Projektowanie wnętrz

Dulux Kolor Roku 2021 Brave Ground inspirowany jest naturą

Kolor nazwany niedawno przez markę Dulux Brave Ground na rok 2021 to ciepły i ziemisty odcień beżu. Stwarza to poczucie stabilności, wzrostu i potencjału. W ten sposób producent farb oferuje solidną podstawę do zmian i kreatywności w Twoim domu. To także uniwersalny odcień, który sprawia, że ​​inne kolory błyszczą. Jeśli jesteś zmęczony białym wnętrzem i chcesz w subtelny sposób dodać swojemu domowi trochę ciepła, to ten jest idealny.

Nowy kolor Dulux – ziemisty beż

naturalna paleta kolorów w salonie z kanapą i stolikiem kawowym, nowoczesne umeblowanie

Co roku specjaliści od kolorystyki marki oraz zespół najlepszych międzynarodowych ekspertów w dziedzinie designu omawiają najnowsze światowe trendy. Tendencje te wpływają na każdą dziedzinę życia. Następnie przekładają te spostrzeżenia na kluczowy kolor, który odzwierciedla każdy nastrój chwili. To ma być niuans, który wpływa na wystrój domu na całym świecie. Przede wszystkim Brave Ground daje poczucie spokoju.

rustykalny stół do jadalni w minimalistycznym salonie ze ścianami pomalowanymi w jednolitym kolorze dulux odważny grunt

Jednak kolor Dulux odzwierciedla również mocne strony natury, a także przyszłość ludzi na ziemi poprzez ochronę przyrody. Jest to szczególnie prawdziwe w świecie, który wciąż zmaga się z wyzwaniami kryzysu koronowego. Po miesiącach współpracy z marką AkzoNobel i listą trendsetterów, projektantów, redaktorów i architektów z całego świata, producent zdecydował się na aktualny kolor.

producent farb dulux w jednolitym kolorze ziemisty beż w salonie z półką na książki i drewnianym krzesłem w stylu retro

W wyniku globalnej pandemii wywołanej przez COVID-19 priorytety wielu osób znacznie się zmieniają. Dlatego większość z nich skupia się bardziej na dobrym samopoczuciu w swoim domu. Wyjaśniła to szefowa działu projektowego w Dulux, Marianne Shillingford. Ważną rolę może w tym odegrać kolor Dulux.

połączenie mebli retro i uniwersalnych barw ziemi w minimalistycznej przestrzeni mieszkalnej

Dzięki uspokajającym, spokojnym i naturalnym odcieniom palety kolorów, marka ma na celu umożliwienie profesjonalistom tworzenia przestrzeni, w których mieszkańcy mogą zastanowić się, naładować i ponownie skalibrować. W minionym roku 2020 życie i praca wielu ludzi zmieniły się zasadniczo. Wszyscy przeszli przez niepewne czasy, więc zrozumiałe jest, że chcieliby kojących, naturalnych tonów, aby zapewnić spokój i ochronę, której ludzie desperacko potrzebują.

Użyj Brave Ground w swoim domu

przytulna i nowoczesna kuchnia w skandynawskim stylu z drewnianymi elementami i minimalistycznymi kształtami

Połącz ciepły kolor z innymi ponadczasowymi tonami, takimi jak kolory miodowe. Pozwala to na stworzenie zrównoważonego otoczenia rozrywki, takiego jak odprężająca i nieformalna jadalnia. Taka paleta nadaje się zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych pomieszczeń mieszkalnych i można ją pięknie łączyć z nowoczesnymi elementami wyposażenia i naturalnymi materiałami. Połącz również odcień z ciepłymi odcieniami czerwieni lub różu, aby uzyskać wyjątkową sypialnię, która wprowadza czynnik wow.

połącz odcienie różu i koralu w sypialni oraz odważny kolor dulux w kolorze odważnej ziemi 2021

Brave Ground idealnie komponuje się z mocnymi różowymi i czerwonymi tonami wyrazistej palety, a także koralowymi wariacjami. Kolory te świetnie komponują się również z minimalistycznymi nowoczesnymi meblami, graficznymi wzorami i jasnym drewnem. Zapewnia to nie tylko poczucie spokoju, ale także ma być uniwersalnym kolorem. Możesz je zastosować do wielu różnych projektów. Kolor zmienia się w ciągu dnia, tworząc to, co Dulux i AkzoNobel opisują jako „subtelnie reagujące środowiska”..

modny kolor odważny grunt dulux 2021 aranżacja wnętrz do domowego biura z uspokajającą i ciepłą paletą kolorów

Neutralny beż można zatem łączyć z mieszanką delikatnych, naturalnych kolorów, aby na przykład nadać domowemu biuru relaksujący i zachęcający nastrój. W połączeniu z ziemistymi kolorami palety tworzy uspokajające i zachęcające uczucie podczas pracy. Jednak te subtelne i eleganckie odcienie dobrze pasują również do mebli z połowy wieku i bogatych wykończeń, takich jak miedź, marmur, a nawet aksamit. Możesz także stworzyć połączenie z naturą. Wprowadź na zewnątrz w kolorach ziemi.

Ściana w kolorze turkusowym z dekoracjami na drewnianej szafce i odważnym kolorem dulux w przedpokoju

Rozważmy na przykład turkusowy. Możesz to zrekompensować farbą Dulux Brave Ground. Te odcienie dobrze komponują się z naturalnym drewnem, meblami z recyklingu, zgrabną ceramiką i roślinami domowymi. Po prostu dodaj ten ciepły, naturalny, neutralny odcień beżu do swojego domu. Brave Ground w połączeniu z ziemistymi brązami może pomóc stworzyć spokojną przestrzeń życiową.