Projektowanie wnętrz

Eklektyczne wyposażenie biura – beton i drewno charakteryzują wnętrze

Stół do mebli biurowych

Znana firma programistyczna z San Francisco pilnie potrzebowała nowego, nowoczesnego wyglądu swojego biura, które pokochają klienci i w którym pracownicy będą się czuli komfortowo. ten Meble biurowe, który powstał po remoncie, znacznie przerósł Twoje oczekiwania. To nowoczesny, odważny projekt, w którym główną rolę gra beton i drewno.

Eklektyczne wnętrze biura w sercu San Francisco

Dzielnik pokoju wycinany laserowo, aby podzielić biuro

Firma programistyczna Giant Pixel z San Francisco zleciła studiu projektowemu O plus z zadaniem nowoczesnego Meble biurowe do jej biura w centrum San Francisco. Dzielnica znana jest ze swojej zabytkowej architektury. Z sąsiadami jak jedna z najlepszych restauracji w mieście i jedna z najsłynniejszych kawiarni, wnętrze musiało wyglądać odpowiednio imponująco. Wyzwaniem stojącym przed architektami było rozsądne zaprojektowanie dostępnej przestrzeni, a jednocześnie podkreślenie działań firmy. Dobór materiałów – beton i drewno – to element łączący we wnętrzu. Surowe piękno betonowych ścian kontrastuje z rustykalnymi drewnianymi belkami. Połączenie betonu i drewna charakteryzuje wnętrze i stanowi idealną „scenę” dla mebli wykonanych z materiałów o wysokim połysku.

Meble biurowe inspirują połączeniem stylu rustykalnego i industrialnego

Projekt wnętrz biurowych sufitów z belkami drewnianymi

ten Meble biurowe inspiruje stylowym połączeniem różnych stylów życia. Wycinana laserowo metalowa przegroda wyznacza dwa obszary – recepcję i przestrzeń biurową. Lada recepcyjna jest specjalną produkcją i została wylana z betonu. Przytulny bar ze skórzanymi meblami oferuje możliwość pogawędki z klientami w nieformalnej atmosferze. Przestrzeń biurowa podzielona jest na dwie – salę konferencyjną z kominkiem oraz otwartą przestrzeń, gdzie pracownicy mogą dzielić się doświadczeniami.

Sala konferencyjna ze szklanymi ścianami

Pomysł na wystrój wnętrz biurowych

Specjalna produkcja mebli do recepcji klienta

Błyszczące meble recepcja wnętrze biura

Praca w miłej atmosferze

Miejsce do siedzenia Pokój rekreacyjny Praca z laptopem

Meble skórzane w stołówce

Podłogowe łańcuchy świetlne LED, miejsca do siedzenia, skórzane meble

Drewniane belki charakteryzują wnętrze

Meble do kafeterii z drewna oświetlenie podłogowe