Projektowanie wnętrz

Drewno i kamień jako atrakcyjna mieszanka materiałów w nowoczesnym biurze w Japonii

firma z drewna i kamienia ceglany budynek zewnętrzny

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy przedstawić Państwu atrakcyjne biuro w japońskim mieście Tahara, Aichi, które by Design & Creative Associates dla Village Foods Co. Projekt ten został ukończony w 2017 roku. Łączna powierzchnia powierzchni biurowej to 300 m². Aranżację wnętrza w nowoczesnym i przytulnym gabinecie widać przede wszystkim poprzez zastosowanie drewna i kamienia. Village Foods Co. to międzynarodowa firma z branży spożywczej i napojów. Firma posiada kilka restauracji zlokalizowanych nie tylko w sąsiednich miejscowościach, ale także w całej Japonii i za granicą. Village Foods Co. rośnie i rozwija się w szybkim tempie.

drzwi-wejsciowe-budynek-drewno-kamień-oświetlenie

Biuro podzielone jest na różne obszary. Reprezentacyjny hol recepcyjny i kuchnia główna znajdują się na parterze, natomiast poszczególne biura znajdują się na piętrze. Dzięki temu podziałowi architekci poszukiwani przez projekt & Creative Associates pozostawiają doskonałe pierwsze wrażenie na odwiedzających i tworzą harmonijny ogólny obraz, który jest profesjonalny i atrakcyjny wizualnie. Bez wątpienia efekt Twojej pracy jest niesamowicie udany. Na pewno warto zobaczyć masywne drewniane schody, parkiety, eleganckie kamienne powierzchnie oraz wyjątkową kompozycję drewna i kamienia w pokojach.

Recepcja-drewniane schody-drewniana okładzina-kamień

Drugi poziom jest nie mniej imponujący, ponieważ projektanci odważyli się spróbować połączyć uderzająco różne faktury i kolory, tworząc w ten sposób niepowtarzalny efekt. Kiedy wchodzisz do jednego z biur, pierwszą rzeczą, którą zauważasz, jest udana, odważna mieszanka materiałów. Parkiet w połączeniu z drewnianą boazerią na suficie tworzy piękną ramę dla pomieszczenia. Ceglana ściana wnosi odrobinę industrialnego szyku, a świeże pokrowce na krzesła nadają kolorowy akcent i tworzą wesołą atmosferę.

hol recepcyjny-klatka schodowa-drewno-kamień

W innym pomieszczeniu biurowym używano głównie drewna. Parkiet, drewniane okładziny sufitowe i ścienne oraz meble biurowe tworzą przyjazną i przytulną atmosferę, a jednocześnie zapewniają przyjemne i stylowe środowisko pracy. Tam też fascynuje kontrast między drewnem a kamieniem. Widok szybko przesuwa się z ciepłego parkietu na rustykalną kamienną ścianę. Kamienna okładzina na ścianie wygląda ponadczasowo i elegancko oraz nadaje pomieszczeniu szczególnego i indywidualnego uroku. Efektem jest biuro pełne osobowości i oryginalności. Biuro na planie otwartym daje pracownikom możliwość komunikowania się z kolegami z pracy podczas wykonywania codziennych zadań.

szklana ściana-drzwi przesuwne-drewniana sala konferencyjna

drewniany stół-wiszące światła-krzesła-drewno-kamień

sala konferencyjna-oświetlenie-mieszane-style-drewno

powierzchnia biurowa ze szklano-stalową ścianą

drewno-kamień-ściana-sufit-skóra

parkiet-kamień-skóra-kanapa-drewniany stół

cegła-drewno-meble-kamień-ściana projekt

wood-stone-wall-design-drzwi-biura

biuro-kamień-powierzchnia-szklana-ściana

open space-biurowo-dywanowy-przemysłowy

siedzisko-projektowanie-biura-nowoczesne-schody

kuchnia-jadalnia-biuro-ścianka akcentująca

schody-drewno-wejście-oświetlenie-strefy

* więcej projektów według projektu & Znajdź współpracowników kreatywnych tutaj