Projektowanie wnętrz

Czarna skórzana kanapa i stolik kawowy jako kontrastowe wyposażenie

czarna skórzana kanapa salon-umeblowanie-pomysł-pionowy-ogród-nowoczesny

Nowoczesne i minimalistyczne domy coraz częściej zdobią osiedla i szybko przyciągają wzrok w sąsiedztwie. Obejmuje to projekt Park + Associates, który został ukończony w Singapurze w 2014 roku. Nowoczesne meble i naturalne elementy zdobią wnętrze domu, aby stworzyć komfortową atmosferę, która harmonizuje z nowoczesnym wyposażeniem. Obejmuje to również jeden czarna skórzana kanapa, który przykuwa uwagę w salonie.

Czarna skórzana kanapa ze stolikiem kawowym

czarna skórzana kanapa salon-dywan-brązowy-fronty okienne-skóra-stolik kawowy

Czarna skórzana kanapa jest połączona z dopasowanym stolikiem kawowym. To również jest wykonane z czarnej skóry. Do tego wybrano krzesła z czarnej skóry, które uzupełniają część wypoczynkową w salonie. Warto również wspomnieć o atrakcyjnym wertykalnym ogrodzie, który zdobi ścianę za kredensem. Nie tylko wprowadza do domu naturę, ale także stanowi kolorowy akcent.

Czarna skórzana kanapa w salonie

czarna skórzana kanapa jadalnia-stół jadalny-kuchnia-minimalistyczna-okładzina ścienna-drewno

Czarna skórzana kanapa znajduje się w salonie, który od kuchni z jadalnią oddziela kolejny naturalny element. To atrakcyjny staw znajdujący się pod nowoczesnymi spiralnymi schodami. Czarny stół jadalny stoi bezpośrednio między oczkiem wodnym a kuchnią, dzięki czemu możesz słuchać plusku wody podczas jedzenia.

Czarny, biały i drewno

czarna skórzana kanapa staw-schody-spiralne-schody-biały-drewno-dekoracyjny żwir

Główne kolory w tym domu to biel i drewno. Uzupełniają je tu i ówdzie czarne akcenty, w tym czarna skórzana kanapa. Szare elementy również nie są rzadkością. Dotyczy to zarówno betonu, jak i płytek wykonanych z kamienia naturalnego lub dekoracyjnego żwiru. Materiały te m.in. zdobią oczko wodne w pomieszczeniach.

Nowoczesne spiralne schody

czarna-skórzana-schody-schodki-drewno-boazeria-balustrada-metalowa-elegancka

Podczas gdy czarna skórzana kanapa i wertykalny ogród w salonie zapewniają różnorodność kolorów, pozostałe pomieszczenia zaprojektowano raczej neutralnie. Dotyczy to również schodów kręconych, obszarów schodowych i korytarzy. Tworzą one trzy piętra, na których cała rodzina z dziećmi może wyszaleć się i dobrze się czuć.

Czarne akcenty w łazience

czarna-skórzana-kanapa-duża-łazienka-wanna-wolnostojąca-szklana-ściana-biała

Nowoczesna łazienka jest bardzo duża i przestronna. Składa się z jasnoszarej i białej farby oraz kilku czarnych akcentów. Czarna skórzana kanapa to nie jedyny ciemny element we wnętrzu. Płytki o wysokim połysku i marmurowe konsole zamieniają łazienkę w jasne, eleganckie pomieszczenie, w którym można doskonale wypocząć.

Czarna skórzana kanapa – beton jako materiał

czarna-skórzana-kanapa-schody-beton-białe-ściany

Czym byłby minimalistyczny dom, gdyby nie było betonowych powierzchni? Nie brakuje ich również w tym domu i można je znaleźć w strefie wejściowej na zewnątrz i pod dachem. Podobnie jak czarna skórzana kanapa, również stosunkowo ciemny beton tworzy ciekawy kontrast pośrodku białej ściany.

Nowoczesny projekt ogrodu

czarna-skórzana-kanapa-ogrodowa-pergola-biała-kamienna-oświetlenie-kafelki

Przed wejściem znajduje się biała pergola o nowoczesnym designie, która służy jako zadaszenie. Podobnie jak dom, ogród ma minimalistyczne wnętrze. Symetryczne ścieżki ogrodowe, ozdobny żwir oraz zastosowanie płytek z kamienia naturalnego tworzą elegancki frontowy ogród, w którym przyjemnie się przebywa. Oświetlenie wnętrza domu w dużej mierze odpowiada za prawidłowe oświetlenie.

Duże okna

czarna-skórzana-kanapa-minimalistyczny-dom-biały-design-ławka-kamień naturalny

Z frontowego ogrodu można wspaniale oglądać wystrój domu dzięki dużym frontom okiennym. Szeroka drewniana ścieżka prowadzi następnie na taras. Bardzo interesujący jest również pomysł, że drzewo iglaste pojawi się w domu. Rośnie przez rodzaj otwartej szklanej skrzynki, która dodatkowo chroni dom przed silnymi wiatrami.

Minimalistyczna architektura

czarna-skórzana-kanapa-wejście-ściana-biała-pomysł na projekt

Biały dom przyciąga wzrok i marzenie każdego, kto preferuje nowoczesną architekturę i aranżację wnętrz. Jako materiały do ​​budowy domów wykorzystano drewno, beton i stal. Dom Greja zaprasza i gwarantuje właścicielom doskonały komfort życia i luksus na długie lata.

Zaprojektowane przez Park + Współpracownicy.