Projektowanie wnętrz

Bar Aquarium – nowoczesna atmosfera – od Next Level Studio

Światła-łańcuchy-wieczorne-oświetlenie-białe-ściany-taneczna-podłoga

Na podwórku na tyłach budynku z lat 90. znajduje się klub nocny / kawiarnia Bar Aquarium dla gości z zamiłowaniem do nowoczesnego designu. Jest to dodatkowe pomieszczenie, w którym całkowicie wyremontowano i zmodernizowano ściany, podłogę i sufit. Staromodne sklepienia zostały usunięte, zapewniając sposób na niezbędną cyrkulację powietrza. Ten Akwarium barowe Otoczony budynkami oryginalny świetlik zapewnia obszarowi naturalne światło dzienne.

Akwarium barowe – zabawne światła

Wentylacja-klimat-cyrkulacja powietrza-oświetlenie-bar-akwarium

Od początku inwestorzy i architekci obstawali przy oryginalnej nazwie „Fountain Bar” – fontanna, która w trakcie budowy stała się zbędna Akwarium barowe pojawił się bardziej odpowiedni. „Fountain Bar” był wcześniej źródłem inspiracji dla przestrzeni. Czyste skojarzenie z fontanną, wiosennym źródłem, wodą, które ewokują dynamiczny, zmieniający się kształt i cień fabuły. Zabawne i niezliczone światła i efekty migotania, kolory i refleksy grawerują wystrój wnętrza. Połączenie falistych lampek, które zmieniają swoje kolory.

Projekt wnętrza akwarium barowego

Akwarium-ryby-plastikowe-białe-meble

ten Akwarium barowe ma monochromatyczny wystrój wnętrza i został zaprojektowany jako monochromatyczny i właśnie to wymaga podkreślenia silnego efektu ze światłami. Oświetlenie przekazuje informacje o fali, a prawie 70-metrowy obszar ucieleśnia proste i stylowe narożniki i kształty. Delikatny kontrast między powierzchniami matowymi i błyszczącymi jako przejście i jako uzupełnienie struktury oświetlenia.

Lekka konstrukcja

złoty-światła-falujący-klub nocny

Sufit dachowy to połączenie kolorystyczne nitek światła i promieni. Ostateczną strukturę wyznaczają 3-milimetrowe łańcuchy świateł, które biegną przez 12 szklanych rurek. Łącznie 1000 metrów źródła światła, które oferuje stopniowany przepływ światłowodów i zabawne reflektory. Prędkość i przemianę promieni świetlnych reguluje system sterowania. Struktura świateł, która została zaplanowana jako precyzyjny projekt, reprezentuje ramy parametryczne, które są mieszanką narzędzi programowych, które są oferowane w różnych kształtach, stylach i określonych rozmiarach.

Narzędzia programowe na najwyższym poziomie

Atmosfera oświetlenie-meble-bar-salon

Światła są najpierw sprawdzane jako wizualizacja przepływu. Podstawowymi czynnikami, które można zmienić w dowolnym momencie, są wielkość i odległość ramek szklanych od siebie, promień skrętu wiązki światła oraz liczba rurek świetlnych przechodzących przez tę ramę, a ostatecznie także ich ściskanie. Proces projektowania parametrycznego nie tylko przyczynił się do idealnego kształtu lamp, ale również przedstawił prosty przewodnik po grafice ram szklanych jako podstawową ideę i określił precyzyjne określenie wymaganej długości.

Projekt i kompetencje

Wróżkowe światła-tańcząca podłoga-stołek barowy-wysokie stoliki

Nowa nazwa akwarium została wymyślona dzięki 6 metrowemu akwarium wbudowanemu w główną ścianę. Światła i woda rekompensują brak widoku ulicy i są postrzegane jako główne detale. Przód oferuje niezwykłe akwarium z technologią na najwyższym poziomie i lekko naprzemiennymi światłami. Pasek ma drobną sieć, która działa jako włącznik / wyłącznik dla muzyki. Listwy świetlne LED z ramy szklanej zapewniają niezbędne oświetlenie w zmianach kolorystycznych.

Fajny relaks

różne-kolory-światła-oświetlenie-bar-akwarium

Oświetlenie na suficie