Projektowanie wnętrz

Designerskie meble i pomysły na aranżację wnętrz od Dupoux Design Studio

Designerskie pomysły wnętrz Dupoux buddha bar

Designerskie meble w dzisiejszych czasach można je łatwo znaleźć w każdym sklepie meblowym lub u producenta. Ale tutaj są Designerskie meble i pomysły na aranżację wnętrz, których nie można sklasyfikować ani zdefiniować za pomocą czynnika lub identyfikatora. Te koncepcje są wyjątkowe, oryginalne i niepowtarzalne. Te projekty mebli zostały wybrane spośród najbardziej znanych miejsc publicznych, takich jak wyrafinowane restauracje, ultranowoczesne kawiarnie i super fajne kluby nocne. Niektóre z tych mebli są faktycznie projektowane przez nowych liderów awangardowego wzornictwa – projektantów Studio projektowe Dupoux.

Designerskie meble i pomysły na aranżację wnętrz

budda bar w nowym jorku projektowanie wnętrz dupoux

Specjaliści w Dupoux Design Studio zajmują się renowacją i tworzeniem wyjątkowych projektów wnętrz dla przestrzeni publicznych, a także produkcją własnych mebli. Możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz lub nie potrzebujesz tego w tej chwili, ale nadal chcesz tego dla siebie. Każdy element Dupoux Design Studio jest limitowany w seriach i służy jako wyjątkowy element przyciągający wzrok w każdym domu lub barze.

Designerskie meble i pomysły wnętrz w Buddha Bar

Designerskie pomysły wnętrz buddha bar nyc

Koncepcje wnętrz w Buddha Bar są oczywiście orientalne, prowokacyjne i efektowne. Meble w tym wnętrzu są również ekskluzywne i egzotyczne. Autentyczne drewniane stoły są wykonywane przez najdokładniejszych pracowników, którzy ręcznie wykonali rzeźbione ozdoby. Siedzenia pokryte są klasycznym pluszem i jedwabnym adamaszkiem. Spokojną i spokojną atmosferę wprowadzają palety kolorów gorącej czekolady i ciepłego beżu. Duże sofy ozdobione są kwiatami i zakrzywionymi liniami, co przypomina tradycyjne meble, które posiadamy w domu.

Wnętrze baru Buddy

Designerskie pomysły na umeblowanie Wnętrze Buddy Dupoux

Pomysły projektantów w hotelach Nylo

Pomysły na meble designerskie Apartamenty Dupoux nylo

Hotele Nylo są znane na całym świecie. Projektanci tych fascynujących apartamentów i rodzinnych studiów to ponownie profesjonaliści z Dupoux Studio. Tutaj kładą nacisk na wygodę i prostotę związane z przytulną, domową atmosferą. Awangarda Designerskie meble w hotelach Nylo tworzą piękne kontrasty pomiędzy pomysłami w całym obiekcie. Minimalistyczne łóżka mają tu nietypowe kształty, ale klasyczne materiały drewniane i przyjazne dla środowiska bawełniane koce zapraszają gości do hotelu. Duże apartamenty w każdym hotelu Nylo składają się z oddzielnej części biurowej i dziecięcej. Wyposażone są w wygodne meble biurowe oraz place zabaw dla dzieci, gdzie mają łóżko, kącik zabaw oraz mały ozdobny stolik z fotelami do zajęć intelektualnych.

Designerskie meble w restauracji Pacifica

Pomysły na designerskie meble Luksusowa restauracja Dupoux

Genialna i absolutnie piękna restauracja Pacifica znajduje się w Mandarin Oriental. Ekskluzywny Designerskie meble Pomysły, które są wykorzystywane do tworzenia towarzyskiej atmosfery w salonie, to połączenia gotyckich i nowoczesnych minimalistycznych pomysłów na siedzenia, stoły i blaty barowe. Krzesełka do karmienia wykonane są z wysokiej jakości drewna i pokryte miękkim adamaszkiem oraz kawałkami prawdziwej skóry. Stoliki kawiarniane ustawione są w ścisłej linii, ale ich fascynacja od razu rzuca się w oczy od wejścia.

 Pomysły projektantów i kolekcja Nialia

Designerskie pomysły na umeblowanie Dupoux nialia kolekcja łazienka japońska

Jedna z najnowszych kolekcji Dupoux Studio  Designerskie meble to kolekcja Nialia. Łącząc w jednym miejscu najnowsze trendy i trendy, elementy tworzą tutaj absolutną perfekcję dla harmonijnego stylu życia w domu. Sypialnia jest zarówno klasyczna, jak i minimalistyczna, ale zwiewna zasłona nad łóżkiem dodaje zmodernizowanego renesansu. Nieregularne kształty można łatwo zaobserwować również w sypialni z kolekcji Nialia – sprawdź te urocze i eleganckie szafki nocne oraz meble ustawione na balkonie. Małą łazienkę równoważą proste linie – klasyczna wanna współgra z pozostałymi elementami w stylu japońskim. Salon natomiast prezentuje duże bogactwo nowoczesnych mebli. Prosta kanapa jest dopasowana do oryginalnych stołków przypominających sosnowe szyszki.

Abigail

Restauracja Pacyfiku?

Designerskie pomysły wnętrz Wnętrze restauracji Dupoux

wejście do restauracji

Pomysły na meble designerskie Restauracja Dupoux pacifika

 w języku mandaryńskim orientalnym

Pomysły na meble designerskie Dupoux mandarynka orientalna

efektowny stół bilardowy

Designerskie pomysły na umeblowanie Stół bilardowy Dupoux

orientalna atmosfera

Projektant Dupoux orientalna atmosfera

Projekt lustra ściennego w łazience

Designerski projekt lustra łazienkowego Dupoux

Sypialnia Niali

Pomysły na meble do sypialni Dupoux nialia kolekcja sypialnia

Projektowanie wnętrz dwupoziomowych

Pomysły na umeblowanie Dupoux nialia kolekcja salon duplex

Hotele Nylo

Pomysły na meble w hotelu Dupoux hotel interieur

Designerskie pomysły na umeblowanie Dupoux, w tym meble tarasowe