Projektowanie wnętrz

Grey Goose Bar – magiczny klimat i doskonałe wnętrze

Grey Goose Bar -new-york-design-biało-niebieski

Grey Goose Bar zaprasza. Współczesne bary nocne to nie te, które znamy z przeszłości. A zapraszający Grey Goose Bar jest tutaj w Brukseli, aby udowodnić ci to twierdzenie. Jeśli jesteś daleko od belgijskiego miasta, nie ma nic złego w wirtualnym spacerze po nim i rzuceniu okiem na nowe trendy w wystroju barów. Będziesz zdumiony.

Grey Goose Bar – wyjątkowy pomysł na aranżację wnętrza

Grey Goose Bar-mailand-oświetlenie-pośrednie

W zamyśle Grey Goose Bar kryje się coś bardzo konkretnego.Belgijski bar to doskonała reklama popularnej wódki. Znak towarowy jest właściwie taki sam jak nazwa batona.Projektanci z Puresang Design Studio stworzyli Grey Goose Bar dzięki inspiracji popularną marką Vodka, a efekt jest więcej niż niesamowity.

Grey Goose Bar – zanurz się w głębokim błękicie na drinka

Szklany znak kokpitu Grey Goose Bar

Grey Goose Bar łączy błękitną głębię, złote iskry i białe nieregularne kształty w doskonałej mieszance, tworząc idealną atmosferę dla baru nocnego. Ściany baru są niebieskie z trójkątnymi lustrzanymi płytkami, a najważniejszymi dekoracjami są tu butelki wódki, ułożone jak w aptece. Oświetlenie ogólne w barze akcentuje butelki, a zadaniem oświetlenia uwydatnia nieregularne meble, które są postawione dla zwiedzających.

Grey Goose Bar – specjalne wtyczki do drinków ze srebrnymi gęsiami

Grey Goose Bar – srebrne napoje z wtyczką

Jeśli spojrzymy na meble w Grey Goose Bar, oprócz tego, że są dziwne, nieregularne, niezwykle nowoczesne i minimalistyczne, są również absolutnie nietypowe dla wystroju baru. Ogromny stół konferencyjny z białego marmuru, mały plastikowy stół jadalny i ekscentryczne stołki barowe o awangardowych kształtach nadają temu nocnemu barowi dziwną oryginalność.

Pomysł na wystrój wnętrza w Grey Goose Bar stwarza iluzję, że miejsce podzielone jest na dwie strefy – białą i niebieską. Właściwie to system oświetlenia tworzy tę iluzję, jakby cała przestrzeń składała się z więcej niż dwóch salonów. Zwinięta instalacja świetlna powyżej symbolizuje chaos, który dodatkowo podkreślony jest niezwykłymi meblami.

Grey Goose Bar – studio reklamowe, dom i sekretne miejsce na romans

Grey Goose Bar -outdoor-tymczasowo-biało-niebieski

Atmosfera, jaka tworzy się w Grey Goose Bar, nie da się jednoznacznie opisać. Chodzi o to, że projektanci tego publicznego miejsca rozrywki wymyślają różne pomysły, umieszczając w otoczeniu zupełnie inne symbole i motywy, biorąc pod uwagę główną ideę – promocję wódki. Rezultatem jest niezwykła atmosfera, którą można uznać za prawdziwe arcydzieło w świecie nowoczesnych pomysłów na projektowanie barów nocnych.

Bar z zapierającym dech w piersiach wystrojem

projektowanie wnętrz barów w brukseli

Grey Goose Bar to magiczne miejsce z ważną ideą, ale także dom dla stałego gościa. Enigmatyczne oświetlenie i niecodzienne dekory przywodzą na myśl typowe miejsce na sekretny romans ze starych filmów.

Magiczne oświetlenie ze światłami oprawionymi w geometryczną strukturę

niebieskie-głębokie-złote-spark-bar-oświetlenie

Oświetlenie pośrednie stawia akcenty w centrum uwagi 

Projekt wnętrza baru Grey Goose

Efektowne nowoczesne wnętrze w kolorze białym i niebieskim

niesamowity-nocny-bar-belgia

Grey Goose – napój tak charakterystyczny jak wnętrze 

Grey-Goose-bar-fascynujący-projekt wnętrz

Lustrzane powierzchnie i kontrasty budują wnętrze

Gray-Goose-Bar-magiczna-atmosfera

Koncepcja pokoju zgodna z markąSzara gęś ‘

Puresang-design-studio-wódka-reklama

Zaprezentuj produkt ze stylem i klasą i postaw go w centrum uwagi 

oświetlenie magicznego paska