Projektowanie wnętrz

Inspirowany krawiectwem projekt restauracji „Szwalnia” autorstwa Wamhouse

Zszyta optyka wystrój wnętrz-karina wiciak-wamhouse szwalnia-bar wnętrze

Design Studio Wamhouse imponująco udowadnia swoją zdolność do scenografii na rewolucyjnym poziomie artystycznym. Najnowszym autorskim rozwiązaniem wnętrzarskim jest „Szwalnia” (w tłumaczeniu z polskiego słowo oznacza szycie). Projekt Kariny Wiciak – element nr 8 z XII kolekcji, reprezentuje klub pełen wyobraźni & Projekt restauracji który zabierze Cię w ekscytujący świat.

Klub & Projekt restauracji „Szwalnia” tworzy prawdziwy klimat pracowni krawieckiej

Inspiracja do projektowania starych maszyn do szycia - fantazyjny niebiesko-biały butik Wamhouse

Klub & Projekt restauracji została zainspirowana krawiectwem i przynajmniej odzwierciedla to na poziomie symbolicznym – mówi projektantka. Duże białe zachodzące na siebie płaszczyzny w tle zostały obramowane czarnymi przerywanymi liniami i sprawiają wrażenie zszytych części grubą nitką. Ten motyw jest równie piękny i dziwaczny i od razu rzuca się w oczy. Można go ponownie znaleźć jako akcent w projektowaniu szklanych blatów stołów i lad barowych.

Pomysłowy projekt restauracji autorstwa Kariny Wiciak

Bputique Design Atmosphere Studio krawieckie Meble Wamhouse

Całości dopełniają eleganckie, ciężkie, drapowane zasłony w mocnym niebieskim kolorze, zawieszone za barem i nad schodami. Metaliczne efekty i miękkie tkaniny tworzą prawdziwą atmosferę pracowni krawieckiej. Szpilki i druty przytwierdzone do podłogi pełnią rolę poręczy lub tworzą nogi i oparcia krzeseł. Małe pufy, krzesła i fotele przypominają ogromne poduszeczki do szpilek. Elementy starej maszyny do szycia są w unikalny sposób inscenizowane na ścianie. Stylowo udekorowane sufity z lampami w kształcie frędzli z zasłonami dopełniają atmosfery.

Projekt restauracji tworzy atmosferę butiku

Studio krawieckie Design-Wamhous Karina Wiciak-Projekt wnętrza Baru Szwalnia

„Szwalnia” to udana mieszanka nowoczesnego designu i minimalizmu, doprawiona szczyptą magii. Wamhouse Kolekcja XII to 12 tematycznych projektów wnętrz, które opowiadają historię w niepowtarzalnym klimacie. W innym projekcie Kariny Wiciak eklektyczne meble i dodatki oddają klimat rzeźni. To Projekt restauracji von Wamhouse jest pełen symboli i metafor i unosi się na pograniczu architektury i scenografii.

Ciesz się rozrywką i dobrym towarzystwem w wyjątkowej atmosferze

Szwalnia design bar restauracja kurtyna niebieskie lampy nowoczesne frędzle

Szklany blat stołu wydaje się być połatany grubą czarną nitką 

Krawiectwo Inspirowane wzornictwem Restauracja Stół Krzesła Oświetlenie Inscenizacja

Zszyte elementy ścienne warsztatu krawieckiego 

Restauracja Design Bar Club Nowoczesne meble Projektowanie wnętrz Wamhouse Collection XII

Pomysłowo zaprojektowane balustrady z ogromnymi drutami

Eklektyczna balustrada-niebieska kurtyna-klosz eklektyczne frędzle