Projektowanie wnętrz

Francuskie nowoczesne wyposażenie domu dla kreatywnych ludzi

małe-nowoczesne-meble-mieszkania-THE Architectes

Witamy w Maison V. To jest imponujące nowoczesny pomysł na wystrój domu! dla artystycznych i niezależnych ludzi, którym naprawdę zależy na wolności we własnych czterech ścianach. Jak każdy inny nowoczesny pomysł na wystrój domu!, zapewnia to również niezbędny komfort i przytulność. Świeże i jasne mieszkanie ma wszystko, czego potrzebujesz. Czas na relaks, domową atmosferę i piękno.

nowoczesny pomysł na umeblowanie domu z drewnianymi elementami

mieszkanie-wnętrze-pomysł-elementy drewniane

„Architekci” to francuskie studio, które sprawia, że ​​jest to niesamowite, luksusowe i nowoczesne wyposażenie domu Utworzony. Został zbudowany w 2010 roku i od tego czasu służy jako idealne miejsce wypoczynku dla młodej pary. Każdy stara się czuć komfortowo i dobrze we własnych komnatach. Łączna powierzchnia Maison V to 70 m2, w kształcie kwadratu i znajduje się we Francji.

nowoczesne wyposażenie domu dla kreatywnych ludzi

nowoczesne-mieszkanie-wnetrze-drewniana-podloga-sufit

Drewno, plastik i szkło to przyjazne dla środowiska materiały do ​​budowy tego nowoczesne wyposażenie domu dla osób, które szukają przytulności i miejsca, w którym można ukryć się przed całym światem. Jak widać, okna nie są aż tak duże i szerokie, ale wystarczają, by światło słoneczne wpadało do studia. Dodaj do tego stonowaną, brązową, biało-beżową kolorystykę i tę idealną nowoczesny pomysł na wystrój domu! jest tutaj.

mała biała kuchnia z drewnianą dekoracją podłogową

mała-biała-kuchnia-drewno-dekoracja

Możesz się zastanawiać, dlaczego to zrobiliśmy nowoczesne wyposażenie domu nazwać dom dla osób niezależnych i kreatywnych. Cóż, spójrz na pokoje, meble i dekoracje w pomieszczeniach Maison V. Oprócz pięknej sofy z adamaszkiem w zabawnym kolorze i niskiego stolika w stylu chińskim w salonie, znajdziemy osobne strefy dla biblioteki i dla DJ-a pokład w mieszkaniu. Mogą być wypełnione innymi artystycznymi gadżetami do osobistego hobby.

Abigail

  biała kuchnia z drewnianą podłogą autorstwa THE Architects

biała-kuchnia-drewniana podłoga-THE-Architectes

mały nowoczesny pomysł na mieszkanie autorstwa THE Architectes

mały-nowoczesny-apartament-pomysł-Architekci

Projekt wnętrza mieszkania autorstwa THE Architectes

  plan-wnetrza-mieszkania-by-THE-Architectes