Projektowanie wnętrz

Drewniane drzwi przesuwne jako rozwiązanie oszczędzające miejsce w mieszkaniu Zen

Drewniane drzwi przesuwne szafki kuchenne-czarne-przemysłowe-zen

Zen emanuje z tego imponującego apartamentu, który znajduje się w Taipei na Tajwanie. Należy do pary z dwójką dzieci, która szukała większego mieszkania, ponieważ w starym nie było wystarczająco dużo miejsca dla gości. Zespół Ganna Design pomógł rodzinie go skonfigurować. Charakteryzuje się prostotą, która jednocześnie emanuje azjatyckim stylem. Mieszkanie jest jasne dzięki dużym oknom.W celu zaoszczędzenia miejsca pomimo większej powierzchni mieszkalnej Drewniane drzwi przesuwne które nadają pomieszczeniom jednocześnie szyku i elegancji.

Drewniane drzwi przesuwne do szafek kuchennych

Drewniane drzwi przesuwne stołek wyspy kuchennej rustykalny miętowy zielony kolor

Drzwi przesuwne do szafki kuchennej nie są zbyt często spotykane. Wspaniale zamykają szafki sięgające od podłogi do sufitu. Drewniane drzwi przesuwne mają ciemnoszary kolor przechodzący w czerń, co pozwala doskonale wyeksponować wyspę kuchenną w miętowej zieleni. Kuchnia jest prosta i nowoczesna, ale też emanuje pewną rustykalną atmosferą.

Drewniane drzwi przesuwne w otwartym salonie

drzwi-przesuwne-drewno-salon-meble-parkiet-scienne-czarne-mebloscianki

W salonie znajduje się atrakcyjna meblościanka, częściowo otwarta, a częściowo zamknięta. W meblościance nie zastosowano drewnianych drzwi przesuwnych, ale ma nowoczesny design, który emanuje również japońskim stylem Zen. Nie ma telewizji. Zamiast tego salon powinien być wykorzystywany do czytania i słuchania muzyki.

Atrakcyjna meblościanka

drzwi-przesuwne-drewno-nowoczesne-szafy-salon-fotel-wiklinowy

Wykusz oferuje wystarczająco dużo miejsca na duże okna, dzięki czemu do salonów może wnikać dużo światła dziennego. Część wypoczynkowa wyposażona jest w białą sofę i wygodne wiklinowe krzesło, co gwarantuje relaksujące wieczory. Uderza także komoda w wykuszu o japońskim designie. Meblościanka mieści kolekcję płyt CD właściciela.

Duża półka

Drewniane drzwi przesuwne-półka ścienna-półka-sufit-projekt-egzotyczne-rośliny doniczkowe

Otwarta przestrzeń życiowa powinna jednocześnie oferować przestrzeń do pracy. Duża półka na ścianie, która znajduje się tuż obok kolejnych drewnianych drzwi przesuwnych, służy jako miejsce do przechowywania wielu książek. Duży stół jadalny jest ponownie używany wielofunkcyjnie. Nie tylko je się tu z rodziną i przyjaciółmi. Spędza się tu również pracę, prace domowe i rodzinne wieczory.

Sufity dekoracyjne z roślinami

Drewniane drzwi przesuwne-stół-pomysł-żółte-kwiaty-dekoracja-sufit

Bardzo praktyczna jest również rama montowana na suficie. Z jednej strony mocuje się tu lampy, az drugiej służy do mocowania roślin. Pozwala to na bardzo obfite obsadzenie sufitu, co zapewnia większy komfort w pomieszczeniu. Stół jest otoczony przez patchworkowe krzesła, które wspaniale komponują się z resztą stylu umeblowania.

Rustykalny stół jadalny

drzwi-przesuwne-drewniane-apartament-projekt-rustykalny-stół-stolik-krzesla

Do wyposażenia użyto głównie naturalnych materiałów. Z jednej strony wnętrze to antyczne meble, które właściciele zbierali przez lata. Zostały one połączone z nowymi meblami, które emanują Zen. Oprócz drewna, w tym drewnianych drzwi przesuwnych, w mieszkaniu zastosowano drobny marmur.

Regał o nowoczesnym designie

drzwi-przesuwne-drewno-nowoczesna-półka-azjatycka-jadalnia-apartament

Metal to kolejny materiał, którego w domu można znaleźć pod dostatkiem. Nie tylko wyspa kuchenna, ale także duży regał składa się z metalowej ramy, którą uzupełniają drewniane panele. W ten sposób front wygląda dość nieregularnie, co nadaje meblowi uroku. Natomiast drewniane drzwi przesuwne, które schowane za półką prowadzą do sypialni.

Połącz stare i nowe

drzwi-przesuwne-drewno-lampy-srebrne-rośliny-ogrody-projektowanie wnętrz

Tutaj możesz zobaczyć projekt sufitu nad jadalnią od dołu. Jako oświetlenie służą lampy w formie lampionów o błyszczących powierzchniach. Naprawdę sprawdzają się pośród zielonych roślin. W mieszkaniu z drewnianymi drzwiami przesuwnymi lampiony tworzą wieczorem romantyczne i przyjemne światło.

Drzwi przesuwne jako przegrody pokojowe

Drzwi przesuwne z drewna miętowo-zielona-sypialnia-przegroda-półka-łóżko

Wspomniane już drewniane drzwi przesuwne w sypialni służą jako ścianki działowe. Dzięki takim drzwiom duże pomieszczenia można wspaniale podzielić na różne obszary bez konieczności wykonywania większych prac budowlanych. Drzwi przesuwne pełnią rolę akcentu kolorystycznego, który można znaleźć również w kuchennej wyspie. Do szafy wybrano rozwiązanie oszczędzające miejsce z drzwiami przesuwnymi.

Otwarta łazienka

drzwi-przesuwne-drewniane-łazienkowe-próżność-lustro-umywalka

W strefie mycia, z której również mogą korzystać goście, ponownie można znaleźć wspomniany marmur. Zdobi ścianę w strefie mycia i jest uzupełniony drewnianymi meblami w kolorze szarym. Zen styl i nowoczesny design idą w parze również z meblami łazienkowymi. Efektem jest prosty, a jednocześnie niezwykle elegancki i stylowy obiekt.

Biała łazienka

drzwi-przesuwne-drewno-łazienka-gładkie-białe-kafelki-wanna-kwadrat

Mała łazienka zachwyca różnymi elementami. Z jednej strony mamy płytki, które zostały wybrane w czerni i bieli. Jest też atrakcyjna, kwadratowa wanna i umywalka, która ponownie wykonana jest z metalu i tym razem połączona z marmurowym blatem. Mieszkanie z drewnianymi drzwiami przesuwnymi jest bez wątpienia bardzo zachęcające.

Zaprojektowane przez Projekt Ganna.