Projektowanie wnętrz

Designerskie mieszkanie NYC od Indi Interiors łączy sztukę z nowoczesnością

sufity podwieszane pomysły salon tekstylia domowe mieszkania wnętrza-wnętrza

Czy kiedykolwiek zadawałeś sobie pytanie, czy środowisko, w którym mieszkasz, naprawdę ma wpływ na Twoje życie? Gdyby nie to, sztuka Feng Shui mogłaby się w ogóle nie rozwinąć. Czucie się komfortowo w domu jest ważnym warunkiem naszego życia prywatnego i zawodowego, to opinia młodej amerykańskiej projektantki wnętrz Brandi Becker z Indi Interiors. Nawet jeśli nie do końca zgodnie z zaprojektowanymi przez nią zasadami Feng Shui Apartament designerski w Nowym Jorku wyraźnie oddziałuje na nas jako widzów – zaprasza do wygodnego życia.

Apartament Designerski Park Avenue

zestaw narożnych sof nyc designerskie narożne poduszki podłogowe indi-interiors

Kombinacje kolorystyczne, które naładują pomieszczenie pozytywną energią, są sprytnie dobrane przez projektanta. Ciemne i jasne, ciepłe i zimne, gładkie i teksturowane uzupełniają obraz kontrastów i tworzą ekscytujące środowisko życia. Zapierające dech w piersiach widoki na miasto, które… Apartament designerski oferuje.

Trendy w projektowaniu domu

design apartament-nyc sypialnia-narzuta-kolorowa ściana projekt

Domowe tekstylia zapraszają do odpoczynku. Niektóre ściany pokoi są bogato zdobione, ale z wyraźnym wyczuciem designu. Niepowtarzalnej atmosfery dopełniają przytulne meble wypoczynkowe i zestawy sof. Praktyczny i zajmujący niewiele miejsca projekt kuchni wpisuje się dokładnie w cechy nowoczesnego mieszkania miejskiego. Aktualne niuanse kolorystyczne i zdobienia wywołują uśmiech na Twojej twarzy. Eklektyczna mieszanka stylów lub wyjątkowa kombinacja – wybór należy do Ciebie.

Zwykłe białe ściany skontrastowane z mocnymi kolorowymi tkaninami

Skórzane łóżko od podłogi do sufitu pomysły na życie oprawa projekt sypialni białe ściany

Studio projektowe Wnętrza indyjskie została założona w 2008 roku przez Brandi Becker. Po ukończeniu New York School of Interior Design zdobyła ponad 5-letnie doświadczenie jako asystentka projektanta wnętrz w Kalifornii i Nowym Jorku. Dzięki współpracy z tymi profesjonalistami Becker została zachęcona do pracy nad projektami, które pozytywnie wpływają na rozwój osobisty i zawodowy innych ludzi. Projektantka wnętrz wierzy, że jej projekty wnętrz mogą inspirować ludzi.

Meble do sypialni – harmonijnie wyważone

Pomysły na białą sypialnię Rustykalna sofa rozkładana park-avenue

Część wypoczynkowa w salonie – przytulna i bezpieczna

pomysły na umeblowanie mieszkania - zestaw mebli z czarnego lakierowanego drewna NYC

Mieszanka stylów do salonu

skonfiguruj przytulne mieszkanie-nowoczesna sztuka ścienna-kominek wbudowany w sofę

Praktycznie wyposażona kuchnia

trendy w projektowaniu domu pomysły na mieszkanie wyposażona kuchnia część wypoczynkowa drewniana podłoga

Ścianka działowa w korytarzu

Zintegrowane pomysły na płaskie przegrody do dekoracji przedpokoju