowy tworzy nowoczesną atmosferę

Drewno orzech oryginalna konstrukcja modny design mebli

W swoich kolekcjach w 2014 roku producenci zaprezentowali projekty stolików kawowych, które łączą udane, solidne wyczucie stylu i bezwarunkową nowoczesność. Jednocześnie stolik jest niezwykle praktyczny – pod półką zawsze znajdzie się dodatkowe miejsce do przechowywania ulubionych czasopism i krzyżówek. Stoły można łatwo zdemontować i ponownie złożyć. Często możliwe jest używanie różnych modułów oddzielnie od siebie.

Również pod względem koloru modułowy stolik kawowy nowoczesna atmosfera. Neutralne kolory doskonale komponują się z salonem. Szklane detale odświeżają projekty.

Miejsce do przechowywania okularów

Stolik kawowy biały orzechowy schowek na kieliszki niski

Drewniany stolik kawowy jest całkowicie modny

Szkło detale magazyny powierzchnia białe nogi

Stolik kawowy o rustykalnym wyglądzie do salonu w wiejskim stylu

Stolik kawowy meble do salonu salon trendy 2014

Minimalistyczny stolik kawowy w kolorze białym

Pomysły projektowe minimalistyczne, purystyczne, niskie

Czytelnia z długim stolikiem kawowym

Szklany stolik kawowy do ustawienia kącika do czytania