Projektowanie wnętrz

Dom mieszkalny z nowoczesnymi meblami w stylu rustykalnym

 Dom jednorodzinny gdzieś na przedmieściach Hiszpanii

salon-w-rustykalnym-stylu

Christian Leibenger to słynny hiszpański architekt i projektant. Jeden z jego ostatnich projektów jest, jego zdaniem, poświęcony idealnemu domowi. Projektant przebudował stary dom wiejski na obrzeżach Barcelony w Hiszpanii. Gospodarstwo zostało przekształcone w piękną rezydencję i jest w pełni wyposażone. Rezultatem jest dom mieszkalny z nowoczesne umeblowanie w stylu rustykalnym  w połączeniu z naturalną przytulnością i świeżością z zewnątrz.

Wnętrze salonu w stylu rustykalnym

umeblowanie-w-stylu-rustykalnym

Casa Lurdes Bergada z Christian Leibenger to niewiele więcej niż projekt dla Umeblowanie w stylu rustykalnym. Pokazuje współpracę starego z nowym, ciągły rozwój ze współczesnymi zasadami tworzenia naprawdę niesamowitego Umeblowanie w stylu rustykalnym Na przedmieściach. Jak wszyscy wiemy, tego typu domy jednorodzinne mają tendencję do przestrzegania planu „mniej przestrzeni, mniej luksusu”. Zwykle prowadzi to do braku światła.

Meble do jadalni w stylu rustykalnym

jadalnia-mieszkalna-wiejska

To, co Christian Leibenger zrobił z Casa Lurdes Bergada, to usunięcie tych wad. Piękno odnowionego Umeblowanie w stylu rustykalnym cały dom ma być zaprojektowany z dużymi oknami, które zapewnią wlot wymaganego światła. Mimo to zakątki wciąż są wypełnione meblami i innymi wiejskimi przedmiotami. Małe pokoje zostały zniszczone i przeniesione z rozmachem.

Kuchnia i otwarty taras

kuchnia-otwarty taras

Z nowoczesnej aranżacji domu usunięto staromodny beton i zimny kamień. Zostały zastąpione drewnianymi podłogami, stołami i bambusowymi krzesłami w uroczych jadalniach i salonach. Wraz z naturalnym światłem, oświetlenie i delikatna kolorystyka wnoszą do nowoczesności świeżość i piękno Umeblowanie w stylu rustykalnym.

Abigail

Dom mieszkalny w Hiszpanii z rustykalnym wystrojem wnętrz

aranżacja-mieszkania-rustykalnego

wystrój wnętrz w stylu rustykalnym

Rustykalne elementy wystroju

Rustykalne elementy wystroju

Obszar patio – Casa Lurdes Bergada autorstwa Christiana Leibengera

patio-obszar-Casa-Lurdes-Bergada-Christian-Leibenger

Casa-Lurdes-Bergada-Christian-Leibenger