Projektowanie wnętrz

Industrialny szyk – design w mieszkaniu na poddaszu

From Thank Balabank – Studio 2Be Group, Kijów, Ukraina

 ekscytujący design w salonie

Dzięki ekscytującemu wnętrzu to mieszkanie na poddaszu jest dowodem na to, że Przemysłowy szyk może wyglądać jednocześnie elegancko i przytulnie. Dzięki bajecznemu projektowi Balbank nie jest w żadnym wypadku bezosobowe ani zimne. Przestronne mieszkanie na poddaszu zostało urządzone z dużą wyobraźnią w ultra nowoczesny, ale przyjemny sposób. 2B Studio kategorycznie udowodniło, że „beton może wyglądać ciepło, drewno – gładkie, a metal – miękkie”. Mieszkanie rozciąga się na trzech kondygnacjach z otwartą częścią dzienną.

Penthouse – industrialny szyk

nowoczesna biblioteka w mieszkaniu

Do projektu wykorzystano każdy rodzaj nowoczesnego materiału – Przemysłowy szyk używany. Walory estetyczne materiałów łączy się w unikalny sposób, dzięki czemu efektem końcowym jest funkcjonalne wnętrze. Projektanci wybrali dekorację z dużą dozą humoru – graffiti w dziecięcej sypialni, ściany w łazience, czarna tablica w jadalni i zabawna kryjówka toalety w salonie. Toaleta była zamaskowana jako pojemnik.

Industrialny szyk w nowoczesnym mieszkaniu

nowoczesna dekoracja ścienna

ekscytujący design - łazienka

Całe mieszkanie wygląda jak dzieło sztuki. Materiały, tekstury, wzory i kształty zostały starannie dobrane –  Przemysłowy szyk czysty! Ściany są tradycyjnie pomalowane na neutralne kolory, dzięki czemu zabawny wystrój może być sam w sobie.  Przemysłowy szyk nie wyklucza roślin – jak dowodzi posadzony mur. Zielona natura wygląda świeżo i kontrastuje z nowoczesnym wnętrzem. Taras na dachu z ręcznie robionymi ławkami, przytulnym kominkiem i przeszklonym pawilonem obiecuje ekscytujące wieczory i oferuje piękny widok na miasto.

przez Jaz

Drewniane meble w jadalni

nowoczesny apartament na poddaszu z ciekawym wnętrzem

nowoczesne mieszkanie na poddaszu z ukrytą toaletą

nowoczesna dekoracja ścienna – salon

ciekawa dekoracja ścienna w salonie

zabawny pokój dziecięcy – nowoczesne meble

zabawny projekt przedszkola

nowoczesna sypialnia – apartament

nowoczesna sypialnia - apartament na najwyższym piętrze

nowoczesne wnętrze – wysadzana ściana

nowoczesna ściana poddasza z roślinnością

elegancki taras na dachu ze szklanym pawilonem

elegancki taras na dachu z kominkiem