Projektowanie wnętrz

Domowe biuro z widokiem: pomysły na umeblowanie od 7 projektantów

Pomysły na projekt biura domowego umeblowanie okien

Biuro domowe jest coraz częściej preferowane od biura w biurowcu. Z jednej strony oszczędzasz na czynszu, z drugiej strony szczególnie dobrze sprawdza się we własnych czterech ścianach. Aby zapewnić komfort i doskonałą atmosferę pracy, meble odgrywają oczywiście ważną rolę. Jeśli to nie jest poprawne, praca również nie może przebiegać tak dobrze. Z tego powodu chcielibyśmy przedstawić Wam 7 nowoczesnych pomysłów na umeblowanie przez różnych projektantów jednocześnie Domowe biuro z widokiem które mogą służyć jako inspiracja dla Twojego wnętrza.

Domowe biuro z widokiem w Kanadzie

Zaprojektowane przez Marko Simcic i Brian Boster.

biuro w domu z widokiem na jezioro kanada okno biurko

To pierwsze domowe biuro z widokiem znajduje się w Kanadzie i charakteryzuje się nowoczesną prostotą umeblowania. Od razu rzucają się w oczy również duże fronty okienne, z których jeden ma nawet przymocowane biurko. Okna nie tylko gwarantują dużo naturalnego światła, ale także oferują zapierający dech w piersiach widok na leśny krajobraz i jezioro. Miejmy nadzieję, że właściciel nie będzie się zbytnio rozpraszał. Relaksujące minuty w przerwach w pracy są bezpieczne!

Domowe biuro z widokiem w domu wakacyjnym

Zaprojektowane przez Architektura mędrca.

biuro w domu z widokiem dom wakacyjny w kalifornii okno recepcja

To małe biuro znajduje się w domku letniskowym w górach Sierra w Kalifornii. Wykorzystuje duże okna na tej samej zasadzie, co w powyższym przykładzie. Tworzy to nowoczesne biuro domowe z widokiem. Ich nieregularny kształt dodaje pikanterii wnętrzu, które poza tym jest raczej proste, cudownie.

Domowe biuro nad winnicą

biuro domowe z oknem widokowym krzesła poziome nowoczesna szafka weingarten

Zaprojektowane przez Architekci Swat Miers.

Z tego biura uzyskasz szczególnie oryginalny widok. Możesz spoglądać na winnice na wzniesieniu i poczuć się jak na wakacjach we Francji. Jest to możliwe w domowym biurze z widokiem przez długie, poziome okno w ścianie. Biuro domowe znajduje się w domu w Kalifornii.

Biuro domowe w Singapurze

home office outlook singapur półka drzewo staw komputer

Zaprojektowane przez WOW Architekci/ Projekt Warner Wong.

Tym, którzy lubią klimat miasta, z pewnością przypadnie do gustu również to domowe biuro z widokiem. Znajduje się w mieszkaniu w Singapurze na jednym z wyższych pięter. Mimo to podczas pracy można cieszyć się atmosferą natury, jaką daje staw i drzewo. Są też przesuwane okna, przez które można wejść nawet na taras.

Domowe biuro z widokiem na ogród

biuro w domu perspektywy ogród anglia biurko nowoczesny design półka

Zaprojektowane przez Gregory Phillips Architekci.

Ale nie tylko biura, które są wysoko, są atrakcyjne. Ten wariant domowego biura z widokiem na ogród to również świetny pomysł. Jest to możliwe dzięki dużemu oknu, które rozciąga się od podłogi do sufitu. Biuro domowe znajduje się w Anglii.

Zaprojektuj swoje domowe biuro – Toronto

biuro w domu perspektywa salon toronto narożne okno kanapa krzesło biurowe

Zaprojektowane przez Partnerzy architektoniczni LGA.

To biuro domowe, które znajduje się w Toronto, również wychodzi na ogród. Miejsce do pracy znajduje się w rogu salonu z dużym oknem narożnym. To nowoczesne biuro domowe z widokiem to świetny pomysł, jeśli nie masz dodatkowej przestrzeni.

Domowe biuro z widokiem na Cypr

home office outlook cypr meble ze sklejki beton gobelin

Zaprojektowane przez M.O.B Architekci Wnętrz

Jasne kolory charakteryzują to domowe biuro z widokiem. Znajduje się w mieszkaniu w wieżowcu na Cyprze i oferuje niesamowicie szeroki widok na miasto i nie tylko. Meble wykonane są ze sklejki, a jedna ze ścian ma efektowny wygląd betonu.